Když dark romance píše muž: Dominik Fiala o erotice, fantasy a toxické lásce
Dark romance je žánr, kterému dominují především autorky. Dominik Fiala do...
Kniha ( měkká vazba )
229 Kč s DPH
Jsme transparentní
Charles Dickens's second novel is the tale of a young orphan who faces the gruelling conditions of a Victorian workhouse before finding himself sucked into the criminal underworld of London. Teeming with unforgettable characters such as the villainous Fagin, the virtuous Nancy and the brutal Bill Sikes, Oliver Twist combines dark humour,… Přejít na celý popis
Charles Dickens's second novel is the tale of a young orphan who faces the gruelling conditions of a Victorian workhouse before finding himself sucked into the criminal underworld of London. Teeming with unforgettable characters such as the villainous Fagin, the virtuous Nancy and the brutal Bill Sikes, Oliver Twist combines dark humour, elements of melodrama and social polemic. At once a ferocious indictment of the author's era and a timeless story of coming of age, this classic has enthralled readers and inspired countless adaptations and imitations since it was first published in 1838.
3.9 z 5 86 hodnocení čtenářů
29× 5 hvězdiček 29× 4 hvězdičky 19× 3 hvězdičky 5× 2 hvězdičky 4× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Nikola Matoušková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Knihu jsem přečetla po filmu Rebelové a četla se dobře! Autor obzvlášť dobře popisuje okolí a není to nudné, jako u některých popisek.
Anonym registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Ze začátku jsem tuhle knihu četla z donucení k maturitě, ale když se do ní začtete tak to není tak hrozně, jak to na začátku vypadá. Jen jsou některé věci trochu zdlouhavé. Ale pokud vybíráte knihy k maturitě, tak tohle je určitě dobrá volba
Lathenie registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Kniha je nejen čtivá, ale velmi mne vzala za srdce. Jen děti dokáží být takto silné a rvát se s osudem. Štěstí střídá smůla a tato kniha to krásně ukazuje.
Daniela čípová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Zase tak dobrá kniha to tedy opravdu není.. Ale i tak stojí za přečtení
Li registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Oliver Twist mě nenadchnul. V příběhu se objevovalo hrůzné množství postav, což jsem já zrovna neocenila. Hodně přeceňovaná kniha, která je vlastně celkem nudná a až moc dlouhá. Popisy jsou zdlouhavé a zbytečně roztáhlé. Jediný moment, který mě v knize uchvátil, byl osud Nancy, a možná taky příběh Henryho a Rózy. Byly to takové dva světlé (u Nancy smutné) momenty knihy, které mě donutily dát tři hvězdičky.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Dark romance je žánr, kterému dominují především autorky. Dominik Fiala do...
Po úspěšné Andulce Andule, se kterou Patrik Hartl v roce 2024 poprvé...
Sarah J. Maasová hodila fanouškům kost, a to pořádně velkou. Ze svého...
Jít k doktorovi je pruda. Při vstupu do nemocniční budovy se vzdávám...
My, fanoušci Marvelu teď rozhodně nemáme čas se nudit. Sotva jsme se...
Podcast Buď inspirující pokračuje další epizodou! Tentokrát Klára...
Po třech hodinách skončila projekce, sál se ponořil do ohlušujícího...
Prázdniny ještě zdaleka nekončí, ale váš seznam míst, která jste chtěli...
Musela přijít žena a ukázat mi cestu. Já, sudetský redneck, jsem viděl...