Knihy pro mládež

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Připravujeme

Řazení
Filtrovat

Knihy pro mládež

Období dospívání by leckdo označil za nejnáročnější a plné překvapení. Teenageři mají často dojem, že jim nikdo nemůže rozumět a potýkají se s všemožnými problémy různé závažnosti. Také jste jako mladé dámy vyrůstaly na dramatických příbězích Jacqueline Wilsonové a vy, mladí pánové, jste se zocelovali v doprovodu Vinnetoua a jeho bílého bratra Old Shatterhanda? Pokud jde o pocit výlučnosti a věčného nepochopení, pak by starý známý oblíbenec s jizvou ve tvaru blesku mohl vyprávět. Harry Potter je láskou na celý život!

Kdo se rád bojí, měl by bez váhání navštívit Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, případně nahlédnout do Světa démonů nebo sáhnout po Nástrojích smrti. Nudu a nutkavou touhu demolovat spolehlivě uspokojí Destrukční deník nebo Nech tuto knihu zmizet. Tam se můžete opravdu slušně vyřádit a to dost svérázným a kreativním způsobem.

Děvčata se mohou zasnít mezi stránkami milostných románů Colleen Hooverové či Kiery Cassové, kluci zase jistě ocení klasické Verneovky, Odkaz Dračích jezdců nebo Pána prstenů, pokud si troufají.

Že jde každá situace brát s humorem, ať už je sebevážnější, nás přesvědčí hrdinové příběhu Hvězdy nám nepřály, a vůbec není od věci blíže poznat další díla Johna Greena, který se stává čím dál populárnějším. Nevšední milostné zážitky můžete objevit v knihách Thea Addaira s lahodnými názvy i v oblíbených titulech poslední doby Dej mi své jméno a Já, Simon.