Láska mezi řádky

Autor Lauren Asher

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Rowan Živím se tvorbou pohádek. Zábavní parky. Produkční společnosti. Pětihvězdičkové hotely. To všechno by mohlo být moje, kdybych zrenovoval Dreamland. Najmout Zahru se zprvu jevilo jako dobrý nápad, ale pak jsem ji políbil… Když jsem jí napsal zprávu pod falešným jménem, všechno se začalo vymykat kontrole. Když jsem si uvědomil, kde jsem… Přejít na celý popis

Doplňte knižnú zásobu | Doručenie cez Packetu ZADARMO Věděli jste, že z Knihy Dobrovský lze objednávat na Slovensko právě teď zdarma? Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Rowan

Živím se tvorbou pohádek. Zábavní parky. Produkční společnosti. Pětihvězdičkové hotely. To všechno by mohlo být moje, kdybych zrenovoval Dreamland. Najmout Zahru se zprvu jevilo jako dobrý nápad, ale pak jsem ji políbil…

Když jsem jí napsal zprávu pod falešným jménem, všechno se začalo vymykat kontrole. Když jsem si uvědomil, kde jsem udělal chybu, bylo už pozdě. Na lidi, jako jsem já, nečeká žádné „šťastně až navěky“. Protože nám je souzeno šťastné konce ničit.

Zahra

Když jsem v opilosti odeslala projekt kritizující nejdražší horskou dráhu v Dreamlandu, měla jsem za to dostat padáka. Místo toho mi Rowan Kane nabídl pracovní místo snů. Ale mělo to háček. Znamenalo to pracovat pro toho nejtvrdohlavějšího šéfa pod sluncem. Rowan byl protivný a nedotknutelný, ale mému srdci to bylo jedno. Dokud jsem neodhalila jeho tajemství.

Teď je načase tohohle miliardáře naučit, že peníze nedokážou spravit všechno. A už vůbec ne nás.

Láska mezi řádky je prvním dílem série tematicky propojených samostatných knih sledujících osudy tří bratrů z miliardářské rodiny.

Sdílet 0

série
Miliardáři z Dreamlandu 1. díl z 2
Další ze série
1. Láska mezi řádky
2. Láska na oko
kategorie
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy
Témata
new adult romantika pro ženy
Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
400
datum vydání
1.01.2023
 • Marie Svobodová Marie Svobodová

  Miliardář Rowan pochází z jedné z nejbohatších amerických rodin. Brzy by však mohl o všechno bohatství přijít. Závěť jeho dědečka totiž obsahuje dodatek: aby se on a jeho bratři dostali k dědictví, musí každý z nich splnit úkol. Rowan se má stát ředitelem zábavního parku Dreamland, odhalit jeho nedostatky a vymyslet, jak jej vylepšit. Nejmladší z bratrů neváhá ani minutu, vydává se na Floridu a pouští se do práce.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.4 z 5 164 hodnocení čtenářů

90× 5 hvězdiček 53× 4 hvězdičky 19× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.5 z 5

 • Teri registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

  Zahra je sympatická mladá žena, která mi nakonec přišla i ambiciózní, optimistická, veselá. Úplný opak Rowana, který má snad nejradši jen práci, než tedy potkal Zahru...krásně se ale doplňovali. Příběh byl super v tom, že se odehrává v jiném prostředí, než jsem zvyklá. Celkově pointa super. Ale na to, že to oběhlo snad celý internet, jsem asi čekala něco trochu víc. Proto jen 4 hvězdy z 5. Jinak jde určitě o super oddechovku pro romantické duše s trochou erotiky. Navíc se autorka dobře čte. Více se ale těším na příběhy ostatních bratrů.

  Přečíst více
 • Kristýna Kočová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Milujete romantiku a pohádky? Pak tu mám pro vás jednu krásnou, romantickou knižní pohádku, jež si určitě užijete. Máme tu sebestředného miliardáře, který musí v Dreamlandu splnit úkol, s nímž mu může pomoct jedna bláznivá, legrační, věcně pozitivně naladěná Zahra. Jednoduše, ona je jeho naprostý protiklad a ty se přece přitahují, ne? Pokud máte rádi tzv. grumpy and sunshine, pak se vám to v téhle knize splní. Rowan postupně díky Zahře roztával, dělal co by nikdy dřív sám od sebe neudělal, například stavěl sněhuláka. To je to, co mám v knihách ráda. Když postava/y postupně vyvíjí. Pro mě bylo nové a originální i prostředí zábavního parku, trochu mi to připomínalo Disneyland, ačkoliv jsem tam nikdy nebyla. Každopádně všechny ty atrakce, stánky, horské dráhy, hrady… jak já bych se tam taky ráda podívala. Nejlépe se Zahrou, jelikož věřím, že s ní bych si to naprosto užila. Ona by byla můj člověk, protože je stejně bláznivá, zdtřeštená a já věřím, že by to s ní byla opravdu jízda. Co se týče konce knihy, ten byl za mě sladký jak velké balení gumových medvídků či jiné sladkosti. Ale jo, sedělo to tam. Jediné mé mínus bylo v tom, že jsem se někdy prostě nudila. Něco mi v tom příběhu chybělo, abych si z něj sedla na zadek, jako třeba z mé milované Nespoutané Aljašky. Každopádně jsem zvědavá a těším se na další dva díly aka další dva bratry s příjmením Kane. Jelikož to, co budou muset splnit ti dva, to bude ještě zajímavé.

  Přečíst více
 • Jana Málková registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  Čekala jsem od této knihy víc. Zprvu se mi líbila originalita, ale sklouzlo to k typickému konci. Chování Rowana je nereálné, působí na mě divně. Zahra je naopak skvělá postava plná pozitivní energie a ne jedna čtenářka se v ní najde.

  Přečíst více
 • Nikola Hlavanová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Knížku jsem přečetla jedním dechem, je to moc hezký a čtivý příběh :)

  Přečíst více
 • Lucie Taxová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  kniha byla skvěla nemohla jsem přestat číst. přečtena za jeden den a jedním dechem. opravdu se těším na další 2 bratry :)

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 249 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora