Blue: Kdekoli mě najdeš

Autor Nikola Hotel

E-kniha

Blue: Kdekoli mě najdeš E-kniha

Autor Nikola Hotel

Součástí série: Křehké pouto 2. díl z 2

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Láska nemusí být dokonalá. Stačí, když je opravdová.Jane je sama. Protože jí náhle zemřela maminka. Protože jí bratr lhal. A protože má tajemství, o kterém se nikdo nesmí dozvědět.Ještě k tomu si dělá starosti o přijetí na vysokou a domů za bratrem jít prostě nemůže. Potají tedy přespává v bistru, kde pracuje jako servírka. Alespoň při tom přijde… Přejít na celý popis

Markéta Lukášková: Odvaha Je odvaha říct ano, nebo je odvaha říct ne? A jak by se osud mladé Židovky Ady vyvíjel dál, kdyby se rozhodla pro jedno či pro druhé? Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Láska nemusí být dokonalá. Stačí, když je opravdová.

Jane je sama. Protože jí náhle zemřela maminka. Protože jí bratr lhal. A protože má tajemství, o kterém se nikdo nesmí dozvědět.

Ještě k tomu si dělá starosti o přijetí na vysokou a domů za bratrem jít prostě nemůže. Potají tedy přespává v bistru, kde pracuje jako servírka. Alespoň při tom přijde na jiné myšlenky. Zvlášť když do bistra zavítá Alex. Alex je arogantní, ironický a vznětlivý. A přesto ji fascinuje.

Postupně si totiž všímá, že onen pohledný student politiky reaguje s přehnanou jízlivostí jen v určitých situacích, a získává pocit, jako by si ostatní lidi držel dál od těla záměrně. A když se Jane dozvídá, proč tomu tak je, láme jí to srdce...

Sdílet 0

série
Křehké pouto 2. díl z 2
Další ze série
Křehké pouto
1. Ever: Když se mě dotkneš
2. Blue: Kdekoli mě najdeš
kategorie
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy
Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
344
datum vydání
1.01.2023
 • Marie Svobodová Marie Svobodová

  Druhý díl série Křehké pouto vypráví příběh servírky Jane – sestry hlavního hrdiny předchozího dílu. Jane je po smrti matky a odhalení identity svého biologického otce ztracená. Zjistila, že má nevlastní sestru, že o ni její otec nemá zájem a David, její bratr a člověk, kterému na světě věřila nejvíc, jí lhal přímo do očí.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.4 z 5 18 hodnocení čtenářů

10× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.7 z 5

 • Monika Kučerová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  První díl se mi moc líbil a proto sem sáhla i po druhém. Nějakou dobu mi trvalo než sem se pořádně začetla, nějak sem se nemohla vcítit do hlavních postav. Alex a Jane to měli každý svým způsobem těžký a museli si k sobě najít cestu hezky pomalu, až sem si říkala, zda vůbec vznikne nějaký vztah mezi nima. Kniha je vyprávěna z pohledu obou hlavních hrdinů, za mě velké plus. Alexova rodina byla tak trochu na pěst Hodně mě bavila ta část, kdy Jane žila sama v divočině. Kniha ve které se řeší spousta témat. Velké plus za obálku a za obrázky na některých stránkách. A v neposlední řadě za návod na origami, to je skvělé zpestření.

  Přečíst více
 • Sabina Ščerbová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  První díl Ever, kde hlavní hrdina je bratr hlavní hrdinky, byl super. A tak jsem byla zvědavá i na tuhle. Zaujala mě hlavně anotace, kde byla zmíněna hate to love linka. Ale tady ta linka hate to love, nebyla až tak striktní. Jane poté, co ji nečekaně zemře matka na infarkt, začne pracovat místo ní v kavárně, kde začne i přespávat. Důvod je ten, že ji bratr lhal v zásadní věci a teď se cítí zrazená. Tohle tajemství navíc nesmí jen tak prozradit. Do kavárny chodí student politologie Alex, který Jane neskutečně vytáčí svým povýšeneckým a arogantním chováním. Alex neměl lehké dětství, žil s otcem, který měl určitý styl výchovy, aby se z něj stal pořádný chlap. Jane začne Alexovi věnovat více pozornosti a přichází na to, že má důvod proč se chová tak, jak se chová a všechny od sebe odstrkuje. Alex začíná Jane věřit a tak se mezi nimi vyvíjí vztah, který si nemyslel, že někdy zažije. Jane byla až moc rychle zamilovaná, zdálo se mi, že se prostě jeden den probudila a už Alexe milovala. Nebyl tady žádný postupný vývoj vztahu, prostě do něj hned skočila. Alexe měl výchovu, kterou bych nikomu nepřála a k tomu ještě bratra, který byl totální hňup. Ale i bratr byl touhle výchovou poznamenaný. A je škoda, že autorka dále nerozvinula, jejich vztah a ráda bych věděla, zda mu Alex odpustí. Bavila mě ta jeho ironie, tuhle schopnost bych někdy taky potřebovala . Od autorky si určitě přečtu i její další knihy, pokud vyjdou. Německé autorky tuhle romantiku prostě umí.

  Přečíst více
 • Kniha_je_laska registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  3,5 První díl se mi moc líbil, takže bylo jasné, že tenhle si nenechám ujít. Tady musím uznat, že trvalo trochu déle, než jsem se začetla, mohlo to být i tím, že jsem si hlavní postavy neoblíbila hned, ale až po nějaké chvíli. Také si myslím, že pár věcí mohlo být popsáno/řešeno hlouběji.   Přestože v něčem mi Jane a Alex úplně nesedli, tak musím ocenit postupnou změnu, která se s každým z nich udála. Ona potřebovala hlavně čas, aby si srovnala hodně věcí v hlavě a možná k tomu pomohl i nějaký odstup. A jemu scházel někdo, komu by mohl opravdu věřit, někoho, komu na něm bude záležet. Byla tu řešena vážná témata - hlavní hrdinka se vyrovnávala se smrtí blízké osoby a ještě jedno téma, které ale nebudu zmiňovat, abych nespoilerovala Co se mi ještě líbilo, tak je zpracování knihy - obálka, obrázky na některých stránkách, návod na origami.

  Přečíst více
 • Kristýna Krásová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  📚 BLUE: KDEKOLIV MĚ NAJDEŠ ✍️ Nikola Hotel 💭 Jane nedávno umřela matka. I když má bratra cítí se osamělá a skrývá před světem velké tajemství, které vím jen část lidí ale nesmí se dostat na veřejnost. Jane se nedávno nepohodla s bratrem a domu se odmítá vrátit, jelikož pracuje jako číšnice v bistru a má klíče tak zde i přespává. Do bistra často chodívá arogantní a vznětlivý Alex, který má své divné chování a Jane se v něm nemůže vyznat. Však jejich cesty se začínají střetávat nejen v bistru a my pozorujeme jak se tyto dvě bytosti k sobě hledají tu správnou cestu. Nahlížíme na cestu Jane která se hlásí na vysokou školu, začíná svůj život na vlastních nohách v chatce uprostřed divočiny ale taky sledujeme její tajemství které ji začíná více sledovat. Nemusíte se bát, jelikož Alexův život taky stojí za to (spíše nestojí) ale rádi do něj nakouknete na jeho život na farmě chování jeho rodiny a vůbec proč je takový jaký je, jelikož to co si zažil, tak se divím, že z něho vyrostl dospělý muž s názorem. Romantická linka je tu něžná pomalá a ukazuje nám jak je potřeba se navzájem poznávat, respektovat hranice a podporovat druhého partnera. Knížku jsem četla v rámci spolupráce a strašně se mi líbila. První díl jsem nečetla a nevadilo mi to, nijak na sebe díly nenavazují. Děj se odehrává okolo jiných postav. Velice jsem si oblíbila hlášky Jane která si Alexe dobírala a přála mu věci které jsou v životě nepříjemné a obtěžující avšak není to nic nepřátelského. Dále jsem kvitovala vzájemné otukávání postav a nastavování hranic. Děsila jsem se nad Alexovou rodinou která byla šílená a představa, že někdo zažil takovou výchovu mě zvedá ze židle. Knihu považuji za velmi povedenou i s vážným tématem. Nemohu ani opomenout na krásnou ilustraci kapříka provázejícího na každé stránce a na konci knihy i návod na origami kapříka, lišky či srdce. ⭐ 5/5

  Přečíst více
 • Radka N. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Knížka je krásná, dojemná a zkrátka mě dostala. Rozhodně si ji přečtu znovu. Příběh Jane a Alexe je něco úplně jiného, než se v rámci žánru většinou vyskytuje, autorce tleskám, jak citlivě a empaticky dané téma podala. Skvělé.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 249 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora