Kniha SLOU Kamila Boudová E-kniha

Kniha SLOU - Kamila Boudová

Kniha SLOU E-kniha

Kamila Boudová

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

199 Kč s DPH

Balíček pro milovníky hrůzy | 2+1 ZDARMA Máte pro strach uděláno? Užijte si balíček 3 hororových knih za cenu 2! Více informací

Popis

Zpomalte a možná zjistíte, že už máte vše, co jste hledali

Svět se zrychluje. Máme všeho čím dál víc a přeci jen nám pořád něco chybí. Lidstvo sužují stále nové civilizační nemoci a navzdory nevídanému materiálnímu blahobytu nám pocit štěstí proplouvá mezi prsty. Co s tím? Můžeme zpomalit. Pozvěme pomalost do svého života – šatníku, kuchyně, ložnice, nakupování, vyhazování i cestování. Ve SLOU najdeme, jak nechat pomalost prostoupit svou mysl a celé tělo.

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Osobní rozvoj
Nakladatel
BizBooks
datum vydání
2019
Jazyk
čeština
Počet stran
200

Bestseller v knihy Dobrovský

20668. v e-shopu | 13239. minulý týden | 13133. nejlepší dosažené 24.05.2020

30. v E-knihy - Osobní rozvoj | 16. minulý týden | 16. nejlepší dosažené 10.05.2020

Hodnocení čtenářů

5.0 z 5 2 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 5 z 5 hvězdiček Eva Francová

    Průvodce pomalým životním stylem. Ve svém životě můžete zpomalit nejednu věc, ať už myšlení, jídlo, nakupování, módu nebo třeba milování. V Knize SLOU najdeme, jak nechat pomalost prostoupit svou myslí a celým svým tělem. Po dočtení obou dílů knížky Falešná Pařížanka bylo jasné, že i tato kniha obohatí mou knihovnu. Názory Kamily Boudové se mi líbí a s většinou z nich se ztotožňuji. Momentálně jsem v životní fázi, kdy jsem opravdu zpomalila a spoustu tipů, které najdete v knize praktikuji, aniž bych si to uvědomila. Ale k tomu, abych opravdu žila Slou mi ještě spoustu věcí chybí. A právě díky této knize si můžu urovnat myšlenky a postupně přidávat další činnosti k tomu, jak v dnešní době zklidnit. Knížku doporučuji opravdu všem. Je dobré díky ní uvědomit si, jak fungujeme a co můžeme udělat, abychom fungovali lépe my i svět.

    Kniha, BizBooks, 2019, 9788026508786

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora