Seřadit:

Stav

Dostupnost

Míra poškození

 • Nakladatelé

  • + Ukázat více
  • Ukázat méně

  Hodnocení

  Doplňky ke knize

  Čtení samo o sobě je krásné, o knihách ani nemluvě. Víte, že si je však můžete ještě zpříjemnit? Bez našich doplňků ke knize by se žádný knihomol neměl obejít.

  Záložky do knihy potřebuje jistě každý. Už dost záložkám z účtenek, kousků papíru a podobně! Nyní si můžete vybrat z velkého množství kožených, provázkových, magnetických, kovových, nalepovacích, a dokonce i dřevěných záložek podle svého vkusu. Některé jsou tematicky malované, záleží na tom, čemu fandíte.

  Nebo si vyberte rovnou Záložkodeník s 50 ks kreativních záložek, na které můžete psát, kreslit či zaznamenávat si své pocity, poznámky nebo nápady. Pak záložku zařadíte zpátky do Záložkodeníku, který vám tak poslouží jako čtenářský deník.

  Různorodé variabilní obaly na knihy, všech velikostí a barev, se sponou nebo bez, jsou vhodné pro ty, kteří o své knihy rádi pečují, anebo jsou tak trochu tajnůstkáři. Stejně tak jim poslouží výběr šikovných a jednoduchých obalů na čtečky a mobily.

  Příjemným a praktickým doplňkem pro nadšené čtenáře jsou barevné lampičky na knihy. Když vypadne elektřina nebo váš partner chce spát stačí si na knihu jen připnout lampičku. Najdete zde ty nejtenčí, nejmenší, nejlehčí a nejmodernější jaké si umíte představit. A pro malé děti nabízíme nástěnné lampičky s dětskými motivy a příjemným tlumeným světlem, které lze rozsvítit pouhým tlesknutím.

  A co ještě u nás najdete? Držáky a zarážky na knihy všeho druhu, a dokonce i špunty do uší, které vám zajistí potřebný klid na čtení. Dioptrické čtecí brýle, i skládací, a lupy různých velikostí zas ušetří váš zrak.

  Seřadit:

  Stav

  Dostupnost

  Míra poškození

 • Nakladatelé

  • + Ukázat více
  • Ukázat méně

  Hodnocení