Svíčky a vůně do auta

Ikonické svíčky Yankee Candle Classic

Zobrazit vše

Ikonické svíčky Yankee Candle Classic

Vůně do auta

Zobrazit vše

Vůně do auta

Čajové svíčky

Zobrazit vše

Čajové svíčky

Svíčky a vůně do auta

Pokud pravidelně neplatíte účty za elektřinu, svíčka je patrně vaším nejlepším kamarádem. Má ale i jiné využití než jako první pomoc při výpadku proudu. Svíčky dokáží navodit velmi příjemnou atmosféru. Tlumené světlo a jemně se vlnící plamínek působí relaxačně a antistresově.

Velmi populární jsou čajové svíčky. Jejich původní účel spočíval v udržování teploty čaje v konvici. Dnes pro ně máme poněkud romantičtější využití. Vkládají se do lucerniček, svícnů, aromalamp nebo si s nimi můžete na chvilku ozdobit třeba vanu. Doba hoření je přibližně 4 hodiny.

Svíčky ve skle vydrží hořet dlouhou dobu. Jejich design překypuje elegancí, takže je můžete věnovat jako krásný voňavý dárek. Poté, co svíčka dohoří, lze nádobu používat třeba na odkládání drobností. U nás najdete především kvalitní svíčky Yankee Candle v několika velikostech.

Pokud sháníte něco nezvyklého, tou pravou volbou pro vás budou svíčky Alusi. Designéři je stvořili víceplamenné. To znamená, že jsou protkány několika knoty, které se během hoření rozdělují na 2 až 4 další plamínky. Navíc jejich avantgardní tvary neuniknou ničí pozornosti.