Únik před Houdinim E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Chcete mít tento produkt za 225 Kč? Kupte ho ve výhodném balíčku Rozparovač, Dracula i ďábel

Střezte se půlnočních dohod... pokud si nedáte pozor, může vás tohle kouzelnické putovní představení stát život, nebo i duši...“Audrey Rose Wadsworthová se se svým neúnavně rýpavým společníkem Thomasem Cresswellem nalodí na luxusní zaoceánskou loď RMS Etruria a vyplouvá do Ameriky, kde mají vyšetřovat další případ. Na lodi je čeká sedm nocí ve… Přejít na celý popis

Moře bestsellerů od 99 Kč | Legendární akce na brožky od HOSTu Legendární čtenářská akce je tady! Vybrané BROŽKY od nakladatelství HOST můžete nyní zakoupit za zvýhodněnou cenu od 99 Kč. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Střezte se půlnočních dohod... pokud si nedáte pozor, může vás tohle kouzelnické putovní představení stát život, nebo i duši...“

Audrey Rose Wadsworthová se se svým neúnavně rýpavým společníkem Thomasem Cresswellem nalodí na luxusní zaoceánskou loď RMS Etruria a vyplouvá do Ameriky, kde mají vyšetřovat další případ. Na lodi je čeká sedm nocí ve znamení cirkusové zábavy – zahrnujících též vystoupení mladého začínajícího varietního umělce, eskapisty. To slibuje žádoucí rozptýlení v očekávání neradostné práce na případu, jež na Audrey s Thomasem a strýčkem čeká v Americe. Jenže cesta se záhy zvrhne a loď se promění v učiněný dům hrůzy - to když se na palubě najdou těla mrtvých mladých žen.

Podaří se Audrey Rose vyřešit i tuto záhadu dřív, než vrah dospěje do děsivého finále?

Sdílet 0

Nakladatel
King Cool
jazyk
čeština
Počet stran
448
datum vydání
1.01.2023
 • Anastasja Vištalová Anastasja Vištalová

  I když se žánrově pohybujeme ve vodách Young Adult, ani na vteřinu nebudete mít pocit, že by knížka něčím zaostávala za klasikami detektivního žánru. Já jsem hrozný strašpytel a tak jsem se místy opravdu bála, jestli na mě všechny ty popisy znetvořených ženských těl, či detailně vykreslená pitva, nebudou moc. Ale ne, Kerri Maniscalco umně zkombinovala detektivní prvky se skvěle napsanou romantikou.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 71 hodnocení čtenářů

44× 5 hvězdiček 21× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • Vendula Tůmová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Tentokrát jsem měla trošku problém se začíst, ale po chvilce to přešlo a já knihu opět hltala. Identita vraha pro mě byla velice překvapivá.

  Přečíst více
 • Ruzovka obecna registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

  Ma oblibena serie… i presto, ze nebyla tak uzasne sokujici jako prvni dil, jsem spokojena s vývojem vztahu mezi hlavnimi hrdiny, jejich dedukcemi, popisy pitev a tim, jak autorka opet dokazala udrzet napeti a typickou atmosferu.

  Přečíst více
 • Irena registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  dcera si tuto sérii dlouho hrozně přála, doporučila ji to kamarádka. Knihu přečetla za 1 deštivý víkend, nemohla se od toho odtrhnout, prý je to strašně napínavý a super a krásný říkala ;) Teď jede druhé kolo :) , takže to asi opravdu stojí za to

  Přečíst více
 • Majky :) registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  3. Díl miluji snad ještě víc než předchozí dva, jelikož tady se děj stává komplikovanější a záludnější než v předchozích dvou. Tady už je to trošku těžší v intrikách sledovat, každý detail a smítko prachu, které se vám může změnit hned v další důkaz. Na scénu přichází, ale záhadný kouzelík Mefistofeles, který zamotává Audrey hlavu. A stává se tak značím protivníkem pro Thomase. Audrey se, ale snaží vypátrat vraha a nedokáže se rozhodnout ke komu ji to táhne víc.

  Přečíst více
 • Camille registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

  Přátelé, tak takhle ne. Jak moc jsem se na ni těšila, o to víc mě zklamala. Příběh je zbytečně dlouhý, obsáhlý, plný zbytečných rozhovorů Audrey a Mefistofela, přičemž většina jich je pro vývoj nepodstatná a nudná. Audrey se zde chová jako trubka, která neví, co chce a myslí si, že jí lži projdou a všechny tím zachrání. Postava Mefistofela mi k srdci nepřirostla, spíše mě iritovala a Thomase mi bylo po celou dobu líto. Velký zvrat přišel od cca 25 kapitoly, když autorka už konečně dala Thomasovi větší prostor, a zapojila ho, to už se příběh rozjel. Opravdu jsem se musela zpočátku do čtení nutit. Mít o 10 kapitol méně, hodnocení vy bylo o stupínek výš.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 220 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora