Zachraň se

Autor Mona Kasten

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

220 Kč s DPH
Běžně 290 Kč Nápověda Jsme transparentní

Kniha Zachraň se je pokračováním úspěšné knihy Zachraň mě od německé autorky Mony Kasten.Zve vás do světa prestižní školy Maxton Hall, dramatické první lásky, romantiky studentských let a napínavých okolností, které obklopují Ruby a Jamese. Je o tom, co se stane, když musí Ruby těžce odpouštět zradu a Jamesovi se převrátí svět vzhůru nohama mnoha… Přejít na celý popis

Darcy Coates: Šeptající mrtví Šeptání mrtvých zní jasně a zřetelně, zatímco vlastní minulost tone v němé mlze... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Kniha Zachraň se je pokračováním úspěšné knihy Zachraň mě od německé autorky Mony Kasten.
Zve vás do světa prestižní školy Maxton Hall, dramatické první lásky, romantiky studentských let a napínavých okolností, které obklopují Ruby a Jamese. Je o tom, co se stane, když musí Ruby těžce odpouštět zradu a Jamesovi se převrátí svět vzhůru nohama mnoha nečekanými událostmi.
Blíží se studium na Oxfordu…
Na pozadí příběhu hlavních hrdinů se odvíjejí osudy jejich sourozenců – těhotné Jamesovy sestry Lýdie a vtipné a sebevědomé Rubyiny sestry Ember.
Všichni zažívají své první lásky, každá je jiná, ale vlastně jsou všechny stejně opravdové.
Znovu se setkáme s organizačním týmem a užijeme si s ním velkolepé plesy.
Ale konec čtenáři opět vyrazí dech a nezbývá než napjatě vyhlížet třetí díl…

Sdílet 0

série
Maxton Hall 2. díl z 3
Další ze série
Skvělá série Maxton Hall
1. Zachraň mě
2. Zachraň se
3. Zachraň nás
kategorie
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy
Témata
romantika střední škola láska
Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
304
datum vydání
1.01.2021
 • Anastasja Vištalová Anastasja Vištalová

  Milovníci romantických příběhů i rodinných dramat budou nad míru spokojení. Ti ostatní si užijí dobře postavenou dějovou linii, které dominuje vztahový prvek. V každém případě se jedná o dosti čtivou knihu, která bude vaší věrnou společnicí po dobu několika večerů.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 151 hodnocení čtenářů

92× 5 hvězdiček 38× 4 hvězdičky 19× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • 3 z 5 hvězdiček Martina registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  V celku to nebyl špatný díl, tedy aspoň pro mě, ale nic moc se tu nedělo. Pořád se to samozřejmě točí okolo Ruby a Jamese, ale jsem ráda, že konečně dostaly prostor i ostatní postavy. Díky nim mě to bavilo více. Na Embeřin příběh v další knize se dost těším a už teď jí mega shipuju s Wrenem :D.. Lýdie je skvělá postava a těším se na více jejích pohledů!! Její a Grahamův příběh by si zasloužil samostatnou knihu.. Podle mě by Mona udělala lépe kdyby každý pár měl svojí knihu, stejně jako série Znovu.. Čtenáře by to bavilo mnohem více. Takhle je všechno "nastrkaný" do třech knih a zbytečně se toho tam řeší hodně. Konec Zachraň se je opět na pěst, ale tentokrát mě to naštvalo a zklamalo, protože jsem čekala a doufala v úplně něco jiného. Úplně zbytečný zvrat, který akorát naštve. A to nemluvím o překladu knihy! Slova "maminka" a "tatínek" nechci už slyšet ani vidět. Ale teď vážně.. Pane bože, proč? Vždyť se to do té knihy ani nehodí. Fakt mi z toho začalo pomalu hrabat a tentokrát to myslím smrtelně vážně. Tenhle překlad je až alarmující.. I přes všechny chyby knihu doporučuju, protože pohledy Ember a Lýdie si užijete.. (Prosím ať je třetí díl lepší!!) 3.5/5 *

  Kniha, Red, 2021, 9788076429413

 • 5 z 5 hvězdiček Valéria Levandovská registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Ako vždy, Mona nesklamala a koniec knihy opäť spôsobil menší infarkt... neviem sa dočkať ďalšiej časti!

  Kniha, Red, 2021, 9788076429413

 • 3 z 5 hvězdiček Veronika registrovaný uživatel

  Hodnotím příběh, nikoliv jednotlivé díly. Jak mě první série knih Mony Kasten nadchla a ráda jsem se k jednotlivým dílům vracela znova, tak tady jsem na rozpacích. V prvé řadě to není série, ale jeden příběh ve třech knihám, něco přes 800 stran. Romantiky tam moc nenajdete, co se sexu týče, jsou tam dvě velmi krátké scénky. Trochu mi to připomínalo Britskou verzi Beverly Hills, kde banda bohatých středoškoláků řeší své problémy.. Sice zde byly dvě hlavní postavy Ruby a James, ale v jednotlivých kapitolách hlavně ve druhé a třetí knize promlouvaly i ostatní postavy. Osobně jsem toho názoru, že by autorka udělala lépe, kdyby každou dvojici rozpracovala zvlášť jako u předchozí série a klidně mohly být ty díly kratší. Byly tam velmi zajímavé zmínky o předešlém životě ostatních osob, jak se k sobě dostali Lydie a Graham, Alistair s Keshem a jejich přiznání k homosexualitě, pak jsme se dostali na začátek vztahu Ember a Wrena, jehož rodina přišla o všechno, stejně tak Lin a Cyril. Čtenář tak nakoukl do jejich životů, vzbudilo to zvědavost, co přesně se asi přihodilo a přihodí a pak už jsme se nedozvěděli nic. Za to se těmi vsuvkami hrozně rozplizne příběh Ruby a Jamese. Zhruba v půlce druhé knihy jsem měla dojem, že se to zřejmě takto povleče až do konce a bohužel to tak bylo. Prostě příběhy zajimavé, ale to zpracování.... A ještě jedna poznámka. Nevím, jak to bylo v originálu, ale v překladu se neustále mluvilo o maminkách a tatíncích. Osmnáctiletý teenager, postrach školy, který chlastá, střídá holky a příležitostně si zafetuje hovoří o svém rodiči, kterého nesnáší, protože ho tu a tam mlátí jako o "tatínkovi". Tatínek toto, tatínek tamto. Podobně ostatní figury. U Ruby se to snad dalo pochopit, ale jinak to v tom textu bylo jak pěst na oko a bohužel tam těch zmínek o rodičích nebylo zrovna málo. Celkově knihy nesplnily moje očekávání.

  Kniha, Red, 2021, 9788076429413

 • 5 z 5 hvězdiček Zuzana Zusková registrovaný uživatel

  Pokračování v sérii ze školy Maxton Hall, přibývají nám zde postavy a o to jsou příběhy zajímavější. Setkáváme se zde blíže s Lýdií a Ember, které mi také ihned přirostly k srdci. Knihu jsem opět nemohla odložit a nemohu se dočkat jak to všechno dopadne!!!

  Kniha, Red, 2021, 9788076429413

 • 5 z 5 hvězdiček simolena Uživatel aplikace KDčko

  Kniha byla super stejne jako prvni dil me konec velice prekvapil a donutil koupit si i treti😂

  Kniha, Red, 2021, 9788076429413

 • 5 z 5 hvězdiček Eliška Lenochová registrovaný uživatel

  Série je úžasná. Miluji Monu a doporučuji knihy každému.

  Kniha, Red, 2021, 9788076429413

 • 4 z 5 hvězdiček klar8nka registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Druhý díl mě rozhodně zaujal více než ten první, ačkoliv Zachraň mě je potřeba přečíst, kvůli souvislostem. Konečně i ostatní postavy dostaly nějaký prostor. Knížka mě vtáhla do děje, a vcelku mě mrzelo, když špatně skončila.

  Kniha, Red, 2021, 9788076429413

 • 5 z 5 hvězdiček Jana Melicharová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Prvni díl této série je super. Příběh je plný emocí, které ě vytáhli do děje. Moc se mi kniha líbyla.

  E-kniha, Red, 2021,

 • 2 z 5 hvězdiček Terez registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Oproti serii "Znovu" je tohle velká slabota. Já nevím, přijde mi, že se tam vlastně nic pořádně neděje. Přemýšlí o tom, jak se milují, vyznávají si lásku, připravují plesy.. a to pořád dokola. Místo důstojného zakončení, tam autorka prdne zvrat, aby se teda mělo co řesit v dalším díle. Jenom proto, že to ma být trilogie, si ten poslední díl přečtu, ale teda znám mnohem lepší milostné romány pro teenegery.

  E-kniha, Red, 2021,

 • 5 z 5 hvězdiček Anna Pánková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Je to čtivá série, četla jsem všechny díly za sebou, takže jsem nebyla zklamaná konci a dlouhým čekání. Jako celek je to rozhodně skvělé čtení pro všechny milovníky románů.

  Kniha, Red, 2021, 9788076429413

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 99 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora