Seřadit:

Stav

 • Nakladatelé

 • Jazyk

  Hodnocení

  Čtečky e-knih

  Elektronická čtečka knih se může hodit každému. Malé a lehké zařízení nahradí knihu, a to například na cestách. A ne jenom jednu - vejdou se jich do něj stovky, a někdy i tisíce!

  Papírová kniha se může zdát být nenahraditelnou, co však je mnohdy na obtíž, zvláště, jedete-li například na dovolenou, je její váha a citlivost na vnější, např. přírodní vlivy. To u čtečky e-knih nehrozí. Obsah knih i s jeho příběhy a hrdiny vám v ní pohodlně zůstane, nezabere prostor a vejde se vám pohodlně do kabelky, batůžku nebo třeba jen do kapsy.

  Čtečky e-knih mají displej na bázi elektronického inkoustu, jsou matné a nemají nepříjemný jas - čtení je tudíž příjemné a neunavuje oči. Text je rovněž čitelný i na přímém slunci!

  Čtečky e-knih mají navíc malou spotřebu a díky možnosti připojení k wifi a bluetooth si lze stáhnout knihu z internetu a sdílet ji například s přáteli. Lze si na nich také přehrávat audioknihy a hudbu přes sluchátka. Některé čtečky jsou dokonce voděodolné.

  Ke všem čtečkám, ať už těm renomovaným od firmy Amazon značky Kindle, které se pyšní podsvíceným displejem a tichým ovládáním i ve variantě pro děti, anebo k těm plnohodnotně srovnatelným značky PocketBook, se špičkovým displejem a slotem pro paměťovou kartu a microUSB, si můžete také vybrat pouzdro barvy podle svého vkusu.

  Pro ty, kteří chtějí udělat radost svým blízkým hezkým dárkem, je pak nejlepší volbou limitovaná edice v dárkové balení s pouzdrem na čtečku v balení - PocketBook 632 Touch HD 3 Limited Edition, Pearl white (s pouzdrem). Obsahuje všechny výše uvedené výhody plus 97 nainstalovaných knižních titulů a pod vodou vydrží až půl hodiny!

  Seřadit:

  Stav

 • Nakladatelé

 • Jazyk

  Hodnocení