Knižní boxy a komplety

Chcete někomu poděkovat, potěšit, obdarovat své blízké, anebo jste sami milovníky knižních sérií a rozhodli jste se si prostě jenom udělat radost? Pak je knižní dárkový box tou ideální volbou. Souborná vydání oblíbených autorů, knih všech možných žánrů a témat může vyřešit váš problém s výběrem vhodného, a navíc chytrého dárku k jakékoliv příležitosti.  Máte doma malé děti? 404 nejkrásnějších omalovánek je jistě potěší stejně tak, jako příhody na výletech malé Aničky ať už ve městě, na vsi, nebo na řece, u moře a na horách Anička Devět příběhů od Ivany Peroutkové.

Pro ty úplně nejmenší je tu stylová krabička Gerda od Adriána Macho, která obsahuje kromě knížky o roztomilé velrybce, také polštářek, omalovánky a plánek stolní hry. Kluci si zase užijí spoustu legrace s vtipálkem Kájou v sadě příběhů Kája super frája. Ti starší jistě užasnou nad třemi legendárními knihami z bradavické školní knihovny od koho jiného, než od J.K. Rowlingové, či nad sedmidílnou ságou Letopisy Narnie 1.-7. díl od C.S.Lewise.

Hledáte-li něco pro maminku nebo babičku, určitě neprohloupíte kuchařkami Helenčino pečení od Heleny Vybíralové a boxem s recepty a radami do života od Haliny Pawlowské S Halinou v kuchyni. Tatínkům a dědečkům, když vyberete trilogii Kmotr Mrázek či strhující osobní zpověď misijního vojáka Military BOX, také nestřelíte vedle.

Ani detektivkami, jako je soubor pěti severských případů od autora Jo Nesbo Prvních pět případů Harryho Holea, nic nezkazíte. A Přemyslovská epopej – luxusní vydání od oblíbeného Vlastimila Vondrušky, zobrazující osudy posledních velkých přemyslovských králů, se hodí úplně pro každého.

A to není zdaleka všechno, výběr je veliký. Holčičky, kluci, dámy a pánové nebo jen vaši přátelé a známí, či šéf a kolegové z práce – ti všichni si vaším dárkem přijdou na své. A přibalíte-li ještě naši Sadu betonových srdíček 6 ks, nebudete mít konkurenci.

Zobrazit více

Seřadit:

Stav

Dostupnost

Míra poškození

 • Nakladatelé

  • + Ukázat více
  • Ukázat méně

  Hodnocení

  Seřadit:

  Stav

  Dostupnost

  Míra poškození

 • Nakladatelé

  • + Ukázat více
  • Ukázat méně

  Hodnocení