Vlci z Wall Street: Kennedy

Autor Lauren Layne

E-kniha

Vlci z Wall Street: Kennedy E-kniha

Autor Lauren Layne

Součástí série: Vlci z Wall Street 3. díl z 3

E-kniha

 • Ihned ke stažení

249 Kč s DPH
Běžně 279 Kč Nápověda Jsme transparentní

Chcete mít tento produkt za 119 Kč? Kupte ho ve výhodném balíčku Sexy vlci

Kennedy Dawson, mimořádně zdatný makléř z Wall Street, se vypracoval do čela „vlčí“ smečky díky schopnosti činit ve správnou chvíli správná rozhodnutí. V něčem se ale rozhodně přepočítal – když s kamarády uzavřel dohodu, že nedopustí, aby se mu jejich asistentka Kate dostala pod kůži. Jakkoli je chytrá, šikovná a nádherná, mít s ní pletky… Přejít na celý popis

Funko POP výprodej! Sleva až 50 % Rozšiřte svou sbírku vinylových figurek Funko POP o svou další oblíbenou herní, seriálovou nebo filmovou postavu. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Kennedy Dawson, mimořádně zdatný makléř z Wall Street, se vypracoval do čela „vlčí“ smečky díky schopnosti činit ve správnou chvíli správná rozhodnutí. V něčem se ale rozhodně přepočítal – když s kamarády uzavřel dohodu, že nedopustí, aby se mu jejich asistentka Kate dostala pod kůži. Jakkoli je chytrá, šikovná a nádherná, mít s ní pletky nepřichází v úvahu.

Kate Henleyová nemá tak riskantní práci jako bankéři, ale přece jen o riskování něco ví. Nesmí totiž podlehnout nebezpečné přitažlivosti k nesmírně sexy šéfovi, do něhož se kdysi zamilovala, jenže Kennedy nejevil známky toho, že by se jí citová investice mohla vyplatit.

Když se jí začne dvořit jeho bratr, Kate připadá, že už ji nic lepšího potkat nemůže. Jack je šaramantní, bohatý, velmi pozorný a staršímu bráchovi jako by z oka vypadl.

Kennedyho to přiměje k zamyšlení. Jenže pokud má získat Kateino srdce, musí uzavřít smlouvu na celý život… A přesvědčit ji, že tentokrát stojí za to riskovat.

Sdílet 0

série
Vlci z Wall Street 3. díl z 3
Další ze série
Sexy vlci
1. Vlci z Wall Street: Ian
2. Vlci z Wall Street: Matt
3. Vlci z Wall Street: Kennedy
kategorie
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy
Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
256
datum vydání
1.01.2024

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 41 hodnocení čtenářů

27× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • S.nosem.v.knize registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

  Upřímně, čekala jsem něco jiného, ale co naplat, i to se ve světě knihomola stává 😁 Budu se snažit být objektivní: napřed mě štval svým chováním jen Kennedy, pak zase Kate a chvíli oba dohromady, když se z nich stali tak trochu zabedněnci... (eh, to asi moc objektivní není, co?🤔😅 ) Konec mi příliš nesednul (žádné obavy, samozřejmě happyend jak se patří 😉). Suma sumárum: nebýt Kateiných a Kennedyho společných přátel, rozhodně by příběh nekončil slůvkem "ano" ❤️📖

  Přečíst více
 • Jarmila Burkoňová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  První dvě knihy byly perfektní ale tato třetí je ve všem předběhla. V některém momentu bych oba protagonisty zabila ale jejich usmiřování bylo velmi dojemné. Za mne nemá kniha chybu.

  Přečíst více
 • Jana Sedláčková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Vlci z Wall Street se mi líbili už první a druhý díl a třetí pro mě není výjimka. V celé trilogii bylo dost vtipných konverzací a momentů nad nimiž jsem se uculovala, ale paradoxně u nejvážnějšího z nich, což je Kennedy, jsem se nasmála nejvíc. Knížka je pěkně napsaná ve stylu "došlo mi co mám celou dobu před nosem, až když se o to začal zajímat jiný chlap" a velmi mě to bavilo. Je skvělé, že se v knize dozvídám jak pokračují vztahy předchozích párů a udržuje se stále přátelská atmosféra. Pozn.: nevím proč, ale autorka u Ian/Lara a Matt/Sabrina psala z pozice hlavních hrdinů v první osobě a u Kennedy/Kate psala ve třetí osobě. (První způsob psaní se mi líbil více.)

  Přečíst více
 • Věra Reňáková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Třetí díl opět nezklamal, chlapy sice otvírají málo svou duši, ale když se to některé podaří, stojí to prostě za to. Kennedy dlouho oddolával Kate, ale když si pomyslel, že by o ni opravdu přišel, věděl co musí udělat. Čekat z povzdálí to ale nebylo, poruší všechna svá pravidla, jen aby Kate byla konečně s ním.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 249 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora