Přijímací zkoušky

Seřadit:

Seřadit:

Dostupnost

Stav

Hodnocení

Vazba

Přijímací zkoušky

Ačkoli se nám v běžné dny může zdát škola téměř nekonečná, jakmile postoupíme do finále, najednou nás zaplaví nostalgie a skoro by se nám i začalo stýskat. Je to nevyhnutelné, všechno má svůj konec, ale nesmutněte, vždy se dá pokračovat dál. Další školou, oborem či titulem. A leckdy oceníme menší výpomoc při prověření nebo osvěžení svých znalostí. Ať už hodláte vyskočit na gymnázium z páté, sedmé nebo deváté třídy, či před vámi stojí rovnou vysoká, jste tady velmi správně!

Naprostou klasiku v záludnosti představují všeobecné SCIO testy, ale často mohou nastat závažné problémy přímo s matematikou nebo češtinou, proto neuškodí se na ně zaměřit konkrétně. Naštěstí publikací je opravdu dostatek a tak si každý vybere dle svých potřeb. Po léta nás v barevných obalech s nebezpečným početním obsahem doprovázel Oldřich Odvárko, český jazyk a rozsáhlé dějiny literatury zase dětem skvěle zpřístupní dámy Vlasta Gazdíková a Jana Eislerová.

Mnozí autoři pak cílí velmi konkrétně na každého z vás, podle vašeho vysněného oboru, kterému se chcete věnovat, a na základě toho radí, jak se stát právníkem, medikem, fyzikem či angličtinářem. Dobrým společníkem bude jistě též komplexní Průvodce přijímačkovým rokem, s nímž alespoň nebudete sami na to těžké přechodné období, které musíte pokořit.

Seřadit:

Dostupnost

Stav

Hodnocení

Vazba