Velké naděje

Autor Ava Reed

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Lauře Collinsové se splnil sen. Získala místo na jedné z nejprestižnějších klinik v Americe. V Nemocnici Whitestone v pouštním městě Phoenixu Laura rychle pochopí, že ve svém vysněném povolání musí jít až na hranice svých sil a vydat ze sebe všechno. Dlouhá pracovní doba, nedostatek spánku, těžká rozhodnutí a pohnuté osudy si ji žádají celou… Přejít na celý popis

Mona Kasten: Maxton Hall Vstupte do Maxton Hall, prestižní anglické školy a poznejte knižní předlohu k seriálovému hitu z Prime Video. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Lauře Collinsové se splnil sen. Získala místo na jedné z nejprestižnějších klinik v Americe. V Nemocnici Whitestone v pouštním městě Phoenixu Laura rychle pochopí, že ve svém vysněném povolání musí jít až na hranice svých sil a vydat ze sebe všechno. Dlouhá pracovní doba, nedostatek spánku, těžká rozhodnutí a pohnuté osudy si ji žádají celou.

Hluboce ji raní, když operaci nepřežije malá holčička. Musí překonávat pochybnosti a nejistoty při setkávání se smrtí, ale zažívá i zázraky, které se v její vysněné profesi dějí.

Navíc ji čeká další výzva v podobě doktora Nashe Brookse, mladého primáře kardiochirurgie. Nash je schopný, atraktivní a je její školitel – takže naprosto nedostupný! Osudová přitažlivost absolventky a jejího nadřízeného v prostředí nemocničních chodeb a sálů, a na pozadí dramatických situací na urgentním příjmu, neujde zvědavým kolegům. Oba si musí své štěstí vybojovat.

V horkém pouštním městě se odehrává příběh lásky dvou lékařů, kteří zachraňují lidské životy, ale nakonec zachraňují sebe navzájem. Nečekaná tragédie na konci ale dává tušit, že se ve druhém díle dočkáme nových překvapení.

Sdílet 0

série
Nemocnice Whitestone 1. díl z 2
Další ze série
1. Velké naděje
2. Tonoucí duše
kategorie
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy
Témata
new adult romantika nemocnice sebeláska
Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
328
datum vydání
1.01.2023
 • Marie Svobodová Marie Svobodová

  Nový román pro ženy láká atraktivní obálkou i příběhem lásky, která na cestě za štěstím musí překonat nejednu překážku. Odehrává se v neokoukaném prostředí nemocnice. Má smysl klást si při čtení tohoto románu velké naděje? Dozvíte se v této recenzi.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.8 z 5 49 hodnocení čtenářů

41× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • Anirij registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Krásný příjemný příběh, vtáhne vás to do příběhu a najednou jste to vy, co prochází nemocnicí a prožíváte všechny ty zmatky, které k tomu prostě patří ❤️

  Přečíst více
 • Petra Šnajdová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Perfektní, potřebuji druhý díl

  Přečíst více
 • Denisa Zachariášová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Tohle bylo opravdu super! Kniha se četla prakticky sama! :) Měla jsem trochu strach, protože předchozí série Madly byla za mě průměrná a dost plochá, ale už po prvních stránkách jsem věděla, že tohle bude úplně jiná liga. 🥹 Prostředí nemocnice moc hezky a smysluplně popsané, postavy měly obrovskou chemii a všechno dávalo prostě smysl.😊 Bylo zde tak akorát humoru, erotiky i vážnější témata se zde objevila, takže prostě od všeho tak akorát. 👏 Opravdu se mi moc líbilo jak spolu fungovaly hlavni postavy, byly opravdu jak dva magnety a scény s nima jsme si velmi užívala a moje romantická duše se tetelila radostí. Navíc jsem si už teď vybudovala výborný vztah k vedlejším postavám, což se v pokračování série určitě bude hodit, a byla jsem sama překvapená, protože jsem s tím u některých sérii měla v minulosti problém. Jasně bylo zde plno klišé, a bylo to místy hodně sladké....ale...no..budiž autorce odpuštěno. A ten infarktový konec? Okamžitě potrebuju dalsi díl! Přečteno za dva dny.

  Přečíst více
 • Petra Weissová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Knih od Avy Reed jsem zatím moc nepřečetla, popravdě pouze Truly, což je její jinačí série. Tato její druhá série mě nalákala díky tomu, že se odehrává v nemocničním prostředí, a to mě strašně lákalo, protože takových knih jsem zatím tolik nečetla. A bylo to dokonalý😍 Rozečetla jsem to hned, co mi to dorazilo a nemohla jsem uvěřit vlastním očím. To bylo tak luxusně napsané. Ze začátku musím říct, že jsem hlavní hrdince trochu pomotala partnery a až o pár stránek dál jsem zjistila, že její dejme tomu CRUSH bude někdo jiný😂 Laura byla skvělá hlavní hrdinka, a Nash?? Prosím ANO!!! Neee prostě úplně všichni mi tam přirostli k srdíčku a byli všichni úplně skvělí😍 A ten konec panebože?? Proč? Ptám se proč?😭 Na konci knihy máme vysvětlivky nemocničních pojmů, díky kterým lépe víme, o čem se tam baví, a tím mě to bavilo ještě více. Tuto sérii narozdíl od její předešlé série nemůžete číst různě za sebou ale musí se číst ve správném pořadí, protože děj na sebe navazuje. Hlavní postavy jsou sice jiné, ale děj navazuje tam, kde skončil ten předešlý. Moc a moc doporučuji😊

  Přečíst více
 • Jitka Komendová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Naprosto skvěle napsané!!! Zase kniha od které jsem se nemohla odtrhnout. A nutně potřebuji druhý díl!

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 99 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora