Přízraky domu Carrowů - limitovaná edice

Autor Darcy Coates Ilustrátor Jan Štěpánek

Přízraky domu Carrowů - limitovaná edice - Darcy Coates BESTSELLER NOVINKA

Přízraky domu Carrowů - limitovaná edice

Autor Darcy Coates Ilustrátor Jan Štěpánek

Součástí edice: Limitovaná edice Strašidelné domy Součástí série: Strašidelné domy 3. díl z 11

Kniha ( pevná vazba )

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Drž mě, když padám

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 299 Kč

Drž mě, když padám

Speciální limitované vydání. V čem je jiné? Proč ho musíte mít? Obsahuje unikátní ilustrace, které byly vytvořeny pouze pro tuto edici. Má speciální přebal a jedinečné desky potažené plátnem. Knihu zdobí barevná ořízka. Vytiskli jsme pouze jeden náklad a dotisk nebude. Remy pracuje jako průvodkyně v Carrow, nejstrašidelnějším domě ve státě. Po… Přejít na celý popis

Emily McIntire: Zjizveni Scar jako utlačovaný bratr, Mufasa jako neschopný vládce, Sarabi jako mladá bojovnice prahnoucí po pomstě. Pociťte pod kůží jizvy postav temného románu inspirovaného Lvím králem. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Speciální limitované vydání. V čem je jiné? Proč ho musíte mít?

 • Obsahuje unikátní ilustrace, které byly vytvořeny pouze pro tuto edici.
 • Má speciální přebal a jedinečné desky potažené plátnem.
 • Knihu zdobí barevná ořízka.
 • Vytiskli jsme pouze jeden náklad a dotisk nebude.

Remy pracuje jako průvodkyně v Carrow, nejstrašidelnějším domě ve státě. Po jedné z prohlídek jí jeden z účastníků sdělí, že by rád v domě spolu s dalšími nadšenci zorganizoval dvoutýdenní pobyt. Remy souhlasí a doufá, že během něj spatří některé z nadpřirozených jevů, které místo proslavily. Sejde se osmičlenná skupina a zpočátku se zdá, že se naplní jejich očekávání, se kterými do Carrow přijeli. Potom ale začne bouřka, odřízne je od okolního světa a začnou se dít podivné věci. Dveře se samy otvírají. Seance se začnou zvrtávat. Tapetou prosakuje červená tekutina. Náměsíčné médium se v noci potuluje chodbami… Když jeden z hostů za podivných okolností zemře, Remy je donucena uvažovat o možnosti, že duch původního majitele domu, zvrácený sériový vrah, stále bloudí jeho chodbami. Jenže už je příliš pozdě na to snažit se utéct.

Sdílet 0

Nakladatel
Fobos
Rozměr
130 x 200
isbn
978-80-277-4266-0
Počet stran
304
datum vydání
10.04.2024
ean
9788027742660
Vazba
pevná vazba
jazyk
čeština
 • Hana Wielgusová Hana Wielgusová

  Jedná se o lehce psaný, tím pádem dobře čtivý a díky výborně vykresleným sympatickým postavám a jejich vtipným hláškám vlastně i docela milý, tajemný příběh z tajemného domu. Párkrát se hodně leknete, to Darcy Coates moc dobře umí, nejhorší ale asi bude, že i když vám některé jevy nakonec logicky, případně vědecky, v knize vysvětlí, pochybnost ve vás zůstane. A vy přece na duchy věřit nechcete! Na žebříčku duchařských historek stojí Přízraky domu Carrowů rozhodně velmi vysoko a já je jako oddechovou četbu fanouškům tohoto žánru vřele doporučuji.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.6 z 5 290 hodnocení čtenářů

215× 5 hvězdiček 49× 4 hvězdičky 21× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Beáta Rousová registrovaný uživatel

  Třetí knihu Darcy Coates mám přečtenou a jako u předchozích knih jsem nadšená. Čtení jsem si užívala a škoda jen že už mám dočteno. Tajemný příběh plný duchů a nadpřirozena mě vtáhl a hltala jsem každé slovo. Ponořila jsem se naplno do strašlivé minulosti domu Carrowů a se zatajeným dechem četla kapitolu za kapitolou. Jak příběh postupně nabíral na obrátkách a duchové byli čím dál troufalejší běhal mi mráz po zádech. Darcy Coates dokonale popsala pochmurnou a tajemnou atmosféru sídla a některé osudy obětí byli strašlivé. Než jsem začala číst bylo jasné že to bude skvělá kniha a jen se mi potvrdilo, že se jedná o skvělou spisovatelku která ví jak čtenáře zaujmout. Kdo nečetl rozhodně doporučuji jak tuto knihu tak i Duch domu Ashburnů i Tajemství sídla Craven Manor.

  Kniha, Fobos, 2020, 9788076425149

 • 5 z 5 hvězdiček Lucie Chylová registrovaný uživatel

  Skvělý příběh od začátku až do konce

  Kniha, Fobos, 2020, 9788076425149

 • 5 z 5 hvězdiček Štěpánka Váňová registrovaný uživatel

  Skvělá duchařina od Darcy ☺️

  Kniha, Fobos, 2020, 9788076425149

 • 5 z 5 hvězdiček Jana Bažantová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Tento díl byl zase velmi povedený. Přináší něco jiného než ostatní duchařiny. Je originální myšlenkou strašidelneho domu ve kterém se konají prohlídky. Do příběhu byla skvěle zasazená seance při které mráz běhal po zádech.

  Kniha, Fobos, 2020, 9788076425149

 • 4 z 5 hvězdiček Knihy podle Terky registrovaný uživatel

  Jedno velké WOW! Velice mě zaujal nápad na příběh. Já sama si ráda čtu o strašidelných domech, hradech a rozhodně chci v životě nějaký navštívit, takže jsem si tuto knihu musela přečíst. Přízraky domu Carrowů byla má první přečtená kniha od této autorky a musím říct, že se mi opravdu moc líbila. Autorka píše neuvěřitelně poutavě. Začetla jsem se a než jsem se nadála, tak byl konec knihy Autorka popsala prostředí strašidelného domu, přízraků, záhadných vražd a duchů tak moc uvěřitelně, až mě to ohromilo. Co musím knížce bohužel vytknout byl konec. Závěru předcházelo pár překombinovných scén, ale ty bych ještě snesla, ale největším zklamáním byl jednoznačně až moc nereálně pohádkový konec, což mi k příběhu prostě ani trochu nesedělo. Každopádně mě Darcy nezklamala. Její kniha byla lehká, napínavá a hlavně zatraceně čtivá! Těším se, až si od ní přečtu něco dalšího —————————————— 4,5⭐️/5⭐️ ——————————————

  Kniha, Fobos, 2020, 9788076425149

 • 5 z 5 hvězdiček Lenka Mikulková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Vždy se těším na knihy od Darcy a tvoří nedílnou součást mé knihovny. Tyto knihy se čtou samy

  Kniha, Fobos, 2020, 9788076425149

 • 5 z 5 hvězdiček Eliška Kohoutová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Kniha mile překvapila, Coates teprve objevuji. Velmi oceňuji, že se stejným tématem vždy dokáže překvapit a vymyslet něco trochu jiného :))

  Kniha, Fobos, 2020, 9788076425149

 • 5 z 5 hvězdiček Umpalumpa registrovaný uživatel

  Právě dočteno a musím říct že zatím s každou další knihou této série se zvedá i kvalita příběhu. Tento díl nedovolí člověku jít spát, protože se prostě pořád něco děje a to už od začátku. Dusno nabírá na obrátkách s každou další stránkou a člověk to hltá a nemůže přestat. Prvních 5/5 pro třetí knihu z této série.

  Kniha, Fobos, 2020, 9788076425149

 • 5 z 5 hvězdiček Zuzana Zusková registrovaný uživatel

  Tenhle příběh se mi opravdu hodně líbil. Líbil se mi už začátek Kdy Remy dělala průvodkyni v nejstrašidelnější domě. Její popis domu při prohlídce byl dechberoucí jako bych tam byla také. Pobyt 8 lidí v tomto domě stál za to hned když je odřízla bouřka jsem si říkala, že bych tam strach umřela a t se vlastně ještě ani pořádně nic nedělo. Tento příběh se opravdu povedl, je tam vysvětleno spoustu věcí ohledně duchařiny a stojí to za to.

  Kniha, Fobos, 2020, 9788076425149

 • 5 z 5 hvězdiček DeJa registrovaný uživatel

  Tohle se mi moc líbilo. Oproti předchozím, co jsem četla (Ashbourny, Šibeniční vrch, Careven Manor) příjemná změna, konečně jiný námět než že mladému člověku spadne do klína velký dům, kde straší. Napínavé, líbilo se mi, že nešlo hned jednoznačně o duchy, ale čtenář se mohl domnívat, že to klidně páchá někdo ze skupiny. Překvapila mě milenecká linka, ale nevadila mi.

  Kniha, Fobos, 2020, 9788076425149

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 499 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora