Zajatkyně

Autor Sarah Rivens

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Románem Zajatkyně Sarah Rivens prorazila do světa literatury, a to jak ve svém domovském Alžírsku, tak ve Francii i jinde ve světě. Tato temná romance dostojí svému názvu a udrží čtenáře v „zajetí“ svých řádek od začátku až do konce.Dvaadvacetiletá Ella Collinsová už šest let pracuje coby zajatkyně jistého Johna, kuplíře, který krásnou dívku… Přejít na celý popis

Šokující výprodej COŽE, BOŽE?! Tolik knížek, které z akcí neznáte, ceny začínající na 9 Kč! V našem knihkupectví v OC Forum Ústí nad Labem probíhá ŠOKUJÍCÍ VÝPRODEJ. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Románem Zajatkyně Sarah Rivens prorazila do světa literatury, a to jak ve svém domovském Alžírsku, tak ve Francii i jinde ve světě. Tato temná romance dostojí svému názvu a udrží čtenáře v „zajetí“ svých řádek od začátku až do konce.

Dvaadvacetiletá Ella Collinsová už šest let pracuje coby zajatkyně jistého Johna, kuplíře, který krásnou dívku využívá k výdělku. Johnovi se však naskytne příležitost ji prodat novému pánovi, a tak se Ella ocitne ve službách vůdce mafiánského gangu Scottových, Ashera Scotta.

Ella nechce být jeho zajatkyní, Ash nechce být jejím pánem, a přesto spolu musí pracovat. Nikdy dřív by si Ella nepomyslela, že se jí někdy zasteskne po Johnovi. Nikdy dřív by ji nenapadlo, že lze zažít ještě větší peklo.

Kdo je Ash? A kdo je Ella? Býval Ash skutečně jiný, jak Elle stále dokola opakuje Kiara? Jak dlouho potrvá „přijímací období“? Skončí vůbec někdy? Dokáže Ella spatřit skutečného Ashe a Ash skutečnou Ellu? Může se ve světě zbraní a drog zrodit i jiný cit než nenávist?

Sdílet 0

Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
472
datum vydání
1.01.2024

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.3 z 5 77 hodnocení čtenářů

46× 5 hvězdiček 17× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Bookswithterez registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Zase jeden mafiánský počin, který slibuje spoustu napětí, chemie a erotiky. Mám tento typ knih ráda, protože se mi hodně oddělují od reality a nemusím u nich přemýšlet, jen si užívat příběh. Na rovinu napíšu, že jsem s první polovinou knihy docela bojovala. Bylo tam na mě velké množství postav naráz a měla jsem problém zorientovat se v tom, kdo je kdo‍♀️. Přecejen rozvětvená mafiánská rodina plná bratranců, rodinných přátel a nepřátel a zajatkyň... Zhruba v půlce knihy jsem se ale už najisto chytala a začala jsem si knihu užívat a byla to jízda. Tajemství, napětí a chemie mezi hlavními hrdiny tam bylo dost, erotiky o dost míň, ale to nevadí, protože to je první díl série a nemůžeme dostat všechno hned. Karty jsou rozdány a já se moc těším na další díl. Maximální hodnocení nemůžu dát, protože začátek pro mě byl slabší, ale vidím v sérii velký potenciál a moc se těším na další díl, protozě ten konec byl ACH!

  Přečíst více
 • Megynka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Ella pracuje šest let jako "zajatkyně" u jistého Johna, který ji drží u sebe a prodává ji ostatním chlapům k se*u. Jednou se mu ale naskytne příležitost prodat ji někomu jinému - a tak skončí Ella u Ashera Scotta. . On jí nechce, ona tam také nechce být, ale nic jiného ji nezbývá. V tomto prvním díle zjistíme, kdo je vlastně Ash a kdo je Ella. Z jakých rodin pocházejí a co mají za tajemství? S jakými démony bojují každý zvlášť a s jakými dohromady? . !!! OBSAHUJE SPOILER !!! . Kniha byla skvělá. Skvělá, skvělá, skvělá! Prostě od první stránky vás to vtáhne, to napětí jak v příběhu, tak mezi nimi je dokonalé. Ashera jsem si zamilovala okamžitě, najít cestu k Elle mi trochu trvalo - prostě nějak mi nejde přes rozum, že by se z holky, co dělala někde x let "šlapku", mohlo stát něco takového. Jak by úplně cizího člověka vzala taková rodina mezi sebe a dala mu informace a vůbec takové úkoly, jak nějaké špiónce. Také slovo "zajatkyně" mi lezlo opravdu na nervy a za celou dobu jsem asi nepochopila vůbec jeho význam ‍♀️. . Každopádně mě to neskutečně bavilo. No a jelikož jsem si samozřejmě jako vždy nečetla anotaci ani nic jiného o knize, netušila jsem, že jde o sérii a na konci jsem málem bouchla vzteky. Teď jako budu čekat?! A jak dlouhooo?!!! . Díky moc komukoli, kdo připravoval dárkové tašky na Jarním bookstormingu, že tam šoupnul zrovna tenhle recenzák. Původně jsem to jako vůbec číst nechtěla, jo?! Ale to bych fakt přišla o dost! . Takže! Poctivě stojím ve frontě na další díl!

  Přečíst více
 • Michaela Tomková registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Nelíbilo se mi to. Ač Elly nic nevystudovala, neomlouvá jí to v přirozeném úsudku, velmi často se mi zdála tato postava hloupá. Ascher, to je kapitola sama pro sebe. Věta "snažně tě prosím" se mi zajídala. Některé stránky jsem měla potřebu jen přelétnout. Námět tedy dobrý, ale styl autorky mi vůbec nesedl.

  Přečíst více
 • Ivana Salavová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Přečteno jedním dechem,je to naprostý wauuuu,hned ze začátku se představují hlavní postavy a prolínají se se součastným dějem,konec s vámi udělá kotrmelec "jakože,cože "..Nemůžu se už teď dočkat dalšího dílu a určitě doporučuji,není to ztráta času,příběh má dynamiku a hloubku,jakou bych nečekala..

  Přečíst více
 • Erika Repková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Musím říct, tohle byla jízda. Má první kniha v žánru Dark Romance. Čekala jsem úplně něco jiného. Mé překvapení nebralo mezí. Nevím proč, čekala jsem erotiku na každé druhé straně a ona tam skoro není! Ano jsou tam zmiňovány znásilnění, týrání, ubližování jiné osobě, ale to mi nějak nevadilo, pro mě to je (možná) romantický příběh z prostředí mafie. Během prvních stran jsem si mimo Elly oblíbila ostatní hlavní postavy - Aschera, Bena, a Kieru. Líbí se mi jejich smysl pro humor, jak se věčně pošťuchují a to jakou mají partu a drží při sobě. Občas jsem se ztrácela v rodinných členech (bratrancích), ale to ničemu nevadilo. Příběh krásně ubíhal a já pořád chtěla číst dál, jelikož jsem se u knihy musela pořád uculovat a chtěla jsem vědět jak to bude dál. Ale co ten konec? Doufám, že hned ze začátku druhého dílu nám epilog z 1. dílu více rozepíšou, jsem zvědavá. Jediné co bych knize vytkla, je propuštění členů v mafii - já osobně bych se bála, že ty členové půjdou žvanit do jiných rodin. Ale třeba ne všichni mafiáni propouští jen smrtí.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 249 Kč Nápověda