Akademie Dunbridge: Kdekoliv

Autor Sarah Sprinz

E-kniha

Akademie Dunbridge: Kdekoliv E-kniha

Autor Sarah Sprinz

Součástí série: Akademie Dunbridge 1. díl z 3

E-kniha

 • Ihned ke stažení

220 Kč s DPH
Běžně 290 Kč Nápověda Jsme transparentní

Emma se vydává na roční výměnný pobyt do Skotska s jediným cílem: najít svého tátu, který před lety odešel od rodiny. Doufá, že jí v hledání pomůže právě nová internátní škola, Akademie Dunbridge, kde se její rodiče seznámili.Už cestou do Edinburghu ale potkává Henryho, který není jen mluvčí školy, ale taky neskutečně okouzlující kluk. Sice už je… Přejít na celý popis

Rebecca Yarros: Čtvrté křídlo Spalující napětí, nelítostní draci a jejich jezdci! Romantická fantasy, která uchvátila svět, je konečně tady! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Emma se vydává na roční výměnný pobyt do Skotska s jediným cílem: najít svého tátu, který před lety odešel od rodiny. Doufá, že jí v hledání pomůže právě nová internátní škola, Akademie Dunbridge, kde se její rodiče seznámili.

Už cestou do Edinburghu ale potkává Henryho, který není jen mluvčí školy, ale taky neskutečně okouzlující kluk. Sice už je zadaný, ale to Emmě vlastně přijde vhod, protože se přece nepřijela do Skotska zamilovat. Jenže na něj naráží všude – v hodinách, při ranním běhu, na půlnočních párty.

A když se pak Henry ještě nabídne, že jí pomůže tátu najít, musí si Emma přiznat, že je na nejlepší cestě se do něj zamilovat. Ani on nedokáže ignorovat, jak moc ho tato německá studentka přitahuje. Brzy jsou oba vydáni napospas citům, které každým dnem sílí a sílí. Jenže ve chvíli, kdy už se schyluje ke šťastnému konci, do jejich životů nemilosrdně zasáhne smrt…

Sdílet 0

Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
408
datum vydání
1.01.2023
 • Kateřina Svobodová Kateřina Svobodová

  Jaký mám dojem z Akademie Dunbridge? Jako by vás někdo přikryl huňatou dekou, pohladil po vlasech a ještě vám dal hrnek horké čokolády. Knihu si užijí všichni, kteří milují romantiku, skotskou nepředvídatelnou přírodu, univerzitní atmosféru a špetku tajemna k tomu. Příběh Emmy a Henryho jsem milovala od první do poslední stránky a to se nepovažuji za typickou čtenářku romantických příběhů. Sama autorka o sérii tvrdí, že se stala jejím osobním „útočištěm” a bezpečným místem během covidové pandemie a lockdownu. Rozlehlý areál internátu, který atmosférou i popisem velmi připomíná Bradavickou školu čar a kouzel, se rychle stal místem, kam jsem i já sama ráda unikala během dlouhých sychravých večerů.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.2 z 5 93 hodnocení čtenářů

42× 5 hvězdiček 31× 4 hvězdičky 15× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

 • 4 z 5 hvězdiček Strawberry Uživatel aplikace KDčko

  Kniha mě hned zaujala už jen díky obalu. Příběh sice nebyl takový bum, že bych to hltala, ale hezky se to četlo. Bylo to takový pomalejší slow burn, ale díky školnímu prostředí jsem si i zavzpomínala na svoje léta mládi. Příjemný román a postavy se mi taky líbily. Určitě neodmítnu další díly. Zajímá mě, jak to dopadne a jak dopadnou ostatní.

  Kniha, Red, 2023, 9788027713486

 • 3 z 5 hvězdiček Markéta Nicol Hrubá registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Od příběhu jsem určitě čekala víc. Nebylo to špatné, ale touhu po čtení druhého dílu nějak necítím.

  Kniha, Red, 2023, 9788027713486

 • 3 z 5 hvězdiček Elis registrovaný uživatel

  Tahle kniha bohužel nebyla moc pro mě. Slow-burn romantika mě nějak nevadí, ale nevím co se stalo tady. Do děje jsem se nemohla pořádně moc začíst a do půlky knihy se v podstatě nic nedělo. Pak se tam stalo něco smutného, co jsem bohužel ani moc neprocítila, protože mi opravdu příběh moc nesedl. Může podle mě za to i fakt, že jsem viděla na knihu samé krásné recenze a tím pádem jsem pak od knihy měla velké očekávání, hlavně i proto že anotace mě uchvátila. Na knize mohu vyzdvihnout určitě její obálku a viděli jste předsádku? Je strašně nádherná. Okolí školy bylo krásně popsáno a atmosféra taky byla parádní. Se sérií pokračovat asi nebudu, ale myslím že se bude líbit všem lidem co mají rádi slow-burn romantiku a celkově takové knihy. A hlavně lidem, co mají rádi Skotsko nebo by se do Skotska chtěli někdy podívat. Věřím, že i postav si hodně zamilujete třeba taková Tori nebo Maeve je úžasná.

  Kniha, Red, 2023, 9788027713486

 • 4 z 5 hvězdiček Klára Hrabáková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Kniha se mi velmi líbila prostředím, ve kterém se odehrávala. Celá ta akademie je prostě boží Kapitoly se střídají z pohledu obou hlavních hrdinů, tedy Emmy a Henryho. Začátek byl trochu pomalejší, ale bylo to čtivé a četlo se to lehce. Aby to ale nebyla až taková oddechovka, autorka nám tam dala pořádně tvrdý zvrat. Jelikož jsem anotaci před čtením prolétla jen zběžně, absolutně jsem nečekala co se stane a byla jsem v šoku. Proto doporučuji anotaci nečíst. Henryho mi bylo líto, měl to velice těžké Vedlejší postavy jsem si také velmi oblíbila a těším se na další díly Myslím, že se nám tu rozjíždí další slibná romantická série ♥️ a ještě s tak krásnými obálkami.

  Kniha, Red, 2023, 9788027713486

 • 4 z 5 hvězdiček Tereza Tichotová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Kniha se mi četla velice plynule. Sice na série moc nejsem, ale tohle mě rozhodně nezklamalo. Aktuálně čekám na vydání třetího dílu.

  Kniha, Red, 2023, 9788027713486

 • 1 z 5 hvězdiček Lucie Šebestová registrovaný uživatel

  Kniha vás naláká na na první pohled zajímavou zápletku o hledání ztraceného otce. O tomhle ale kniha vlastně vůbec není - otec je nalezen prakticky okamžitě, pokaždé se chová úplně jinak (že by schizofrenie?), smrt, která do příběhu zasáhne, je zbytečná snaha o umělé zachování nějakého alespoň nějakého děje a jediná záhada, která v knize je, má tak hloupé vysvětlení, že je to až neuvěřitelné. A co se jazyka týče... Ten působí podle mě taky dost nepřirozeně a vyumělkovaně, ovšem to může být i chyba překladu. Celkově vzato knihu opravdu nedoporučuji, už bych si ji rozhodně nekoupila ani nepřečetla. Kdyby se autorka nesnažila o něco „víc" než jen romantiku, mohlo by to být fajn počtení, ale těmi snahami o rádoby zajímavou zápletku knihu úplně potopila.

  Kniha, Red, 2023, 9788027713486

 • 2 z 5 hvězdiček Radana Reday registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Zklamání, spis pro mladé slečny v pubertě.

  Kniha, Red, 2023, 9788027713486

 • 5 z 5 hvězdiček Izabela Zacharová registrovaný uživatel

  Kniha se mi líbila ale myslím si, že nebyla moje TOP kniha. Byla to láska na první pohled. Byla krásná čtivá ale druhý díl číst už nebudu. Knihu Vám doporučuji. Ať si každý udělá svůj obrázek o tón jaká je tato kniha.

  Kniha, Red, 2023, 9788027713486

 • 5 z 5 hvězdiček Lucie Pavlicová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Od knížky jsem neměla moc velká očekávání, ale naprosto mě překvapila. Už po přečtení prvních pár stránek knížky jsem ji zcela propadla a nedokázala jsem se od čtení odtrhnout. Kniha je napsána ze dvou pohledů-Hanryho a Emmy. Hlavní i vedlejší postavy jsem si od samého začatku moc oblíbila. Hned na začátku knihy je mapa celého areálu akademie Dunbridge a také playlist. Ikdyž nejsem moc fanynkou poslechu hudby při čtení, tak tenhle playlist byl naprosto skvělý a při čtení mě to ani nerušilo. Kniha ve mně vyvolala hned hromadu emocí a v některých chvilkách jsem těžko zadržovala slzy. Na závěr bych chtěla tuhle knížku rozhodně doporučit a už se nemůžu dočkat až si přečtu druhý díl.

  Kniha, Red, 2023, 9788027713486

 • 5 z 5 hvězdiček Anna Kolářová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Přečteno jedním dechem!

  E-kniha, Red, 2023,

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 49 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora