Záhada domu Marwicků

Autor Darcy Coates

E-kniha

Záhada domu Marwicků E-kniha

Autor Darcy Coates

Součástí série: Strašidelné domy 5. díl z 11

E-kniha

 • Ihned ke stažení

194 Kč s DPH
Běžně 254 Kč Nápověda Jsme transparentní

MYSTERIÓZNÍ PŘÍBĚH PRO FANOUŠKY HORORŮ O STRAŠIDELNÝCH DOMECH |    Žiju vedle domu, kde straší. Začala jsem mít podezření, že je s gotickým domem něco v nepořádku, když jeho rodina prchla uprostřed noci, děti s křikem a matka uplakaná. Nikdy se nevrátili, aby si odvezli nábytek. Žádná rodina tam nezůstane dlouho. Zvířata se… Přejít na celý popis

J. T. Geissinger: Nádherně krutý Pocit bezpečí může být pouhou iluzí. A že ne každý zachránce je hrdina... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

MYSTERIÓZNÍ PŘÍBĚH PRO FANOUŠKY HORORŮ O STRAŠIDELNÝCH DOMECH | 
 
Žiju vedle domu, kde straší. Začala jsem mít podezření, že je s gotickým domem něco v nepořádku, když jeho rodina prchla uprostřed noci, děti s křikem a matka uplakaná. Nikdy se nevrátili, aby si odvezli nábytek. Žádná rodina tam nezůstane dlouho. Zvířata se tomu místu vyhýbají.
 
Jednou mi připadalo, že jsem zahlédla ženskou siluetu, jak se prochází jednou z místností v horním patře… ale to bylo nemožné – nikdo tam v tu dobu nežil. Do domu se právě nastěhovala nová majitelka, Anna. Navštívila jsem ji, abych ji před budovou varovala. Nečekala jsem, že se z nás stanou kamarádky, ale osud tomu chtěl jinak. Teď, když se dům u Marwicků probouzí, poprosila mě, jestli bych u ní nezůstala přes noc. Nikdy jsem neměla v plánu se s budovou nebo její pomstychtivou, mrtvou obyvatelkou zaplést. Teď ale musím Annu zachránit… než bude pro obě z nás příliš pozdě.

Sdílet 0

Nakladatel
Fobos
jazyk
čeština
Počet stran
216
datum vydání
1.01.2021

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.4 z 5 229 hodnocení čtenářů

134× 5 hvězdiček 57× 4 hvězdičky 29× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Martina Davidová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Kniha mi dnes odpoledne přišla v balíčku. Během večera přečtená na jeden zátah. Je pravda, že prvním dvěma knihám se nevyrovná. ALE!! Opět je to napínavá duchařská kniha se strašidelným dějem. Kapitoly krátké, krásně na sebe navazují. Kniha je opět psána srozumitelně a velice čtivě. Jednotlivé postavy, děj i dům popsany do detailů, takže si vše může představit i člověk, který nemá ani trochu fantazie. Z knihy mám radost a už teď doufam v brzké vydání další knihy. Hrozně mě mrzí, že jsem ji zhltla takhle rychle. Hodnotím plným počtem hvězd.

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076429505

 • 5 z 5 hvězdiček knizni.taurus registrovaný uživatel

  Bylo to mé první setkání s Darcy Coates a dopadlo to na výbornou. Kniha má něco málo přes dvěstě stran a čtivost se jí rozhodně upřít nedá. Takže pokud máte volný večer a chcete se bát, tak se do knížky rozhodně pusťte. Hlavní hrdinka Josefína byla v dobrém slova smyslu zvláštní. Bojovala se svými vlastními démony, ale jinak to byla dobrá Keliška :D, což nakonec Anně (nové nájemnici domu Marwicků) přišlo vhod. Líbila se mi její záliba v pečení a její vztah s bratrancem, bylo to takové osvěžující. Atmosféra celé knihy byla skvělá. Zapůsobila na mě tak, jak měla. Bylo to strašidelné, mrazivé a tajemné. Líbilo se mi, když se odkrýval ten samotný příběh toho domu. Najdete tady spoustu zvratů, které nečekáte a děj tak plyne pořád dopředu a nestojí na jednom místě. Sečteno a podtrženo, za mě je to super kniha, která je hodně napínavá a děsivá. Rozhodně se pustím do dalších dílů série Strašidelné domy.

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076429505

 • 4 z 5 hvězdiček Zuzana Zusková registrovaný uživatel

  Pátý díl ze série strašidelných domů s také jeden z mých oblíbenějších. Opět musím říct, že na můj vkus to strašidelné moc není. Tím tedy nechci říct, že bych v něčem takovém chtěla figurovat. Styl psaní je pořád skvělý, knihy jsou čtivé a postavy si hned oblíbíte. Určitě to není můj poslední strašidelný dům od Darcy, moc jsem si ji v tomto stylu psaní oblíbila. Knihy nemají přehnaně moc stran tak se dají zhltnout za chvilku.

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076429505

 • 5 z 5 hvězdiček DeJa registrovaný uživatel

  Líbilo se mi a přečetla jsem za jeden den. Je to moje v pořadí 8. přečtená kniha z této série a musím říct, že některé díly byly lepší, ale to nemění nic na kvalitě této. Darcy prostě píše skvěle.

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076429505

 • 5 z 5 hvězdiček Iwuska 1034 Uživatel aplikace KDčko

  Kniha byla skvělá další výborný příběh od Darcy Coates tento patří k mým oblíbeným a taky nejlepším jak na oko milá baby May byla děsivá psychopatka kniha za dva dny přečtená

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076429505

 • 3 z 5 hvězdiček Shira009 registrovaný uživatel

  Záhada domu Marwicků je v pořadí pátou knihou v sérii Strašidelné domy. Darcy se zuby nehty drží jednoho vzorce, proto velké překvapení nečekejte: záhadný dům s děsivou historií, naivní charaktery chovajíc se nelogicky a paranormální linka. Její postavy jsou jak přes kopírák - ploché a plytké. Naivní, nudná Anna do příběhu (kromě vystrašených očí) nic nepřináší. Lukas slouží jako výplňková pasáž. Duch Helen ze začátku působí zajímavě, bohužel ke konci naprosto ztrácí identitu a chová se iracionálně. V neposlední řadě sympatická Jo, která i přes svůj plochý charakter přeci jen do příběhu přináší trochu lehkého humoru a atmosféru. Souhlasím s názorem, že chemie mezí ní a Lukasem byla na rozdíl od Anny téměř hmatatelná. Příběh jako takový je čtivý, bohužel v celkovém kontextu bez atmosféry. Autorka si vybrala poměrně těžké téma, škoda jen, že ho více nerozpracovala. Nelogičnosti v ději nemohly uniknout ani nenáročným čtenářům a samotný závěr byl z mého úhlu pohledu opět nezvládnutý. Na klišoidní (pohádkové) happyendy jsme už od Darcy zvyklí, u Marwicků tomu bohužel není jinak. Pokud se chcete na jedno odpoledne zabavit a vypnout, neváhejte. Jestli jste však odkojeni Kingem jako já, budete se nudit.

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076429505

 • 3 z 5 hvězdiček Aneta Ledvinková registrovaný uživatel

  Ačkoliv byl tento díl pro mě o trochu slabší než ty předchozí, dávám ji průměrné hodnocení. Autorka vždy dokáže úžasně nastínit duchařskou atmosféru, a je jedna z mála, která to fakt umí, že si až připadáte jako součástí děje.

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076429505

 • 3 z 5 hvězdiček Jana Bažantová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Jeden ze slabších dílů. Číst se dá, ale neschválil mě tolik jako první či třetí díl.

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076429505

 • 5 z 5 hvězdiček Petra Procházková registrovaný uživatel

  Stejně jako ostatní knihy od Darcy Coates, i tato splnila mé očekávání. Duchařská zápletka s postupným odkrýváním pravdy, co se vlastně v domě stalo, vyprávění je svižné, bez zbytečného odbíhání. Příběh je napínavý, líbí se mi, jak Darcy umí skvěle popsat danou situaci a navodit správnou atmosféru. Hlavně v závěru knihy jsem se přistihla, že jsem napnutá jak kšandy. Knihu doporučuji, stejně jako ostatní ze série strašidelných domů.

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076429505

 • 5 z 5 hvězdiček Martina Pollnerova registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Zase trošku z jiného úhlu. Bavila.

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076429505

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 99 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora