Akademie Dunbridge 3 - Kdykoliv

Autor Sarah Sprinz

E-kniha

Akademie Dunbridge 3 - Kdykoliv E-kniha

Autor Sarah Sprinz

Součástí série: Akademie Dunbridge 3. díl z 3

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Chcete mít tento produkt za 260 Kč? Kupte ho ve výhodném balíčku Kdekoliv, kdokoliv, kdykoliv

Sedmnáctiletá Olive Hendersonová se vrací na Akademii Dunbridge po dlouhém pobytu v nemocnici. Kvůli popáleninám, které utržila při požáru školy, se musí vzdát plavecké kariéry a opakovat ročník. Olive cítí hořkost a vztek, starý známý svět i parta kamarádů jí mizí z dohledu.Diabetik Colin Fantino se na skotský internát dostává proti své vůli.… Přejít na celý popis

Sběratelský balíček Darcy Coates za zvýhodněnou cenu! Balíček prvních tří knih ze série Strašidelné domy nyní za zvýhodněnou cenu 1199 Kč! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Sedmnáctiletá Olive Hendersonová se vrací na Akademii Dunbridge po dlouhém pobytu v nemocnici. Kvůli popáleninám, které utržila při požáru školy, se musí vzdát plavecké kariéry a opakovat ročník. Olive cítí hořkost a vztek, starý známý svět i parta kamarádů jí mizí z dohledu.

Diabetik Colin Fantino se na skotský internát dostává proti své vůli. Neteční rodiče ho po incidentu na střední škole uklidí za oceán, aby jim nepošpinil jméno. Colin ospalý venkovský internát zprvu nenávidí a spřádá plány na únik. Kéž by ho jeho slavná a necitelná matka nedržela v šachu!

Na jedné ze svých nočních výprav se pak setká s Olive, kterou tenhle arogantní floutek z Ameriky nejdřív pěkně vytáčí. Neustálým popichováním si k sobě ale postupně nacházejí cestu a Colin zjišťuje, že mu hýřivý život v New Yorku ani nechybí. Může jim však vydržet vztah, zatížený tolika psychickými i fyzickými problémy, v němž je navíc jeden obětí a druhý nejspíš pachatelem?

Sdílet 0

Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
432
datum vydání
1.01.2024

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.8 z 5 12 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Žaneta Němečková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Jizvy na duši nejsou vidět na pohled, ale bojí úplně stejně jako ty na těla. Olive si prošla peklem a Colin též. Dohromady je svede stejná věc. Požár. Jejich cesta je trnitá, ale happy end zasloužený.

  Přečíst více
 • Strawberry registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Příběh o Olive a Colinovi byl dojemný. Kdybych mohla a kdyby se to dalo, chtěla bych taky být na internátu Academy Dunbridge. Knížka byla tak krásně napsaná a celý obsah byl super. První zkušenost s autorkou a jsem velmi spokojená.

  Přečíst více
 • Bookswithterez registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Oba předchozí díly série mě moc bavily a na příběh Olive jsem se těšila. Akademie Dunbridge je totiž místo, na které se v knižním světě moc ráda vracím☺️. K Olive jsem si v předchozích dílech moc kladný vztah nevybudovala a byla jsem zvědavá, co se za jejím chováním ukrývá. No, neměla to lehký ani předtím a už vůbec ne teď. Naštěstí na to není sama. A když se na scéně objevil Colin, věděla jsem, že i tento díl bude skvělý. Bylo to mezi nimi přesně tak, jak mělo být (i když jasně - pokud by k sobě byli upřímní hned na začátku, nemělo by o čem těch 400 stran být☺️). Ale to napětí, chemie, oťukávání a hate to love linka za to určitě stála. Za mě opět moc povedený díl.

  Přečíst více
 • Anna Suchanová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  AKADEMIE DUNBRIDGE KDYKOLIV Autorka vytvořila příběh, situace a momenty, které se mě hluboce dotkly a dostaly se mi pod kůži. Colin a Olive mě tvrdě zasáhli a jejich boje, démoni a problémy byly bolestivé, ale také tak krásně léčivé a plné pozitivního vývoje. Dialogy mě zasáhly přímo do srdce a ráda jsem viděla, jak je Colinův tvrdý krunýř odstraňován kousek po kousku Olive, a Oliveiny zdi, které Colin bourá jako demoliční kouli. Tihle dva se navzájem vyzývají a přivádějí se k šílenství a já jsem miloval každý kousek. Zamilují se, i když nechtějí a to bylo prostě skvělé, protože jeden druhého tak moc potřebují. Sarah Sprinz je opravdu velmi talentovaná autorka! Její styl psaní usnadňuje čtení knihy za večer. Příběh Colina a Olive je jako jízda na horské dráze – vzrušující, vzrušující, nepředvídatelný a chcete toho víc! Prostě nemám slova, abych popsal, co se mi na této knize líbí, proto moje odpověď - VŠECHNO! Kniha je důstojný závěr série Dunbridge a dokonce nejlepší kniha na ukončení série! Pořád se nemůžu rozhodnout, který ze tří dílů je moje nejoblíbenější kniha. Doporučuji vám, určitě si přečtěte všechny díly!

  Přečíst více
 • Eliška Bazalková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  V tomto díle sledujeme Olive, se kterou jsme se setkali už v předchozích dílech a Colina, který se na Akademii Dunbridge dostává po maléru, který způsobil v Americe. Bylo moc fajn vrátit se do známého prostředí Akademie a poznat další postavy. Musím říct, že na to, jak mi Olive nebyla předtím moc sympatická, tak v tomto díle, když jsem ji víc poznala, jsem si ji i oblíbila. Olive se na začátku knihy vrací do školy po nehodě, která ji sebrala vše. Kvůli popáleninám, které utrpěla při požáru musí nejen přestat s plaváním, ale i opakovat jedenáctý ročník, čímž přijde o své kamarády. Colin se ze začátku snaží akorát o vyhazov ze školy, na které ani nechtěl být. Bylo ale zajímavé pozorovat ten vývoj, jak nakonec došel k tomu, že to tam není zas tak hrozně a z New Yorku mu chybí vlastně jen jeho sestra. Autorka v knize řeší i pár závažnějších témat, což mi do příběhu hezky zapadlo, zároveň to nedělá z průběhu jen plytkou romantiku, která klouže po povrchu, ale myslím si, že i když může být kniha považována za oddechovou romantiku, tak má co předat. Příběh je psaný čtivě, takže stránky mizí pod rukama a bylo to moc fajn čtení.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 249 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora