Dům tajemných stínů

Autor Darcy Coates

E-kniha

Dům tajemných stínů E-kniha

Autor Darcy Coates

Součástí série: Strašidelné domy 8. díl z 11

E-kniha

 • Ihned ke stažení

246 Kč s DPH
Běžně 326 Kč Nápověda Jsme transparentní

Sophiina rodina zbankrotuje a jí se zhroutí svět. Ještě se však ani nevzpamatovala a už se nabízí nečekané řešení – o ruku ji požádá bohatý cizinec pan Argenton. Sňatek s ním rodinu zachrání, ale Sophii odsoudí k životu v Northwoodu, rozlehlém a nepřirozeně temném sídle, vzdáleném hodiny cesty od civilizace.Sophie se snaží přizpůsobit svému novému… Přejít na celý popis

Mona Kasten: Křehké srdce Jsou si tak blízcí, a přesto jako by je dělil celý svět. Emotivní milostný příběh Mony Kasten pokračuje! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Sophiina rodina zbankrotuje a jí se zhroutí svět. Ještě se však ani nevzpamatovala a už se nabízí nečekané řešení – o ruku ji požádá bohatý cizinec pan Argenton. Sňatek s ním rodinu zachrání, ale Sophii odsoudí k životu v Northwoodu, rozlehlém a nepřirozeně temném sídle, vzdáleném hodiny cesty od civilizace.

Sophie se snaží přizpůsobit svému novému postavení paní skličujícího domu. Příbuzní Josepha Argentona se chovají chladně a sídlo je něčím víc, než čím se zdá být.

Den po dni se Sophie neodvratně blíží k děsivému poznání. Ve starobylých prostorách Northwoodu straší a muž, kterého si vzala – a kterého začíná milovat –, skrývá neodpustitelnou pravdu o sídle svých předků… a přízracích, které nyní pronásledují je oba.

Sdílet 0

série
Strašidelné domy 8. díl z 11
Další ze série
6. Fantom z Blackwoodu
7. Strašení v Rookwardu
8. Dům tajemných stínů
9. Děsy Leigh Harkerové
10. Hrůza na Šibeničním vrchu
kategorie
E-knihy » Beletrie » Detektivky, Thrillery a Horory » Horor
Nakladatel
Fobos
jazyk
čeština
Počet stran
440
datum vydání
1.01.2022
 • Jana Palkovská Jana Palkovská

  Pokud hledáte ponuré, nenáročné podzimní čtení, které přinese špetku napětí, a zároveň vás místy pohladí po duši, tohle je ideální volba. Pro těžké hororové fajnšmekry to není, ale pokud do tohoto žánru jen občas zabrouzdáte či patříte mezi extrémní strašpytle, máte zelenou.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.4 z 5 189 hodnocení čtenářů

117× 5 hvězdiček 44× 4 hvězdičky 23× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Tereza Smísitelová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Nejlepší kniha ze série domů.

  Kniha, Fobos, 2022, 9788027703630

 • 5 z 5 hvězdiček Tereza Dvořáková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Kniha se nedala odložit. I když díky spojení původně dvou dílů má kniha téměř 500 stran, díky napínavosti a skvěle gradujícímu příběhu jsem ji přečetla za 2 dny. Navíc první Darcyna kniha o strašidelných domech posazená více do historie a to tomu přidalo na zajímavosti.

  Kniha, Fobos, 2022, 9788027703630

 • 4 z 5 hvězdiček Kateřina Andrlová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Tentokrát nám Darcy naservírovala hned dva příběhy v jedné knize. Druhý příběh plynule navazuje na první a oba bych zařadila k těm povedenějším z této série. Není to čistě duchařský příběh jak jsme u autorky zvyklí, ale vůbec ničemu to nevadí. Ba naopak je to příjemné osvěžení série. Za mě byl druhý příběh o něco lepší než ten první. Prvnímu totiž v určitých částech knihy chyběla akce. První polovinu příběhu se tak nějak setnamujete s prostředím a postavami a pak se najednou strhne hromada akce a je konec. Chybí mi tam více napětí na které jsem u Darcy zvyklá. Druhý příběh má akci v ději lépe rozloženou a nechybí zde jisté napětí a očekávání ak se situace bude vyvíjet. Musím ocenit hlavní hrdinku, které je sympatická a velmi urputně se snaží vyřešit záhadu do které se díky sňatku zaplete. Poměrně příjemná byla i romantická linka. To že jsou knihy Darcy Coates čtivé snad už ani nemusím zmiňovat. Stejně tak, že je zvykem zakončení příběhu aspoň částečným happyendem a ani zde tomu není jinak. Takže jsem vlastně dostala přesně to co jsem od autorky čekala. Jsem zvědavá u jakého strašidelného domu se s Darcy potkáme příště.

  Kniha, Fobos, 2022, 9788027703630

 • 5 z 5 hvězdiček Mixle registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Jsem zatím v půlce, ale čteno v kuse. Za mě zatím nejlepší co jsem od autorky četla ( a to od ní mám vše co tady vyšlo:)

  Kniha, Fobos, 2022, 9788027703630

 • 4 z 5 hvězdiček Kristý @mala_knihomolka_ registrovaný uživatel

  Já jsem z téhle knihy momentálně, čerstvě po dočtení, lehce rozčarovaná. První část byla super a dala bych jí i 4 ⭐️. Jenže ta druhá byla pro mě o něco slabší. Ale zpět na začátek, tento díl je docela jiný než ostatní, protože se ocitáme v jiném století. Takže žádné mobily, televize, auta, které by autorka musela vyřadit z provozu. To se mi opravdu líbilo a byla to fajn změna. Jelikož z většiny čtu romantiku, nevadila mi zde ani romantická linka v průběhu celé knihy. Možná to zamilování proběhlo docela rychle, ovšem zde mi to nějak nevadilo, když nejde vyloženě o čistou romantiku. Navíc jsem si na to u Darcy už tak nějak zvykla. Jednoduše, další čtivý strašidelný dům z jejího pera. Sice se u toho nebojím, protože to bývá spíš duchařský čajíček, ale to mi na tom právě vyhovuje. Alespoň můžu číst i v noci a v klidu pak spát. Od této autorky si tak nejspíš nenechám ujít žádnou knihu. Pro nás posery je to ideál. Mimochodem, konec opět stejný. Nemohlo by to alespoň jednou dopadnout jinak? P.S. Jsem ráda že ilustrace jdou tentokrát s příběhem.

  Kniha, Fobos, 2022, 9788027703630

 • 4 z 5 hvězdiček Petra Zachariášová registrovaný uživatel

  Tak tahle kniha se čte úplně sama! Už od první stránky vás příběh zcela pohltí a vy jen otáčíte stránky. A dle mého názoru je to nejlepší kniha ze série Strašidelných domů. Skvělé postavy, tajemné a strašidelné sídlo, napětí a akce a také trochu té romantiky. Moc tuhle knihu doporučuji!

  Kniha, Fobos, 2022, 9788027703630

 • 3 z 5 hvězdiček Lucie Urbanová registrovaný uživatel

  Příběh snadno předvídatelný, ale protože jsem romantická, tak se mi linie Sophie-Joseph líbila. I když je fakt, že se od hororu začínáme přesouvat k červené knihovně. Postupná sestupná tendence napětí a strachu s každou další autorčinou knihou. No…a kdybych já byla Sophie, tak už jsem dávno mrtvá nebo blázen.

  Kniha, Fobos, 2022, 9788027703630

 • 5 z 5 hvězdiček Renata Mašková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Opravdu přečteno jedním dechem! Nejlepší kniha ze série Strašidelné domy. Knihu jsem přečetla za pár hodin a chválím, jak vydavatel vyřešil moje obavy. Darcy vydala 2 novely v angličtině zvlášt a tady byly oba dva díly spojeny do jedné knihy...Super! Jsem ráda, že jsem se dočkala šťastného konce už dnes..Nevím, jestli bych vydržela čekat

  Kniha, Fobos, 2022, 9788027703630

 • 5 z 5 hvězdiček Jaroslava Obrová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Během dvou dnů přečteno kniha splnila všechna očekávání jako vždy od této autorky.

  Kniha, Fobos, 2022, 9788027703630

 • 5 z 5 hvězdiček Lucie Hoser registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Další skvělá kniha, za mne dokonale zasazena do doby, která se hodí ke strašidelným domům i odehrávajícímu se ději. Kniha se četla sama, nemohla jsem se odtrhnout. Pro mne osobně jeden z lepších dílů.

  Kniha, Fobos, 2022, 9788027703630

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 49 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora