Jednoduché a rychlé kuchařky

Seřadit:

Seřadit:

Dostupnost

Stav

Hodnocení

Vazba

Jednoduché a rychlé kuchařky

Žijeme v uspěchané době, kdy nás okolnosti nutí pracovat, pracovat a zase pracovat. Nezdržovat se. Všechno musí jít rychle a na spoustu věcí nám nezbývá čas. Třeba na pořádné jídlo, nebo snad dokonce vaření doma. Ale není to škoda? Vaření je přece kreativní zábava s chutným výsledkem! Je nesmysl ohrazovat se časem nebo nešikovností. Veškeré výmluvy jdou stranou! Pokud jste časově vytížení a stoprocentně oddaní své práci, pak oceníte zdravou svačinku ve sklenici nebo do krabičky. To určitě zvládne doma každý! Je to rychlé, skladné a výživné. A pokud vyžadujete naprostou preciznost a plán na každou minutu, můžete si rozvrhnout vyváženou stravu na celý týden nebo dokonce měsíc dopředu!

Ovšem jestli holdujete peprnějším jídlům, než je mísa zeleniny, věřte tomu nebo ne, existují speciální kuchařky zaměřené jen na pizzu, poctivé burgery nebo načančané cupcaky. Či samotný základ pohoštění – pomazánky. Kdo by neměl chuť si v nich polistovat?

Jestliže nemáte dlouholetou praxi v zástěře jako vaše babička, nesmutněte, jistě se tu najde pro začátek něco snadnějšího – co třeba taková hrníčková kuchařka? Nebo už podle názvu slibná sbírka těch nejjednodušších receptů od oblíbeného „Břicháče Toma“, gurua v oblasti hubnutí, o němž jste určitě slyšeli od kamarádek.

Myslíme také na studenty věčně naložené v knihovnách (či barech) s omezenými možnostmi internátu, i oni mají svou vlastní kuchařku. A až zase někdy bude manžel vzdorovat, že není žádný kuchař, odkažte ho sem, ať zjistí(te) pravý opak.

Seřadit:

Dostupnost

Stav

Hodnocení

Vazba