Smrt v domě Gillespieů

Autor Darcy Coates

E-kniha

Smrt v domě Gillespieů E-kniha

Autor Darcy Coates

Součástí série: Strašidelné domy 11. díl z 11

E-kniha

 • Ihned ke stažení

249 Kč s DPH
Běžně 279 Kč Nápověda Jsme transparentní

Elle právě dokončila univerzitu a nemůže uvěřit svému štěstí, když po náročném období posledních zkoušek dostane příležitost strávit celý měsíc hlídáním nádherné, starobylé usedlosti rodiny Gillespieových. Dvě staletí stará rezidence je vzdálená více než hodinu jízdy od města a je obklopená hustými lesy. Elle se těší, až prozkoumá všechna… Přejít na celý popis

Elena Armas: Americký milostný experiment Sexy románek, který vám ukáže, že sympatická pánská společnost si umí hravě poradit nejen se zříceným stropem, ale i tvůrčím blokem! Jen musí Rosie chytit příležitost (nebo Lucase?!) za pačesy. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Elle právě dokončila univerzitu a nemůže uvěřit svému štěstí, když po náročném období posledních zkoušek dostane příležitost strávit celý měsíc hlídáním nádherné, starobylé usedlosti rodiny Gillespieových. Dvě staletí stará rezidence je vzdálená více než hodinu jízdy od města a je obklopená hustými lesy. Elle se těší, až prozkoumá všechna tajemství, která takový dům jistě ukrývá. Za domem se dokonce nachází hřbitov s náhrobky, na kterých je stejný rok úmrtí.

Temná a smrtící historie domu se začíná rychle proplétat s Elleiným vlastním životem. Zjistí, že dům postavil Jonathan Gillespie, tyranský vůdce kultu Temnoty. Ten je sice dávno mrtvý, ale jak Elle záhy zjistí, je docela možné, že se doposud ukrývá v temných zákoutích domu. A čeká na svoji pomstu.

Povídka „Smrt v domě Gillespieů“ je jedním ze čtyř strašidelných příběhů ve stejnojmenné knize královny hororů Darcy Coates.

Sdílet 0

Nakladatel
Fobos
jazyk
čeština
Počet stran
272
datum vydání
1.01.2024

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.5 z 5 63 hodnocení čtenářů

19× 5 hvězdiček 16× 4 hvězdičky 12× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Dagmar Červencová registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Na knihu jsem se moc těšila. Miluju knihy od Darcy, ale bohužel tato mě velmi zklamala.

  Přečíst více
 • Janča registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Za mě úplně to nejslabší co Darcy kdy vydala. Chápu koncept té knihy, že jsou to 4 různé povídky. Ale již podle názvu prostě očekáváte Strašidelný dům tak jak ho známe. Všechny povídky mi přišly takové mdlé, nestrašidelné, skoro, až na pár pasáží, nudné.

  Přečíst více
 • Renata Janků registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Čekala jsem od toho trochu víc. Chybělo tam trochu víc napětí a strašení .Bylo to na mě takový všechno rychlí. Už jsem od ní četla lepší.

  Přečíst více
 • Helena registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Knihy od této autorky mám velmi ráda, ale tato je za mě tou nejslabší, kterou jsem od ní kdy četla. Přestože hlavní příběh začal poměrně dobře, skončil rychle a o ničem. Ostatní povídky snad ani nemá cenu hodnotit. Autorka produkuje knihy poměrně rychle, tak snad kvantita nezvítězí nad kvalitou.

  Přečíst více
 • Lucie Tchuřova registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Miluji coates, hold asi jsem náročná ale umí to i líp, hold snad příště dám 5

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 249 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora