Dárkové poukazy pro firmy

DKP

Dárkové knižní poukazy - pro firmy

Chcete své zaměstnance obdarovat skutečně krásným dárkem, ale nevíte, co vybrat? Máme pro vás jednoduché řešení: dárkové knižní poukazy. Obdarovaný si vybere, po čem jeho srdce touží a vy si nebudete muset lámat hlavu nad tím, jak udělat radost všem zaměstnancům.

Jak DKP fungují?

Jak DKP fungují?

DKP jsou určitým druhem ceniny. To znamená, že jejich držitel si vybere zboží ve výši dané poukázky (100, 200, 500 či 1 000 Kč – poukázky lze v kamenných prodejnách i kombinovat), které za ně vymění.

Tištěná forma

Tištěná forma

Tištěné poukázky lze uplatnit na všech kamenných prodejnách Knihy Dobrovský, a to na veškerý sortiment včetně učebnic a neknižního zboží. Pokud zákazník nevyčerpá celou hodnotu poukázky, není možné rozdílovou částku finančně kompenzovat. Pro platbu e-shopových objednávek je nutné zvolit osobní odběr.

Elektronicá forma

Elektronická forma

Pokud vaši zaměstnanci preferují on-line nákupy, dárkové knižní poukazy lze vygenerovat elektronicky a uplatnit je na nákup přes e-shop. Elektronické poukázky koupíte zde. Elektronické poukazy nejdou uplatnit v kamenných prodejnách. 

Výhody nákupu DKP

Výhody nákupu DKP

  • žádné starosti
  • časová nenáročnost
  • jednoduchost
  • dárek, který potěší
Výhody nákupu DKP ve velkém množství

Výhody nákupu DKP ve velkém množství

  • sleva po dohodě
  • na přání poskytujeme obálky, do kterých lze DKP vložit
  • po dohodě můžeme obálky graficky upravit dle preferencí
Kde DKP koupit?

Kde DKP koupit?

Elektronické dárkové poukazy (platí pouze v e-shopu) lze zakoupit on-line přímo na našem e-shopu v kategorii „Elektronické poukazy“. Platit můžete i prostřednictvím zálohové faktury.

Pro nákup tištěných elektronických poukazů kontaktujte Pavlínu Kynychovou, a to na e-mailové adrese: pavlina.kynychova@knihydobrovsky.cz

 

Máte něco na srdci?

Kontaktujte nás