Seřadit:

Stav

Dostupnost

Míra poškození

 • Nakladatelé

  • + Ukázat více
  • Ukázat méně
 • Jazyk

  Hodnocení

  Pokémon TCG

  Pokémoni jsou mezi námi již od roku 1996. Oblibu mezi dětmi, ale i mnoha dospělými, si získali díky populárnímu animovanému filmu a videohrám Nintendo. A pak už zbýval jenom krůček k tomu, aby vznikla nehynoucí sběratelská karetní hra Pokémon TCG (Trading Card Game).

  Fantastickému světu Pokémonů, kde trenéři trénují své roztomilé příšerky, aby se pak utkali v boji o titul Mistra Pokémonů, vévodí malý žlutý, a ze všech nejšikovnější Pikachu. Stejně jako všechny ostatní příšerky, má i Pikachu svou kartu Pokémona. Mohou se všemožně vyvíjet a měnit schopnosti, a nakonec vyhrát svému trenérovi vytoužený titul. Hráč jich, včetně podpůrných energií, předmětů, stadionů a podobně, může mít až šedesát.

  Každý rok vycházejí nové typy kartiček a jejich sady, které postupně hru aktualizují a přidávají do ní nové Pokémony a herní možnosti. Ani letošní rok není výjimkou a všichni vytrvalí pokemonoví trenéři a fanoušci tohoto fenoménu se tedy mohou těšit na úplně nové karty a hráčské balíčky v edici Battle Styles a jejich podkategorie Rapid a Single Strike, včetně různých bonusových herních a zábavných doplňků.

  Skvělou volbou je určitě balíček šedesáti karet se dvěma silnými Pokémony v šikovné krabičce Pokémon TCG: V Battle Deck February Blastoise V/Venusaur V. Obsahuje mimo jiné také anglický i český návod, herní podložku, žetony, mince a samozřejmě kód do online hry. Sada Pokémon TCG: Spring V Tin 2021 je zase v zajímavé plechové krabičce a obsahuje i metalickou promo kartu a čtyři boostery.

  Můžete si ale také třeba jenom rozšířit svou sbírku náhodnými boostery Battle Styles - Pokémon TCG: Blister Booster 1 a 2 nebo si pořídit Pokémon TCG: Battle Styles - Mini Album, kam si svoje úlovky přehledně uložíte. Speciální krabička ve tvaru Pokéballu se třemi boostery a házecí mincí - Pokémon TCG: Poké Ball Tin SS 2021, také není k zahození. Zkrátka, pro milovníky Pokémonů není žádná volba špatná - ať už se rozhodnete jakkoliv.

  Seřadit:

  Stav

  Dostupnost

  Míra poškození

 • Nakladatelé

  • + Ukázat více
  • Ukázat méně
 • Jazyk

  Hodnocení