Westwell: Tíživá lehkost lásky

Autor Lena Kiefer

E-kniha

Westwell: Tíživá lehkost lásky E-kniha

Autor Lena Kiefer

Součástí série: Westwell 1. díl z 1

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Naši starší sourozenci zemřeli, protože se milovali. My jsme předurčeni k tomu, abychom se navzájem nenáviděli. Ale co když je to nemožné?Když se Helena Westonová vrátí do New Yorku, má jediný cíl: zachránit pověst své sestry, ať to stojí, co to stojí. Je to už dva a půl roku, co byli Valerie a její životní láska Adam nalezeni mrtví v hotelovém… Přejít na celý popis

Boj o Bradavice a další hry se slevou 30 % Deskovky a karetky od REXhry se slevou! Sáhněte třeba po velkolepém Boji o Bradavice nebo epické strategické Duně. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Naši starší sourozenci zemřeli, protože se milovali. My jsme předurčeni k tomu, abychom se navzájem nenáviděli. Ale co když je to nemožné?

Když se Helena Westonová vrátí do New Yorku, má jediný cíl: zachránit pověst své sestry, ať to stojí, co to stojí. Je to už dva a půl roku, co byli Valerie a její životní láska Adam nalezeni mrtví v hotelovém apartmá po nočním večírku, a od té doby Adamova rodina nevynechala jedinou příležitost, aby z jejich tragické smrti obvinila pouze Valerii. Jen Helena pevně věří v sestřinu nevinu a dělá vše pro to, aby zjistila, co se oné osudné noci skutečně stalo.

Při pátrání po pravdě se jí však do cesty ze všech lidí připlete zrovna Jessiah Coldwell, Adamův mladší bratr. Helena ví, že by měla Jesse nenávidět každým kouskem své bytosti. A přesto v ní probouzí city, proti kterým je brzy bezmocná... A zanedlouho budou bezmocní oba.

Sdílet 0

série
Westwell 1. díl z 1
Další ze série
1. Westwell: Tíživá lehkost lásky
kategorie
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy
Témata
new adult romantika young adult sestry německá literatura
Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
408
datum vydání
1.01.2024
 • Marie Svobodová Marie Svobodová

  Helena Westonová vždy patřila do jedné z nejmocnějších rodin v New Yorku. Tak to alespoň bylo předtím, než došlo před dvěma a půl lety k tragédii: její sestra Valerie byla nalezena po bujarém večírku mrtvá spolu se svým snoubencem Adamem Coldwellem. Celý svět viní ze smrti snoubenců právě Valerii. Zasloužila se o to nečistá kampaň Trish Coldwellové, matky Adama. Westonovi se vzdali bez boje, Valerii veřejně nikdy nebránili a mladší dceru Helenu poslali studovat do Anglie. Nyní se však Helena vrátila a je odhodlaná jméno své milované sestry očistit.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 44 hodnocení čtenářů

28× 5 hvězdiček 11× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.5 z 5

 • Bookswithterez registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Už jste knihu viděli? Nejen na fotce, ale hlavně naživo? Je opravdu nádherná. Krásná, jemná, něžná a pastelová obálka, překrásná ořízka (první a snad ne poslední od @nasenakladatelstvi) a hlavně ten příběh. Od začátku do konce úžasný a chytlavý, výborná zápletka, skvělé postavy a ta chemie mezi hlavními hrdiny? Já nemám slov. A konec? K tomu snad nejde říct nic jiného, než - kdy bude další díl?!… Pro milovníky NY romatiky je to MUST HAVE a já doufám, že tato přenádherná kniha nezapadne, protože si rozhodně zaslouží být vidět.

  Přečíst více
 • Kristýna Kratochvílová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Počítejte s tím, že je to romance na pokračování. Já se na pokračování rozhodně vrhnu protože jsem si ty dva moc oblíbila. Knihu doporučuji všem romantickým duším, kterým nevadí pomalá romance, která začíná hate to love.

  Přečíst více
 • Jitka Nováková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Moc pěkné. Už se těším na pokračování.

  Přečíst více
 • Lenka Srolová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  Tato minimalistická obálka na mě vyskakovala u zahraničních bookstagramerů čím dál častěji, a když jsem ji poté viděla v edičním plánu Našeho nakladatelství, bylo rozhodnuto. Dva zamilovaní lidé jsou nalezeni mrtví. Ona je Westonová a on Coldwell. Dvě rodiny, které se navzájem nemůžou vystát. Nezní to jak moderní romance ve stylu Romea a Julie? Po pomalejším začátku jsem se těšila na detektivní zápletku, kdy byla Helena odhodlaná vypátrat, co se osudné noci stalo její starší sestře. Jakmile se jí ale do cesty připletl Jessiah, na pátrání se jaksi zapomnělo. Je škoda, že se posunulo na vedlejší kolej, protože se takhle z příběhu stávala průměrná romance o dvou lidech, kteří skáčou, jak rodiče pískají. V knize se střídají dva pohledy a já si k hlavním postavám hledala cestu celkem dlouho a stále to bylo jako na horské dráze. Někdy mi jejich chování vadilo a neměla jsem problém Tíživou lehkost lásky zavřít, jindy jsem se nemohla od příběhu odtrhnout. Je tu pár linek, které mě zajímají a na jejich rozuzlení si budu muset počkat do dalšího dílu trilogie Westwell.

  Přečíst více
 • Kristý Kočová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Moderní romanťárna na styl Romea a Julie? To je právě Westwell, akorát jako bonus tu máme ještě takovou detektivní/thrillerovou zápletku. Jejich starší sourozenci zemřeli, protože se milovali. Oni jsou předurčeni k tomu, aby se navzájem nenáviděli. Ale co když je to nemožné? Jejich příjmení je rovnou jízdenka k tomu, aby se nenáviděli. Westonovi a Coldwellovi už dlouho stojí proti sobě. Vše ovšem ještě zhorší smrt Valerie a Adama, potomků těchto rodin, kteří se do sebe bezhlavě zamilovali. Jessiahova rodina z toho viní právě jen Valerii a proto se do New Yorku vrací Helena, aby očistila sestřino jméno. Jenže pak potká Jessiaha a věci se zkomplikují ještě víc. Můžou se ti dva sblížit nebo je to předem zmařené? Ze začátku jsem se trochu bála, jestli se do příběhu zvládnu začíst, ale po prvním setkání hlavních postav už to šlo jako po másle. Ti dva mě spolu neskutečně bavili. Vtípky, chemie, emoce, to vše tu mezi nimi bylo. Navíc se střídají jejich pohledy, takže to je za mě další plus. Líbilo se mi, že tomu autorka přidala něco originálního v podobě Helenina pátrání po tom, co se tehdy její sestře a Adamovi stalo. Bavilo mě, jak postupně přicházela na střípky informací. Nevím proč, ale myslela jsem, že je to standalone, takže mě na konci čekalo docela velké překvapení, když jsem zjistila, že budou ještě další dva díly. Nebudu lhát, mám chuť si pomalu rvát vlasy. Mám těch rozečtených sérii už víc než dost. Ráda bych taky zmínila krásnou obálku a ořízku, to je další důvod, proč mít tuhle knihu v knihovničce. Shrneme si to, pokud hledáte něco pro romantické duše, ve stylu Romea a Julie, nevadí vám slowburn, potom po této knize určitě sáhněte.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 249 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora