Zpovědi trosky po čtyřicítce Alexandra Potter E-kniha

Zpovědi trosky po čtyřicítce - Alexandra Potter NOVINKA

Zpovědi trosky po čtyřicítce E-kniha

Alexandra Potter

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

269 Kč s DPH

Sleva pro fanoušky Je tu 20% sleva na celý sortiment pro fandy filmů, seriálů, počítačových her, románových i komiksových hrdinů! Více informací

Popis

Život Nell Stevensové je jeden velký chaos.

Když Nell zkrachuje kavárna a spolu s ní i její vztah, její „šťastně až do smrti“, které si plánovala v Kalifornii, stěhuje se zpět do Londýna, aby začala znovu. V Londýně se toho však hodně změnilo. Všechny její svobodné kamarádky jsou vdané a mají děti. Kvůli závratné výši nájmů je nucena pronajmout si pokoj v domě neznámého člověka a ve světě dokonalých životů prezentovaných na Instagramu si připadá jako troska. A co je ještě horší, jako troska po čtyřicítce.

Když však Nell získá práci jako autorka nekrologů, seznámí se s úžasnou Cricket, vdovou po osmdesátce potýkající se s vlastními problémy, a vznikne mezi nimi nepravděpodobné přátelství. Vzájemně si pomáhají uzdravit svá zlomená srdce a vyrovnávat se s tím, že jejich životy se nevyvíjejí podle plánu, jedna druhou směřuje k novým dobrodružstvím a nečekaným radostem. Po všech životních kotrmelcích je Nell odhodlaná zajistit, že příští rok bude úplně jiný. Je totiž načase převrátit svůj život vzhůru nohama.

 

Alexandra Potter je britská autorka jedenácti romantických humorných novel, z nichž se staly bestsellery. Její knihy se prodávají ve více než dvaceti zemích a celosvětově se jich prodalo přes milion výtisků (ve Spojeném království, Spojených státech amerických, v Německu, České republice, Slovinsku a Srbsku se dokonce pravidelně objevují v žebříčcích nejprodávanějších knih).

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Romány pro ženy
Nakladatel
PRÁH
datum vydání
2020
Jazyk
čeština
Počet stran
366 stran

Bestseller v knihy Dobrovský

3072. v e-shopu | 2657. minulý týden | 2160. nejlepší dosažené 31.07.2020

21. v E-knihy - Romány a erotické knihy | 21. minulý týden | 14. nejlepší dosažené 31.07.2020

Hodnocení čtenářů

5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 5 z 5 hvězdiček Muněka

    Skvělé čtení, u kterého se smějete i brečíte, zvlášť v případě, že jste také single troska po čtyřicítce a myslíte si, že vdané kamarádky s dětmi mají vše, co vám chybí k dokonalému životu.

    Kniha, PRÁH, 2020, 9788072528509

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora