Slevy a výhody

Klub Knihy Dobrovský

Pro všechny čtenáře jsme připravili vlastní klub. Za každý nákup v kamenném knihkupectví i v e-shopu při osobním odběru sbíráte body k dobru. Ty si vyměníte za slevové poukázky na nákup a jiné odměny. Navíc o narozeninách a svátku od nás získáte další výhody jako dárek.

Podrobnosti o klubu naleznete na http://klub.knihydobrovsky.cz/

Slevy v kamenných prodejnách

Při nákupu v kamenných prodejnách můžete uplatnit tyto slevy:

Sphere

Jsme zapojení do projektu Sphere. Držitelům těchto karet nabízíme zajímavé slevy. Po předložení karty Sphere obdržíte 10% slevu na nákup veškerého sortimentu (neplatí na učebnice). Pokud jste držiteli karty Sphere VIP, máme pro vás slevu 15 %. Více informací o programu naleznete na www.sphere.cz

ISIC/ALIVE

Naše síť KNIHY DOBROVSKÝ poskytuje držitelům karet ISIC, IYTC, ITIC a ALIVE slevu ve výši 10 %, která se vztahuje na nákup téměř veškerého zboží včetně učebnic. Neplatí pro nákup e-knih. Pro více informací navštivte www.isic.cz a www.alive.cz.

RB CLUB

Všem držitelům karet Raiffeisenbank Club dáváme 10% slevu na zakoupené zboží (neplatí na učebnice). Více informací naleznete na http://rbclub.cz

Carte

Po předložení karty Carte uplatníte 10% slevu na nákup téměř veškerého sortimentu (neplatí na učebnice). Bližší informace o programu carte naleznete na www.carte.cz.  

Policie ČR

Pro příslušníky a zaměstnance policie ČR jsme připravili slevu 10 % na našich prodejnách. K jejímu získání se stačí u pokladny prokázat průkazem. Sleva neplatí na učebnice.

Slevy v e-shopu

Při objednání v e-shopu KNIHY DOBROVSKÝ získáte zboží za zvýhodněné e-shopové ceny. Není-li uvedeno jinak, e-shopovou slevu nelze kombinovat s jinými slevami. Zároveň na e-shopu není možné zadat více slevových kódů či vygenerovaných voucherů. Vždy je možné na jeden nákup využít pouze jeden slevový kód či voucher.

Isic

Pokud jste držitelem platné ISIC karty, získáte slevu 3 % na váš nákup. Stačí v košíku zaškrtnout políčko „Mám ISIC“, vepsat vaše jméno a příjmení, číslo ISIC karty a kliknout na „Přidat ISIC“.

Máte něco na srdci?

Kontaktujte nás