Logo nakladatele

Naše nakladatelství

Možná si pokládáte otázku, kdo stojí za značkami, které se skrývají pod Naše nakladatelství. Jsme lidé, kteří milují literaturu a knihy jsou jejich celoživotní vášní. Naše nakladatelství je rodinné, opravdu naše a úzce spojeno se společností KNIHY DOBROVSKÝ. Knížky jsme začali vydávat v roce 2013, počínaje klasickou světovou a českou literaturou, kterou vydáváme dodnes. Začali jsme růst a stali se jedním z největších nakladatelů v České republice. Nebylo to však jednoduché.

A jaký je dnešek? Nestačila nám jedna ani dvě specializované značky. A tak jich máme přes 10. Jsou rozděleny podle žánrů i věkových kategorií. A co je hlavní? Každá je jedinečná. Všechny jsme vybudovali na zelené louce a o to více jsme na ně pyšní. Vybíráme pro vás ty nejkrásnější tituly, kterým se budeme věnovat s maximální péčí.

Více informací

DROBEK

Pro naše nejmenší je tu Drobek. Dráček, který na svých křídlech přináší čtení pro děti maličké i trošičku větší. Učíte se písmenka? Hledáte první knížku před spaním nebo první čtení, s kterým si zalezete pod deku? Drobek je jistotou nejkvalitnějšího čtení pro děti a jejich skvělé maminky.

KING COOL

Čtení je COOL. Kdo čte, je KING. Proto KING COOL přináší nejlepší čtení pro mladé dospělé, které znáte jako young adult. Můžete se těšit na nejkrásnější příběhy s nádechem fantastiky či výpravy do dalekých galaxií s hrdiny úžasných sci-fi eposů. Nebojíme se romance, která nenechá žádné oko suché, ani příběhů plných přátelství trvajících až do skonání světa.

FOBOS

Značka FOBOS je domovem fanoušků dobrodružné literatury, sci-fi, fantasy a hororu. Vybírá ty nejzajímavější tituly pro zkušené a nadšené čtenáře, kteří vědí, co je dobré! Hrdina se probouzí ve světě po jaderné katastrofě? Pro nás denní chleba. Hordy zombie se valí na poslední výspu světa? Žádný problém. Výprava na opačný konec vesmíru? Tomu říkáme víkend! Staňte se členem naší družiny a objevujte nekonečné možnosti knížek vycházejících ve stínu měsíce FOBOS.

VENDETA

Krvavou pomstu za tím nehledejte. VENDETA je odměnou pro všechny čtenáře nejlepších detektivních příběhů a bestsellerů v žánru thrilleru. Hledáme pro vás autory z osvědčeného severu Evropy, ale i nadějné talenty ze Spojeného království či Jižní Koreje. Knihy pod značkou VENDETA jsou jistotou skvělého čtení.

KONTRAST

Ráj světové literatury. KONTRAST vydává tituly z dílny zahraničních i tuzemských autorů. Přináší životní příběhy hvězd i oddechové čtení pro ženy. KONTRAST je důkazem rozmanitosti literatury, z které vybírají čtenáři osvědčené tituly i naprosté novinky bojující o vaši přízeň.

KONTRAST VINTAGE

Jako dobré víno, které uzrávalo desítky let. Jako písně, které zlidověly a zná je doslova každý. Jako tradice, které nás provázejí staletími. Některé knihy v sobě mají magii. Stanou se klasikami a lidé je budou se zaujetím číst i za tisíc let. Přesně takové publikace vydává značka Kontrast Vintage.

1400

Pouze čas umí odhalit tituly, které se stanou absolutní literární klasikou. Přetrvávají po generace a čtenáři v nich vždy odhalí věci nové, světové a jedinečné. Značka 1400 právě takové knihy čtenářům přináší a svým názvem vzdává holt muži, který se v roce 1400 narodil a knihtisk je jeho dílem.

RED

Napětí je cítit ve vzduchu, pohledy se znovu setkávají, dokážete skrýt ruměnec na tvářích? Rudá je barvou vášně a RED je značkou pro všechny čtenářky a čtenáře, kteří se nebojí pořádné dávky vzrušení. Představujeme nejlepší autorky s darem nahlédnout do nejtajnějších zákoutí naší mysli. Ať už jste fanoušky romance, erotiky či rafinovaného napětí, tak jste na správném místě.

PANGEA

Objevujte s námi záhady vesmíru, světa, lidského těla či historie. Pangea přináší nejkrásnější a nejprestižnější odborné publikace, které nám pomáhají zlepšit naše vědomosti a rozšířit obzory.

VIA

Život je cesta a VIA průvodcem. Seznamte se s novou značkou literatury zaměřenou na osobní rozvoj, business myšlení a zdravý životní styl. Vybíráme nejzajímavější světové autory a etablované kapacity, které dokážou změnit váš pohled na život. Důkazem mohou být milionové prodeje těchto bestsellerů.

EDICE KNIHY OMEGA

Edice Knihy Omega vydává klasickou českou i světovou literaturu. V produkci značky naleznete také aktuální světové bestsellery severských, britských či amerických spisovatelských hvězd.

GATE

Otevřete bránu a vkročte do nezapomenutelného světa mangy a komiksů, ze kterého se nebudete chtít vrátit zpět. Pod značkou GATE najdete ty nejlepší mangy a komiksy z celého světa – od dálného Japonska, po americké končiny či přímo od tuzemských tvůrců. GATE je určena všem ostříleným fajnšmekrům, geekům a nerdům, ale i doposud mangou a komiksy nepolíbeným čtenářům.

Sdílet 0

Seřadit:

Co hledáte?

 • Zajímá vás

  • + Ukázat více
  • Ukázat méně

  Stav

  Dostupnost

  Vazba

  Formát audioknihy

  Míra poškození

 • Edice

 • Jazyk

  Hodnocení

  Knihy nakladatele

  Seřadit:

  Co hledáte?

 • Zajímá vás

  • + Ukázat více
  • Ukázat méně

  Stav

  Dostupnost

  Vazba

  Formát audioknihy

  Míra poškození

 • Edice

 • Jazyk

  Hodnocení