Tajemství sídla Craven Manor - limitovaná edice

Autor Darcy Coates Ilustrátor Jan Štěpánek

Tajemství sídla Craven Manor - limitovaná edice - Darcy Coates BESTSELLER NOVINKA

Tajemství sídla Craven Manor - limitovaná edice

Autor Darcy Coates Ilustrátor Jan Štěpánek

Součástí edice: Limitovaná edice Strašidelné domy Součástí série: Strašidelné domy 2. díl z 11

Kniha ( pevná vazba )

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Drž mě, když padám

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 299 Kč

Drž mě, když padám

Speciální limitované vydání. V čem je jiné? Proč ho musíte mít? Obsahuje unikátní ilustrace, které byly vytvořeny pouze pro tuto edici. Má speciální přebal a jedinečné desky potažené plátnem. Knihu zdobí barevná ořízka. Vytiskli jsme pouze jeden náklad a dotisk nebude. Daniel zoufale shání práci. Když mu někdo pod dveře strčí vzkaz, který mu… Přejít na celý popis

Richard Chizmar: Hon na Bubáka Někdo ve městě vraždí dívky a zohavuje jejich těla, aby je pak nechal obyvatelům na odiv. Ovšem podezřelí ani stopy neexistují a zoufalství roste... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Speciální limitované vydání. V čem je jiné? Proč ho musíte mít?

 • Obsahuje unikátní ilustrace, které byly vytvořeny pouze pro tuto edici.
 • Má speciální přebal a jedinečné desky potažené plátnem.
 • Knihu zdobí barevná ořízka.
 • Vytiskli jsme pouze jeden náklad a dotisk nebude.

Daniel zoufale shání práci. Když mu někdo pod dveře strčí vzkaz, který mu nabízí místo správce staré nemovitosti, má pocit, že to je příliš skvělé, než aby to mohla být pravda. Když ale dorazí do Craven Manor, zmocní se ho podezření. Dveře do starobylého sídla jsou dokořán a hala je plná pavučin a suchého listí. Je zjevné, že tam už dlouhá léta nikdo nebydlí. Za dveřmi však na něj čeká obálka. Jsou v ní peníze a příslib, že dostane další. Daniel je zoufalý. Navzdory svým pochybám se nastěhuje do správcova domku za rodinnou kryptou. Podivné události a úkazy, ke kterým v sídle dochází, je rozhodnutý nebrat na vědomí. Když se ale s blikáním rozsvítí svíčka v okně opuštěné věže, Daniel pochopí, že Craven Manor v sobě skrývá příšerné tajemství… a že je v sázce jeho život.

Sdílet 0

Nakladatel
Fobos
Rozměr
130 x 200
isbn
978-80-277-4265-3
Počet stran
280
datum vydání
10.04.2024
ean
9788027742653
Vazba
pevná vazba
jazyk
čeština

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 323 hodnocení čtenářů

210× 5 hvězdiček 68× 4 hvězdičky 38× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Pavlína registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Další díl a další super kniha. Pro mě to není horor, pro mě je to skvělá oddychovka s tajemným nádechem, která se odehrává v záhadném a pro mě krásném prostředí starého domu. Fajn kniha, už aby byla další :)

  Kniha, Fobos, 2019, 9788075856906

 • 5 z 5 hvězdiček Lucie Králová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem během dvou dnů – můj osobní rekord :-) Kniha vypráví o Danielovi, který ve chvíli, kdy mu už nezbývá nic jiného, přijme tajemnou, netradičně nabídnutou práci. Sice se jedná o pouhého zahradníka, ale na panství, které je opuštěné, a ani svého zaměstnavatele ještě osobně neviděl. Úkoly totiž přichází tajemně, někdy i nečekaně, na kouscích papíru. K práci patří i benefity, jako například to, že může bydlet v zahradním domku. Ale i toto privilegium má jistá pravidla, která jsou tak trochu podivná. Neuplyne moc času a Daniel začíná chtě nechtě tajemství sídla Craven Manor rozplétat. Mně osobně se kniha moc líbila. Musím se přiznat, že možná i více než Duch domu Ashburnů, který jsem četla nedávno a okouzlil mě. Tajemství sídla Craven Manor je konečně trochu větší duchařina a hlavně lépe propracovaná kniha. Je vidět, že autorka promyslela pečlivě všechny aspekty příběhu. Velice se mi líbí, jak umí v knihách popisovat. Nepotřebujete ani velkou fantazii, abyste si dokázali dobře představit vše, co se v příběhu děje, včetně postav. Líbilo se mi i zakončení knihy. Neskončila během pár vět, ale konec knihy krásně doplynul. Rozhodně nečekejte horor, po jehož přečtení byste se báli jít v noci na záchod, ale chladnými vás rozhodně nenechá. Na mě osobně kniha zapůsobila jako taková krásná hororová pohádka, při které občas zamrazí :-)

  Kniha, Fobos, 2019, 9788075856906

 • 5 z 5 hvězdiček Michala Sekerová registrovaný uživatel

  Kniha se mi četla dobře. Tato autorka se stala jednou z těch, po kterých rozhodně sáhnu, když uvidím její novou knížku. Děj samotný je chytlavý, má tempo. Bála jsem se tedy víc u první knihy - Duch domu Ashburnů, ale i tady mě sem tam zamrazilo, navíc autorka píše tak, že prostě nechcete dát knihu z ruky a chcete číst dál a dál. Moc chválím! Za mě určitě stojí za přečtení.

  Kniha, Fobos, 2019, 9788075856906

 • 2 z 5 hvězdiček Shira009 registrovaný uživatel

  Tajemný starobylý dům uprostřed lesů, zarostlá neudržovaná zahrada, nadpřirozeno a hrdina potýkající se s existenční krizí. Že vám to připadá povědomé? Darcy Coates zvolila podobný námět jako ve své předchozí knize a tím odkryla vzorce chování nejen postav, ale i strašidelného domu. Díky šablonovitému vzoru a nulové atmosféře je tak příběh neuvěřitelně předvídatelný a nic nového nepřináší. První polovina knihy se snaží vystavět ambientní atmosféru a zapojit čtenářovu fantazii, druhá je zaměřená na boj se zlem, akci a finální dramatické vyvrcholení. Avšak to, co poměrně dobře fungovalo u Ducha domu Ashburnů, v Craven Manor prostě nefunguje a selhává na plné čáře. Postavy jsou jak přes kopírák - ploché a plytké. Čtenář nemá možnost si k nim utvořit vztah a v podstatě je vám jedno, jak to s nimi skončí. Naivní Daniel, který se potýká s existenční krizí je i přes sympatickou povahu po Maře (Fantom z Blackwoodu) druhým nejhloupějším charakterem celé série Strašidelných domů vůbec. Přiznám se, že jsem v některých pasážích měla velké nutkání přeskakovat nebo knihu s definitivní platností zahodit. Na pohádkové klišoidní (mnohdy vyloženě směšné) konce jsme u Darcy zvyklí, u Craven Manor tomu není jinak. Pokud se chcete na jedno odpoledne zabavit a vypnout, neváhejte. Pokud jste odkojeni Kingem jako já, budete se nudit.

  Kniha, Fobos, 2019, 9788075856906

 • 4 z 5 hvězdiček Jana Bažantová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Za mě druhý díl byl o něco slabší než první, ale i tak má, co nabídnout.

  Kniha, Fobos, 2019, 9788075856906

 • 2 z 5 hvězdiček Ladislav registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Neříkám,že mě nemrazilo ale na konci to bylo jako když to přestalo bavit i autora

  Kniha, Fobos, 2019, 9788075856906

 • 5 z 5 hvězdiček Kristyna Lassigova registrovaný uživatel

  Nejlepší knížka z těchto tři. Opravdu bych si všechny tři přečetla znovu ale tahle měla něco o malinko víc do sebe.

  Kniha, Fobos, 2019, 9788075856906

 • 5 z 5 hvězdiček Tereza Vítková registrovaný uživatel

  Ze začátku jsem příliš nevěděla, co od knihy čekat a také jestli mě bude bavit. Postupně jsem se však do ní ponořila, začala jsem sympatizovat jak s hlavní postavou Daniela, tak i druhou tajemnou postavou a čtení knihy mě začalo bavit čím dál tím víc. Navíc posledních 60 stran akce střídala akci. Určitě tuhle knihu mohu s klidem doporučit jako parádní duchařinu a stejně jako tomu bylo i u prvního dílu autorky, nese i tato kniha své poselství a nestává se tak jen dalším tuctovým duchařským příběhem.

  Kniha, Fobos, 2019, 9788075856906

 • 4 z 5 hvězdiček Simona registrovaný uživatel

  Knížka čtivá, měla jsem jí za dva dny. Ale spisovatelka umí i lepší :) Ale za přečtení stojí každá kniha :)

  Kniha, Fobos, 2019, 9788075856906

 • 5 z 5 hvězdiček Ivona M. registrovaný uživatel

  Naprosto super. Ještě lepší než Duch domu Ashburnů. Místy mě jímaly děs a hrůza a to i když jsem četla za dne bílého :-)

  Kniha, Fobos, 2019, 9788075856906

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 499 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora