Slevy a výhody

Klub Knihy Dobrovský

Pro všechny čtenáře jsme připravili vlastní klub. Za každý nákup v kamenném knihkupectví i v e-shopu při osobním odběru sbíráte body k dobru. Ty si vyměníte za slevové poukázky na nákup a jiné odměny. Navíc o narozeninách a svátku od nás získáte další výhody jako dárek. Mějte ale na paměti, že slevy a poukázky lze prozatím uplatnit jen na kamenných prodejnách. Na užití i v rámci e-shopu pracujeme.

Podrobnosti o klubu naleznete na http://klub.knihydobrovsky.cz/

Slevy v kamenných prodejnách

Při nákupu v kamenných prodejnách můžete uplatnit tyto slevy:

Sphere

Jsme zapojení do projektu Sphere. Držitelům těchto karet nabízíme zajímavé slevy. Po předložení karty Sphere obdržíte 10% slevu na nákup veškerého sortimentu (neplatí na učebnice). Pokud jste držiteli karty Sphere VIP, máme pro vás slevu 15 %. Více informací o programu naleznete na www.sphere.cz

ISIC/ALIVE

Naše síť KNIHY DOBROVSKÝ poskytuje držitelům karet ISIC, IYTC, ITIC a ALIVE slevu ve výši 10 %, která se vztahuje na nákup téměř veškerého zboží včetně učebnic. Neplatí pro nákup e-knih. Pro více informací navštivte www.isic.cz a www.alive.cz.

PREMIUM RB CLUB

Všem držitelům karet Premium Raiffeisenbank Club dáváme 10% slevu na zakoupené zboží (neplatí na učebnice). Více informací naleznete na http://premiumrbclub.cz

Carte

Po předložení karty Carte uplatníte 10% slevu na nákup téměř veškerého sortimentu (neplatí na učebnice). Bližší informace o programu carte naleznete na www.carte.cz.  

Senior Pas

Pro všechny držitele karty Seniorpas jsme na našich prodejnách připravili slevu 10 % na veškerý sortiment kromě učebnic a dárkových poukazů.

Policie ČR

Pro příslušníky a zaměstnance policie ČR jsme připravili slevu 10 % na našich prodejnách. K jejímu získání se stačí u pokladny prokázat průkazem. Sleva neplatí na učebnice.

Slevy v e-shopu

Při objednání v e-shopu KNIHY DOBROVSKÝ získáte zboží za zvýhodněné e-shopové ceny. Není-li uvedeno jinak, e-shopovou slevu nelze kombinovat s jinými slevami

Isic

Pokud jste držitelem platné ISIC karty, získáte slevu 3 % na váš nákup. Stačí v košíku zaškrtnout políčko „Mám ISIC“, vepsat vaše jméno a příjmení, číslo ISIC karty a kliknout na „Přidat ISIC“.

Máte něco na srdci?

Kontaktujte nás