Sci-fi, Fantasy a Komiksy

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery Připravujeme

Řazení
Filtrovat

Sci-fi, Fantasy a Komiksy

Sci-fi a fantasy literatura – to není jen Tolkien a Glukhovsky. Ať už jste hardcore fanoušci, nebo ujíždíte na mainstreamovější vlně, takže vaše vědomosti nesahají daleko za hranice světa Star Wars či Harryho Pottera, u nás najdete to pravé pro vás.

Vydejte se s námi do těch nejzajímavějších koutů fantazie vaší a prozkoumejte, jaké fantastické myšlenky promítli na papír velikáni jako Sapkowski s jeho sérií Zaklínač, J. R. R. Tolkien se sérií Pán prstenů, Ray Bradbury s populárními 451 stupni Fahrenheita, J. K. Rowlingová s kouzelnickým světem Harryho Pottera, George R. R. Martin, který s námi sehrál Hru o trůny (Píseň ledu a ohně).

Pro dobré sci-fi a fantasy však není třeba opouštět české literární vody, zmiňme třeba Miroslava Žambocha a jeho Baklyho nebo Koniáše, Františka Kotletu s Bratrstvem krve a Spadem nebo Štěpána Kopřivu a jeho Asfalt.

Kvalitní knihy těchto žánrů se psaly v minulém století a píšou se i teď. Zůstali jste u sci-fi a fantasy klasiky, nebo zkoušíte i novinky? Sáhněte třeba po Temném experimentu od Gwendy Bond (prequel Stranger Things), Misi Saturn od Johna Sandforda, Blackout od Marca Elsberga či romantické sérii Cizinka o cestování časem od Diany Gabaldon.