4.3 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Druhé vydání knihy "Ještě jsem to já" s filmovou obálkou. Alice Howlandová je hrdá na to, co v životě dokázala. Ačkoli jí bude teprve padesát, je uznávanou profesorkou kognitivní psychologie na Harvardu a světově proslulou odbornicí v oboru psycholingvistiky, má tři dospělé děti a úspěšného manžela, také známého vědce. Zničehonic se však u… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Hřích mám pořád v záloze
-
Bestseller Šikmý kostel
-
Bestseller Elektronická dárková poukázka 1000 Kč
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher -
10 ZA 500,- Cesta na vrchol
-
Porodní sestra z Osvětimi
-
Bestseller Elektronická dárková poukázka 300 Kč
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher -
První den zbytku života
-
Tiché roky
-
Slepá mapa
-
Bílá voda
-
Hana
-
Šťastný života běh
-
10 ZA 500,- Chemie lásky
-
Jiná, ale pořád já
-
10 ZA 500,- Prokletý polibek
-
Pobřežní cesta
-
10 ZA 500,- Pekař příběhů
-
10 ZA 500,- Srdcové eso
-
Rychločtení plus komplet
-
Její život
-
10 ZA 500,- Jak si najít zámožného manžela snadno a rychle
-
Project Hail Mary
-
Neslibovala jsem ti procházku růžovým sadem
-
10 ZA 500,- Královský život
Druhé vydání knihy "Ještě jsem to já" s filmovou obálkou. Alice Howlandová je hrdá na to, co v životě dokázala. Ačkoli jí bude teprve padesát, je uznávanou profesorkou kognitivní psychologie na Harvardu a světově proslulou odbornicí v oboru psycholingvistiky, má tři dospělé děti a úspěšného manžela, také známého vědce. Zničehonic se však u ní začne projevovat nezvyklá zapomnětlivost a chvilkové ztráty orientace a do jejího života vstoupí tragická diagnóza časné formy Alzheimerovy choroby. Nevyhnutelné příznaky počínající demence ji pomalu připravují o osobnost a dříve tak nezávislá a ambiciózní Alice se učí žít pro přítomnou chvíli. Zatímco dřív stavěla na první místo akademickou kariéru, je najednou nucena přehodnotit nejen svůj vztah s manželem a očekávání týkající se budoucnosti jejích dětí, ale i své představy o tom, kdo je a jaké je její místo v tomhle světě.
- Nakladatel
- PRÁH
- Rozměr
- 156 x 211 x 25
- datum vydání
- 22.04.2015
- isbn
- 978-80-7252-573-7
- Vazba
- pevná vazba
- Hmotnost
- 422 g
- datum dotisku
- 1.06.2015
- ean
- 9788072525737
- Počet stran
- 244
- Vydání
- 1
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.7 z 5 20 hodnocení čtenářů
14× 5 hvězdiček 5× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Káťa Pol registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Jelikož pracuji s lidmi, které postihla alzheimerova nemoc, bylo mi doporučeno přečíst si tuto knihu. Nevěřila bych, jak moc se mi bude příběh zamlouvat. Hned jsem se dokázala vžít do všeho, co hlavní hrdinka prožívá a na toto onemocnění jsem začala pohlížet úplně jinak. Tato kniha však není určena pouze těm, kteří s těmito lidmi pracují. Osobně bych ji doporučila i každému, kdo má v rodině někoho s tímto onemocněním ale také těm, kteří o této nemoci nic neví, protože jednou to může postihnout každého. Příběh je zároveň napínaví a až do poslední chvíle jsem netušila, jak to může dopadnout. Nemám tomu co vytknout.
Přečíst více -
Klára Nováková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Velmi smutné, ale kniha je skvěle napsaná.
Přečíst více -
Yetta registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
U Alice, matky tří dětí a velmi úspěšné profesorky psychologie se objeví příznaky Alzheimerovy choroby. Nemoci, která ničí ducha a později i tělo. Alice tuto nemoc moc dobře zná, rozumí tomu, co jí čeká a jaký bude mít nemoc progres. Přesto bojuje, i když ví, že nevyhraje. Strhující román o touze žít a o tom, jak je důležité si užít každý okamžik života. Při čtení nezůstane oko suché a po dočtení ve vás bude ještě dlouho přetrvávat pocit marnosti lidského bytí.
Přečíst více -
Šárka Petzná registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Nádherně napsané, skvělé a rozhodně srdcervoucí.
Přečíst více -
Atlantis registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Knížka mě naprosto dostala. Skvělý a uvěřitelný příběh, nemoc je tam skvěle popsaná, až z toho člověka mrazí. Konec jsem čekal trochu jiný, podle toho, co za složku si hlavní postava vytvoří v počítači, ale nakonec jsem byl nadšený i tak. Doporučuji.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Spalující rivalita: hokejová romance, která si podmanila čtenáře i diváky | RECENZE
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Klára Vajnerová: „Ráda si představuji, že jsem kmotrou knih“ | DOBRÝ ROZHOVOR
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR
-
I tentokrát jsme Obchodníkem roku s knihami. Děkujeme, že jste u toho s námi!
-
Knižní veletrh v Londýně – den třetí: Poklady místních knihkupectví