4.2 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení V pátek 23. 1. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
Na produkt nelze uplatnit slevu.
399 Kč s DPH
Jsme transparentní
Nejnižší cena před akcí: 319 Kč
Nepřehlédněte! Tento produkt je zařazen do Akce Kup 10 za 500 Kč. Nejoblíbenější akce se vrací
Máma vždycky říkává, že jsem "jedinečný". Že jsem "jiný" a "zvláštní". Já si myslím, že je to jen laskavější způsob, jak říct "divný". Teď mám přesně šedesát dní na to, abych se stal novým člověkem. Vlastně padesát devět. Pak skončí letní prázdniny a začne škola. Plán zní následovně: Stanu se mega oblíbeným, nebo se přinejmenším naučím… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
10 ZA 500,- Bestseller Stranger Things: Ikarův pád
-
Jak se rodí vynález
-
Bestseller Zlodějka minulosti
-
Kniha plná dinosaurů - Příručka zkušeného chovatele
-
Brána do minulosti
-
Svět v pohybu
-
Ulice v průběhu věků
-
10 ZA 500,- Krůček po krůčku
-
10 ZA 500,- Nekonečný pád: Vzhůru nohama
-
10 ZA 500,- Šepot v mlze
-
10 ZA 500,- Průzkumnický klub ledních medvědů
-
10 ZA 500,- Až na kost
-
Čtenářský klub osamělých srdcí
-
10 ZA 500,- Síla, klid a odvaha
-
10 ZA 500,- Rozervaný muž
-
10 ZA 500,- Doktor z Varšavy
-
Poklad na ostrově
-
10 ZA 500,- Děsiví dinosauři
-
10 ZA 500,- Magie zvěrokruhu
-
10 ZA 500,- Láska ku*evská
-
10 ZA 500,- Nebuďte za ha*jzla
-
10 ZA 500,- Co žije v lesích
-
10 ZA 500,- Drahá Avo
-
10 ZA 500,- V zákulisí: Vesmírná stanice
Máma vždycky říkává, že jsem "jedinečný". Že jsem "jiný" a "zvláštní". Já si myslím, že je to jen laskavější způsob, jak říct "divný".
Teď mám přesně šedesát dní na to, abych se stal novým člověkem. Vlastně padesát devět. Pak skončí letní prázdniny a začne škola.
Plán zní následovně: Stanu se mega oblíbeným, nebo se přinejmenším naučím mluvit s ostatními tak, aby se na mě hned nedívali jako na cvoka. Ale jak se vlastně hledají kámoši? Jak se člověk stane oblíbeným? A hlavně: Dá se stihnout za padesát devět dní?
Samozřejmě to není jednoduché, ale určitě ani nemožné. Když může člověk letět na Měsíc, tak snad dokáže i sehnat kamarády, ne?
Jenny Jägerfeld přichází s příběhem o osamělosti a přátelství, vyloučení a popularitě a o výběru toho, kým chcete být. Stejně jako ve svých předchozích románech Jenny vypráví s dechberoucím humorem i překvapivou vážností, které nenechají žádného čtenáře v klidu.
- Nakladatel
- Drobek
- Rozměr
- 142 x 207 x 36
- datum vydání
- 6.12.2022
- ean
- 9788027703920
- Počet stran
- 336
- Hmotnost
- 442 g
- jazyk
- čeština
- Vazba
- pevná vazba
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-277-0392-0
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
5.0 z 5 2 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Josef Datel registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Úsměvný příběh, který ale nutí k zamyšlení a párkrát vzbudí i dojetí. Je o trampotách 12 letého Siggiho, který se s matkou a dvěma mladšími sourozenci přistěhuje k babičce do malého švédského města. Chlapec je obklopen úžasnými až pitoreskními postavičkami z jeho rodiny a okolí. Chytrý okouzlující a neuvěřitelně hodný kluk, který má ale sebevědomí blízko nuly, kvůli šikaně, kterou zažil v předchozí škole. Z těch pár (nemnoha) úryvků ošklivých vzpomínek mě až mrazilo, co si takový milý kluk musel zažít, jaké šrámy to nadělalo na jeho duši. Protože byl jiný než ostatní kluci. Chytřejší, přemýšlivější, inteligentnější, ale i se zdravotním hendikepem, sociálním hendikepem a možná i sexuální jinakostí (to si jen domýšlím, příběh samotný to neřeší, jen lehce naznačuje mezi řádky, Siggi si zatím naplno žije své dětství, a jen postupně přichází na různé důvody, proč je jiný).
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
6 nejčtivějších novinek tohoto ledna
-
10 nejprodávanějších deskových her roku 2025 v síti Knihy Dobrovský
-
10 nejprodávanějších e-knih roku 2025 u Knihy Dobrovský
-
Osamělý vlk: Nesbø změnil hrdinu, nikoliv kvalitu | RECENZE
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
Duch Pankráce: Příběh a svědectví smějících se bestií | RECENZE
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den