Děsy Leigh Harkerové

Autor Darcy Coates

E-kniha

Děsy Leigh Harkerové E-kniha

Autor Darcy Coates

Součástí série: Strašidelné domy 9. díl z 11

E-kniha

 • Ihned ke stažení

220 Kč s DPH
Běžně 290 Kč Nápověda Jsme transparentní

Darcy Coates, autorka bestsellerových gotických hororů, přináší další mrazivý příběh o tichém domě na zapomenuté předměstské uličce, který skrývá smrtící tajemství...Tichý dům byl Leigh Harkerové jejím útočištěm více než deset let, dokud se věci náhle nezměnily. Záclony se samy rozhrnují. Rádia se vypínají a zapínají. A ve stínu dveří její ložnice… Přejít na celý popis

Rebecca Yarros: Čtvrté křídlo Spalující napětí, nelítostní draci a jejich jezdci! Romantická fantasy, která uchvátila svět, je konečně tady! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Darcy Coates, autorka bestsellerových gotických hororů, přináší další mrazivý příběh o tichém domě na zapomenuté předměstské uličce, který skrývá smrtící tajemství...

Tichý dům byl Leigh Harkerové jejím útočištěm více než deset let, dokud se věci náhle nezměnily. Záclony se samy rozhrnují. Rádia se vypínají a zapínají. A ve stínu dveří její ložnice se v noci rýsuje tmavá postava, která ji pozoruje a čeká, až konečně poleví a usne.

Leigh, na konci svých možností, ale neochotná opustit svůj domov, se snaží najít odpovědi. Ale každý krok ji nutí k něčemu děsivějšímu, než si kdy dokázala představit.

Ze zamčených dveří pod schody prosakuje jedovatý stín. Klika přes noc chrastí a nehty škrábou o dřevo. Její domov skrývá nebezpečná tajemství a teď, když je Leigh uvězněna v jeho zdech, se bojí, že už nikdy neuteče.

Myslíte si, že jste v bezpečí?

Mýlíte se.

Sdílet 0

Nakladatel
Fobos
jazyk
čeština
Počet stran
336
datum vydání
1.01.2023

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.9 z 5 164 hodnocení čtenářů

73× 5 hvězdiček 33× 4 hvězdičky 36× 3 hvězdičky 12× 2 hvězdičky 11× 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 3 z 5 hvězdiček Nicola registrovaný uživatel

  Od této autorky miluji všechny její knihy, až na tuhle, nevím co si o ní myslet popravdě. Recenze: Tato kniha je napsána jinak než ty její předchozí, takže to byl pro mně ohromný šok a nezvyk. Ze začátku jsem v tom tapala a nevěděla jsem která postava je která, a co se vlastně stalo s hlavní hrdinkou, ale nebojte čím víc budete číst, tak pak Vám dá všechno smysl. Jak jsem psala je to jiný styl psaní, ale dá se na to zvyknout. Nakonec Vás knížka v táhne do děje, i když je hlavní postava trošku pro mě otravná, tím že všeho se bojí, radši uteče než aby to řešila, no každý si udělá na tu knížku sám svůj názor. Pak mi bylo líto druhé hlavní postavy, že její děti na ní kašlou a nenavštěvují, což se bohužel děje i v reálném světě. Pokud se pro tuhle knihu rozhodnete, tak vydržte, do půlky a bude to výživnější. :) Příjemné čtení Vám přeju.

  Kniha, Fobos, 2023, 9788027713479

 • 5 z 5 hvězdiček Lucie Chylová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Darcy i tentokrát příjemně překvapila! Tentokrát příběh úplně z jiné strany a chvílemi člověk opravdu i přestane dýchat ..

  Kniha, Fobos, 2023, 9788027713479

 • 1 z 5 hvězdiček Lucie Bohuslavová registrovaný uživatel

  Několik týdnů se do knihy nutím. Za mě nejméně povedené dílo autorky. Zklamání.

  Kniha, Fobos, 2023, 9788027713479

 • 1 z 5 hvězdiček Tereza C. registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Jednoznačně nejhorší díl z této duchařské série. Jediné plus je změna ve vyprávění, příběh je z pohledu "strašícího" ducha a ne z pohledu chudáka nového nájemníka. První věc, která mi nesedla je přítomný čas - ten tedy nemám ráda a všeobecně se mu snažím vyhýbat, ale tak co už. Dále pak naprostá absence přímé řeči ze začátku knihy - jestli autorka chtěla, aby čtenáři úplně hráblo, měla k tomu fakt dobře nakročeno. Nemohla jsem se ubránit pocitu, že je to jeden velký chaos a nikdo moc neví, co se děje; postavy, autorka ani čtenář. Několikrát jsem se musela hecnout, abych knihu neodložila. Celkově mi to přišlo až moc přitažené za vlasy, pochybuju, že tenhle díl budu číst někdy znovu. Snad bude další díl lepší než tohle, uvidíme...

  E-kniha, Fobos, 2023,

 • 2 z 5 hvězdiček Martina Davidová registrovaný uživatel

  Knížku jsem sice přečetla za 3 večery, ale nebylo tu tentokrát wau, jako vždy. Začátek vypadal velice slibně, ale některé pasáže mi až moc připomínaly děje z minulých knih. Chvílemi jsem tak měla pocit, že tohle jsem už četla, ačkoli knihu jsem měla v ruce poprvé. Cca ve čtvrtce knihy přichází zvrat, kde se to začne tak zamotávat, že chvíli není jasné, která bije. Je důležité se na čtení nevykašlat, ale pokračovat, děj postupně začne dávat smysl. Kniha mohla být daleko kratší, některé věci se opakovaly pořád dokola a přiznám se, že jsem pár stránek přeskočila a vůbec o nic zásadního nepřišla. Knihu tentokrát hodnotím slabě, čekala jsem opravdu víc a vadí mi, že autorka používá spoustu věcí, které jsem četla už v jiných knihách.

  Kniha, Fobos, 2023, 9788027713479

 • 4 z 5 hvězdiček Marcela Vachelová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Dlouho jsem ji odkládala, ze začátku jsem měla problém se čtením, nelíbil se mi styl a příběh mi přišel tuctový, jak to ostatně u série Strašidelných domů od DC bývá. Nicméně zhruba v první třetině knihy se děj zlomil, přišlo něco překvapivého a vše dostalo nový spád. Kupodivu se nejedná o otřelou duchařinu, kterou DC píše standardně. Pěkný nápad, i když místy byl příběh poněkud zdlouhavý. 4 hvězdy dávám pro nový, zajímavý pohled na "strašení".

  Kniha, Fobos, 2023, 9788027713479

 • 1 z 5 hvězdiček Andrea Neugebauer registrovaný uživatel

  Kniha mě strašně zklamala. Vůbec mě nebavila, nedočetla jsem ji ani do půlky. Ostatní knihy Darcy jsou super, ale nevím co se to s autorkou stalo u psaní této knihy.

  Kniha, Fobos, 2023, 9788027713479

 • 3 z 5 hvězdiček Hana Vávrová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Tak tady jsem měla rozporuplné pocity. Darcy Coates dokázala vytvořit příběh, který je strašidelný a dojemný zároveň. Příjemné postavy a šokující zápletka. Dokonce tento díl strašidelných domů začal úplně jinak než jsme u Darcy zvyklí. Byli jsme rovnou hozeni do děje, kde naši hlavní postavu už nahání nejrůznější děsy. Má to však jedno velké ALE. První "ale" je, že kniha se podle mě celou dobu až příliš táhla, zbytečné natahování kde se nic nedělo. Druhé "ale", před několika týdny jsem přečetla 100 stran s tím, že mě kniha třeba někdy zase vtáhne, protože děj se stále do té doby opakoval. A poslední třetí "ale" - v některých chvílích se mi děsivé situace zdály zaplácané, že jsem se v tom pomalu ztrácela.

  Kniha, Fobos, 2023, 9788027713479

 • 5 z 5 hvězdiček Alena Vyzinová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Plákla jsem i :) mě se moc líbila, zajímavý pohled z druhé strany. Těším se na další.

  Kniha, Fobos, 2023, 9788027713479

 • 5 z 5 hvězdiček Jitka Zajaková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Kniha pojata trochu jinak než ty předchozí, překvapivý zvrat a opětovně velice čtivý horor. Přečteno jedním dechem a už čekám na další knihu.

  Kniha, Fobos, 2023, 9788027713479

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 49 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora