Naučná literatura pro děti

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Připravujeme

Řazení
Filtrovat

Naučná literatura pro děti

Knížky poskytují možnost zasnít se a utéct do jiných světů, ale co když chce někdo soustředěně přemýšlet a řešit záhady? Nebo se něco dozvědět a vzdělat se? I takové jsou možnosti, právě v této kategorii!

Zajímá se vaše dítko o bájné netvory, planetu Zemi či železnici? Nebo jen rádo luští hádanky, šifry a doplňovačky? Nebaví ho už klasické omalovánky a raději by něco onačejšího, třeba vytrhávanky? Skvělou inspiraci pro společný volný čas představuje sbírka 150 nejlepších her, díky nim už nikdy nemusíte zažít nudu!

Nadějný detektiv jistě dávno vypátral Hlavolamy Sherlocka Holmese i sérii Hercule Poirot. Kreativní dušičky, které jsou v přírodě jako doma, se určitě rády zahledí do Barev přírody nebo zaposlouchají do Zvuku stromů. Naopak dítka, která už se vidí v bílém plášti při pokusech, potěšíte výběrem ze série Malý vědec. Nebo ještě lépe, dopřejte jim vzrušující experimenty se samotnou knihou, které nabízí lákavý titul Nech tuto knihu zmizet! A nejen malí Pražáčci ocení poutavé čtení o metru, možná se pak lépe vyznají v jeho plánku!

Nemůžete udělat chybu, ani když zvolíte něco obecnějšího, třeba souhrnné informace, které má vědět každý správný Čech. Odrostlejší mládež se jistě nezalekne doprovodné knihy k velmi populárním Stranger Things – Hádanky z druhé strany ani dějin, které mohou být už samy o sobě Děsivé! Poučit je může také náhled do světa Grety Thunberg, mladé bojovnice za životní prostředí, o které už slyšel asi každý. A spadá sem i poněkud kontroverzní bestseller o rozdílech mezi děvčaty a kluky Co to tam mám. Je to více troufalé, nebo prozíravé? To už musíte zjistit sami!