Zachraň mě

Autor Mona Kasten

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

220 Kč s DPH
Běžně 290 Kč Nápověda Jsme transparentní

Kniha Zachraň mě je o tom, co se všechno může stát, když studentka prestižní školy Maxton Hall v Anglii uvidí, co nemá… Taky o tom, jak se nesmělá, puntičkářská a cílevědomá stipendistka Ruby, která se dosud zajímala jen o studium a práci v Organizačním výboru pro školu, dostane do situací, které ji donutí vidět svět pravdivěji a barevněji. Rodina… Přejít na celý popis

Lena Kiefer: Westwell: Tíživá lehkost lásky Jejich starší sourozenci zemřeli, protože se milovali. Oni byli předurčeni k tomu, aby se nenáviděli. Ale proti citům jsou bezmocní. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Kniha Zachraň mě je o tom, co se všechno může stát, když studentka prestižní školy Maxton Hall v Anglii uvidí, co nemá… Taky o tom, jak se nesmělá, puntičkářská a cílevědomá stipendistka Ruby, která se dosud zajímala jen o studium a práci v Organizačním výboru pro školu, dostane do situací, které ji donutí vidět svět pravdivěji a barevněji. Rodina Ruby je docela obyčejná, ale harmonická, zatímco James je dědicem starobylého oděvního impéria a příkladem zkaženého, nevychovaného mladíka, který se snaží „užít si poslední rok na střední“. Kniha je o jejich vzájemné přitažlivosti a štěstí, které spolu nacházejí, ale o které musejí bojovat, a stále znovu jim uniká. Je o tom, jaké to je, projít se po prvé kampusem oxfordské univerzity, na které Ruby od dětství touží studovat, a přáních, která se možná splní. Jaké je, když se potkají na přijímacích zkouškách na Oxford daleko od domova… Kniha vás zve do světa dramatické první lásky, romantiky studentských let a napínavých okolností, které svět Ruby a Jamese obklopují.

 

 

Sdílet 0

série
Maxton Hall 1. díl z 3
Další ze série
Skvělá série Maxton Hall
1. Zachraň mě
2. Zachraň se
3. Zachraň nás
kategorie
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy
Témata
new adult romantika střední škola
Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
328
datum vydání
1.01.2021
 • Anastasja Vištalová Anastasja Vištalová

  Nebudu vám to tajit, tohle je počin, který ocení zejména dospívající, ale i starší dívky a ženy si v něm najdou něco svého a jedinečného. Srdce se vám nejednou zastaví zejména u konce, protože zakončení je opravdu výrazně překvapivým tahem na branku a při čekání na pokračování si zaručeně ukoušete všechny nehty na rukou.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 220 hodnocení čtenářů

143× 5 hvězdiček 57× 4 hvězdičky 18× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • 3 z 5 hvězdiček Lenka Zajíčková registrovaný uživatel

  Příběh Ruby a Jamese je klišoidní. Ona z chudých poměrů, premiantka třídy, která se šprtá, aby se dostala na Oxford. On se narodil do bohaté rodiny, která vlastní oděvní impérium. Ona je cílevědomá, poctivá a slušná dívka. On je frajírek se sebevědomím až na půdu. Jak příběh pokračuje si asi umíte domyslet. Od počáteční nenávisti k lásce.... Nevím, jestli je to překladem, ale oslovení maminka a tatínek v některých okamžicích znělo dost na sílu, ale to je jen můj pocit. Jo, být mi náct, asi jsem spokojená, ale takhle to pro mě byla průměrná knížka, kdy jsem od prvních stránek věděla, jak vše skončí.

  E-kniha, Red, 2021,

 • 4 z 5 hvězdiček terryaknihy registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Jakožto obrovský fanoušek série Znovu, jsem se na další dílo z pera autorky Mony Kasten neskutečně těšila. Příběh Ruby a Jamese je z počátku takový slowburn, takže se nenechte odradit a užívejte si poznávání obou hlavních postav. V první polovině knihy se autorka zaměřuje spíše na myšlenky postav, ale v té druhé už si mě získala, jelikož zapojila emoce a zároveň nastoupil chtíč a určité zvraty. Co se mi velmi líbilo, byly vedlejší postavy, protože některé si prostě nejde nezamilovat :). Předně je třeba si uvědomit, že postavy oproti sérii Znovu jsou na střední škole a jejich smýšlení tak občas podle toho vypadá. Ale jako vždy, je to krásně čtivé a stránky po cca 100 stranách tak pod rukou utíkají, že je vám to až líto. Konec je otevřený, takže jsem velmi natěšená na následující díl! Na závěr vám už jen řeknu, že se máte na co těšit :).

  Kniha, Red, 2021, 9788076425910

 • 5 z 5 hvězdiček _tea.book_ registrovaný uživatel

  Nejprve musím pochválit obálku, opravdu jsem dlouhou tak krásnou obálku neviděla . Celkově tahle kniha mě chytla od začátku do konce a už se nemůžu dočkat dalších dílů , romantická linka je naprosto skvělá, jedná se nejprve o Hate love, později tam máme i zakázanou lásku, vše se vyvíjí pomalejším tempem, ale za mě to vůbec na příběhu neubralo. Knížka je psána z pohledu Ruby, ale i Jamese, u něj bych ocenila pár kapitol navíc, abych se mohla úplně vžít do jeho situace, sice jsem dokázala nějakým způsobem, pochopit jeho chování, ale pár kapitol z jeho pohledu by neuškodilo, co se týče Jamese, tak co jsme tak koukala po recenzích, lidi psali, že pak ke konci co se mezi Ruby a Jamesem stalo byla od něj podpasovka, což je pravda, ale na druhou stranu to příběhu přidalo na "skutečnosti" , protože mohl se zachovat jinak a možná by i měl, ale za mě, to byl pro něj ten bod zlomu, kdy se v něm bilo tolik emocí, že se zachoval tak jak si myslel, že měl, ne jak chtěl. Menším mínusem, byl trochu ten konec, ta erotická část, za mě nemusela být tak detailně popsána a věnována ji celá kapitola , tím varuji hlavně mladší ročníky, kteří se těmto scénkám vyhýbají. Jinak knihu doporučuji všemi deseti, protože od knihy bylo těžké se odtrhnout, získala si mě, už první stránkou a věřím, že nadšenci romantiky jí ocení, sice ze série znovu, mám za sebou teprve první díl,ale i já poznám, že od tohohle nesmíte, očekávat přesně to samé, ale jedná se o něco jiného, ale skvělého.

  Kniha, Red, 2021, 9788076425910

 • 5 z 5 hvězdiček bookstagramofvs registrovaný uživatel

  Kdo zná Monu ví, že každá její kniha je skvělá a první díl Zachraň mě není výjimkou. Hlavní hrdinka Ruby Bellová, která má ráda pořádek, organizování a mít přehled všude a ve všem, potkává Jamese Beauforta, kterému projde naprosto každá lumpárna (díky bohatství, které vlastní jeho rodina)… a když se ti dva potkají? Je nutné se připravit na pořádné slovní přestřelky, humor, sarkasmus, ale i na pořádnou dávku lásky. Jamese a Ruby si nejde nezamilovat. Hlavní hrdinové jsou poměrně mladší (poslední ročník na střední) než byli hrdinové v předešlé sérii, kterou autorka napsala Začít znovu, ale vůbec to ničemu nevadí. Sice Ruby a James jsou na střední, ale řeší se jejich budoucnost i vysoká škola. Také se zde objevuje další téma a to jsou rodinné problémy. Příběh jsem četla jedním dechem a nemohla knihu ani na malou chvíli odložit. Knihu rozhodně doporučuji a už se těším na další díl! V

  Kniha, Red, 2021, 9788076425910

 • 4 z 5 hvězdiček klar8nka registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Příběh bohatého egoistického frajírka a chudé tiché šprtky je velmi ohraný, ale připadá mi, že Mona Kasten tenhle příběh zvládla udělat originálním. Nejprve jsem se nemohla do knížky začíst, alae tak po osmdesáti stránkách se mi to povedlo a rozhodně toho nelituju. Knížka mě opravdu bavila. Ikdyž mi přišlo, že se v knize objevují pořád stejná přirovnání, a oslovení "maminka a tatínek" mě dost často rozesmálo. Knížka neskončila úplně nejlíp, a právě proto se těším na čtení dalšího dílu.

  Kniha, Red, 2021, 9788076425910

 • 5 z 5 hvězdiček Dominika Horáčková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Knížka se četla úplně úžasně a nemohla jsem se od ní odtrhnoutSice prvních 30 stránek nic moc, ale tak je to skoro u každé knížky- musí vás prostě nějak vtáhnout do děje Pro holky, které milují romantické knížky s teen obsahem, určitě doporučuji

  Kniha, Red, 2021, 9788076425910

 • 5 z 5 hvězdiček Simča registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Při dočtení prvního dílu, jsem litovala, že jsem si zrovna nekoupila i zbývající díly.

  Kniha, Red, 2021, 9788076425910

 • 4 z 5 hvězdiček Hanullec registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Jako dobrý jo, moc hezkej příběh a už čtu druhý díl, ale co mě neskutečně vysíralo bylo věčné Maminka a Tatínek!!!! Taťulda vrazí Jamesovi facku neoprávněnou a on je to furt TATÍNEK??? WTF?! Zná překladatelka i jiná slova? Proto jedna hvězda dolů.

  Kniha, Red, 2021, 9788076425910

 • 4 z 5 hvězdiček Veronika registrovaný uživatel

  Zachraň mě je kniha, ktorá si vás dostane postupne. Začiatok knihy mal pomalší rozbeh, v ktorom sme spoznávali Ruby a Jamesa, ich životy a priateľov. Posledná tretina knihy však už bola úplne o niečom inom. Vzťah Ruby a Jamesa začal naberať na obrátkach a ja som hltala jednu stránku knihy za druhou, až som sa ani neviem ako dostala na koniec. Kniha si ma však dostala hlavne svojimi postavami, ktoré mi prišli uveriteľné a celkovo ich správanie nasvedčovalo tomu, ako vyrastali a v akých rodinách žili. Nájdete tu postavy ktoré si zamilujete, ale aj také, ktorých správanie sa vám nebude ani trochu páčiť. Taktiež sa mi páčilo, že autorka v tejto knihe využila tzv. slow-burn romantiku a my sme mali možnosť sledovať ako sa vzťah hlavných postáv vyvíja pomaly a postupne. Okrem príbehu Jamesa a Ruby však autorka rozvíja miestami aj príbehy ich kamarátov, či rodinných príslušníkov. Dúfam, že tomuto ostane verná aj v ďalších pokračovaniach série.

  E-kniha, Red, 2021,

 • 4 z 5 hvězdiček Myšiš Uživatel aplikace KDčko

  Oddechovka ze střední :)

  Kniha, Red, 2021, 9788076425910

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 99 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora