E-knihy - Romány a erotické knihy

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery

Řazení
Filtrovat

Romány pro ženy

Milé dámy, pokud rády čtete cestou do práce v tramvaji a nechcete se tahat s knížkou v kabelce, máte doma omezenou knihovnu, nebo prostě jen nejste Papírová princezna a fandíte spíše e-knihám, pak jste tu správně! Nabídka je opravdu široká, a tak nepřijdete o žádné své srdcové záležitosti a můžete si pořídit cokoliv od divokých, šokujících romancí autorky L. J. Shen až po proslulé Odstíny šedi, které zná doslova každý, i ten, kdo nechce.

Kdo jiný by vás měl nakonec provázet na cestách všedního dne, nežli Cizinka a Dubajka? Vždycky se vyplatí začít den kávou, káva totiž vyřeší všechno a hodí se ke každé příležitosti. Důvěrně známé kancelářské prostředí naleznete v titulech Jeho banán a Kontrakt, ale pokud byste se raději uchýlily někam za odpočinkem, doporučujeme Heřmánkové údolí. Příjemný relax nejen na dovolenou evokují rovněž Prázdniny na moři.

Ovšem jestli dáváte přednost akci a nebezpečí, pak vás osloví spíš Podsvětí či Chladnokrevný ničema. A dokonalou tečku představují Zpovědi trosky po čtyřicítce, které skvěle odráží dnešní škaredou tendenci se srovnávat a soutěžit s ostatními, kdo v životě vyhrává.

nejprodávanější