Diáře

Databáze knih

Čtenářský diář 2022

Čtenářský diář 2022

Oficiální diář Databáze knih a Čtenářské výzvy 2022 Představujeme vám splněné přání všech nadšenců do skvělého čtení. Historicky poprvé vychází oficiální Čtenářský diář Databáze knih. Tento týdenní diář v sobě ukrývá nejen dostatek prostoru na vaše sny, plány a úkoly. Je to společník každé knihomolky a knihomola! A co je zásadním bonusem? Jedná se o oficiální diář...

Více informací

Denní diáře

Zobrazit vše

Denní diáře

Dara Rolins

Diář Rok podle Dary 2022 - Malý

Diář Rok podle Dary 2022 - Malý

Dara Rolins připravila pro své fanoušky svůj tradiční diář! Kromě základního ročního kalendária přináší i motivační texty, rady, jak dosáhnout ve svém životě harmonie, nebo zdravé recepty a návody, jaké potraviny vám dodají energii. Na zadní vnitřní straně obálky je praktická kapsička, kde na vás jako dárek čeká...

Více informací

Školní diáře

Zobrazit vše

Školní diáře

Týdenní diáře

Zobrazit vše

Týdenní diáře

Kapesní diáře

Zobrazit vše

Kapesní diáře

Diáře

Pokud máte rádi přehled o všech svých aktivitách a zpravidla si plánujete každý den minutu po minutě, pak se zkrátka neobejdete bez barevných lístečků nebo ideálně diáře. A že je výběr opravdu veliký. Od jednoduchého kroužkového zápisníku až po luxusní vázání v kůži, jestliže si chcete dopřát kvalitu. O bezpočtu materiálů, barev a motivů snad ani nemluvě. Takže to pravé pro sebe najde skutečně každý.

Pro byznysmeny přijde vhod detailní verze se stránkou pro každý den s možností snadného vyražení firemního loga. Studenti zase naopak využijí takové, kde před sebou vidí výhodně celý týden a mohou se připravovat na to, co je čeká a nemine. Případně si dokonce zaznamenat průběh svých nálad, blíží-li se zkouškové období. Pro ně je tu k dispozici samostatný šuplík přímo školních diářů od nástupu do lavic až po vánoční prázdniny. Na ty úplně nejmenší školáčky čeká věrný přítel Krtek, se kterým ani značení domácích úkolů a písemek nebude tak hrozné. A my ostatní běžní smrtelníci většinou sáhneme po diáři na celý rok, kde můžeme evidovat dovolené, (předznačené) státní svátky, oslavy narozenin i nevyhnutelné zubaře. Tak proč si každý rok neudělat stylový třeba se vzorem jednorožce, květin, Eiffelovky nebo plameňáků?

Pokud by ale někomu nestačil prachsprostý kalendář, abecední seznam jmenin ani zaznačení svátků a očekával by od svého papírového asistenta ještě něco navíc, může ho zaujmout diář pod záštitou Paula Coelha, ten bylinkový, jogínský anebo motivační deník. Oblíbené jsou i 18měsíční diáře, díky kterým si celý následující rok můžete naplánovat již nyní.