Království obávaných E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Emilia je otřesená šokujícím zjištěním, že je její dvojče Vittoria naživu. Ale než se postaví démonům z minulosti, Emilia se touží zmocnit svého krále, svůdného prince Iry. Emilia neprahne jen po jeho těle, chce jeho srdce a duši. Jenže to je něco, co jí tajemný princ nemůže slíbit.Když je zavražděn vysoce postavený člen rodu Avaro, Emilia a Ira… Přejít na celý popis

Léto bude čtivé! Vybav se k moři i na chatu od 19 Kč Na letišti, u bazénu nebo ráno při snídani na terase. Vyberte si dovolenkové čtení od 19 Kč Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Emilia je otřesená šokujícím zjištěním, že je její dvojče Vittoria naživu. Ale než se postaví démonům z minulosti, Emilia se touží zmocnit svého krále, svůdného prince Iry. Emilia neprahne jen po jeho těle, chce jeho srdce a duši. Jenže to je něco, co jí tajemný princ nemůže slíbit.

Když je zavražděn vysoce postavený člen rodu Avaro, Emilia a Ira jsou zavoláni ke konkurenčnímu dvoru. Usvědčující důkazy ukazují na Vittorii jako na vraha a je rychle prohlášena za nepřítele Sedmi kruhů. Navzdory její zradě udělá Emilia všechno proto, aby tuhle novou záhadu vyřešila a zjistila, kým její sestra skutečně je.

Emilia a Ira spolu hrají hříšnou hru klamu, zatímco pracují na tom, aby zabránili nepokojům, ke kterým se schyluje mezi čarodějkami, démony, měňavci a nejzrádnějšími nepřáteli ze všech: Obávanými.

Emilia byla varována, že když dojde na Hříšné, nic není, jak se zdá. Copak byli skuteční padouchové celou dobu mnohem blíž? Když je pravda konečně odhalena, mohla by stát Emilii srdce.

Sdílet 0

Nakladatel
King Cool
Počet stran
408
datum vydání
1.01.2023

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.6 z 5 207 hodnocení čtenářů

135× 5 hvězdiček 44× 4 hvězdičky 15× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Markéta Kubíčková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Tak tohle bylo krásně zakončené. Musím říct, že mám vlastně ráda, když postavy projdou nějakým zásadním vývojem. A to se tady stalo. Z prostacky bohyně? To je z nuly na sto. A pro mě to funguje. Vlastně trochu škoda urychleneho konce. Klidně bych se v tom trochu postourala. Chtěla bych znát příběh Vitorie, ostatních bratrů a Lucie. Takže se to tváří, jako otevřená zadní vrátka. Spousta se toho uzavře, ale pořád tam rezerva je. Ira je kus, kterýho by chtěla doma asi každá. Krásný, mocný, schopný, chapavy. No, prostě to musí být ďábel, protože tohle by nebe nevymyslelo takže ráda bych si přečetla ostatní postavy... Hlavní hrdinka je dost vytěžená, ale i tak... Prostě doporučuji

  Přečíst více
 • Katherine Špačková registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Kniha Young Adult se zápletkou pro věk 14-16, ale půlka knihy jsou jen velmi detailně popsané erotické scény 18+. 16 leté dceři bych to rozhodně číst nedala. Veškerý rozhovor mezi hlavními postavami skončil erotickou scénou, bylo toho až moc, opravdu mě to přestalo po pár kapitolách bavit a modlila se, až kniha brzy skončí. Autorka se zřejmě snažila konkurovat Padesáti odstínům šedi. Některé kapitoly jsem pak musela rychle přeskočit. Velké zklamání v porovnání s ostatními díly.

  Přečíst více
 • Martina Juríková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Milujem to! Séria je jednoznačne a pevne zaradená do mojej top knižnice! A milujem aj tie obálky! Z ukončenia série som nadšená a veľmi spokojná. Každá jedna časť bola pre mňa niečím iná a originálna. Prvý diel sa odohrával vo svete ľudí a bol premene detektívny s štipkou mágie. Druhý diel, ktorý pre mňa ostáva tým naj z tejto série, sa odohrával v pekle a v podstatne bol plný podpichovania Iri s Emiliou a prehlbovanie ich vzťahu. Záverečný diel je zmes všetkého, opäť trošku detektívny, plný tajomstiev, snahy o zrušenie kliatby, pátrania, intríg a v nemalej miere plný hriechu. Úžasné zakončenie série! Ira a Emilia pre mňa tvoria jeden z top knižných párov (tesne šliapu na päty Fayre a Rhysovi). Ich chémia je úžasná! Celú sériu vrelo odporúčam a určite sa k nej vrátim! Pekelní princovi mi budú chýbať, zaujímali by ma osudy ešte mnohých postáv (najmä Vittoria, Invido, Orgolio), ale... požičiam si citát z knihy 😉 "Mým plánem je nic neplánovat. Brát to den po dni. Tohle je Sedm kruhů a věci se tady rychle mění. Rád bych sledoval, co se stane poté, co budou všechny dílky skládačky na svém místě. Co se stane po poslední kapitole? To je ta část příběhu, která mě vždy nejvíc zajímá. Kdo povstane příště, hrdina, nebo padouch? Rozhodně je ještě spousta příběhů, které se teprve odehrají".

  Přečíst více
 • Kateřina Vodáková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Pokud jste četli předchozí dva díly,tak víte,že nic nebude jak se zdá a ,že většina toho co jste očekávali udělá puf a vylétne prostě do povětří,aby se příběh usadil zase úplně jinak 💣 Tohle prostě autorka umí na výbornou a mě několikrát fakt spadla brada až na zem. Skutečně jsem spoustu věcí nedokázala odhadnout dopředu (hlavně to,kdo je vlastně dobrý a kdo zlý). Kromě toho,že je příběh nadupaný akcí,tak je to regulérní erotická fantasy (která by fakt neměla být v sekci YA). Ta erotika je tu za mě napsaná špičkově a spousta autorek erotických knih by se tu měla inspirovat,jak to nenapsat slizce. Království obávyných je opravdu epickým zakončením trilogie

  Přečíst více
 • Hana Němčíková registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Tak nevím. Takové uspěchané zakončení, některé dějové linky nebyly vůbec zakončené, místy děj nelogický. O dost slabší než první a druhý díl ve kterém autorka nastavila laťku dost vysoko. Na mě autorka působí bezradně při zakončení dost rozvětveného děje 1.a2,dílu.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 220 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora