Seřadit:

Stav

Dostupnost

Míra poškození

 • Nakladatelé

  Hodnocení

  Paperblanks

  Pokud jste ještě neměli tu čest se s luxusními diáři a zápisníky Paperblanks seznámit, tak nyní máte příležitost. Nejde totiž o jen tak obyčejné diáře – jsou to umělecká díla s vlastní duší a historií, na které se můžete podílet i vy sami. Jsou užitečné, ale i nádherné, a hodí se tedy také jako zajímavý dárek.

  Diáře a zápisníky Paperblanks s dvacetiletou tradicí se vyznačují luxusním vzhledem, kvalitním provedením a jedinečnými materiály. Jejich kanadský výrobce si zakládá na své environmentální odpovědnosti a využívá pouze udržitelný lesní papír a 100% recyklovaný materiál bez použití kyselin. Aby bylo používání diářů Paperblancs a psaní do nich pro každého jedinečným zážitkem, věnuje každému kroku při jejich výrobě a sestavování zvláštní pozornost.

  Výraznými prvky, kterými se diáře a zápisníky Paperblancs odlišují od ostatních, jsou krycí papír, detailní ražba a textura desek, které nabízejí doslova hmatatelný prožitek. Dále široká a rozmanitá paleta návrhů desek z různých období lidské historie, ze kterých si může každý vybrat podle svého vkusu a rozpoložení. Rovněž nabídka formátů je velká a uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších.

  Většina diářů obsahuje hedvábné záložky, zadní kapsu, denní či týdenní, měsíční a roční plánovač, mezinárodní svátky, světová pásma, malý vyjímatelný adresář a mnoho dalšího. Nejpříjemnější na diářích Paperblanks je však zcela jistě vysoká neprůhlednost papíru a hladký povrch pro psaní, který skvěle absorbuje inkoust. Tak, a teď už si stačí jenom vybrat.

  Seřadit:

  Stav

  Dostupnost

  Míra poškození

 • Nakladatelé

  Hodnocení