Divé ženy

Autor Emilia Hart

Divé ženy - Emilia Hart BESTSELLER PŘIPRAVUJEME

Kniha ( pevná vazba )

 • Vydání této knihy se připravuje
 • Předpokládané datum vydání je 17.7.2024
  Můžete provést předobjednávku

Předobjednat

Předpokládaná cena
279 Kč s DPH
Běžně 399 Kč Nápověda Jsme transparentní

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

KATE, 2019Kate se za sebou rozhodla všechno nechat a prchnout z Londýna do domku v Cumbrii, který zdědila po své pratetě. Netuší však, že dům ve svých útrobách už od dob honů na čarodějnice v 17. století ukrývá nečekané tajemství.VIOLET, 1942Violet raději sbírá brouky a šplhá po stromech, než aby si nechala vštěpovat, jak se má správně chovat… Přejít na celý popis

Pán a kocour Připomeňte si, že láska může změnit vše. I ta zvířecí, úplně nečekaná. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

KATE, 2019

Kate se za sebou rozhodla všechno nechat a prchnout z Londýna do domku v Cumbrii, který zdědila po své pratetě. Netuší však, že dům ve svých útrobách už od dob honů na čarodějnice v 17. století ukrývá nečekané tajemství.

VIOLET, 1942

Violet raději sbírá brouky a šplhá po stromech, než aby si nechala vštěpovat, jak se má správně chovat mladá dáma. Až do chvíle, než jí řada šokujících událostí navždycky změní život.

ALTHA, 1619

Altha je souzena za čarodějnictví a za vraždu místního statkáře. Její ve vsi všeobecně známé, nepřirozené spojení s přírodou a zvířaty představuje hrozbu, kterou je třeba jednou provždy vymazat z povrchu světa.

Divé ženy však patří do přírody. A nelze je zkrotit...

V tomto dechberoucím románu o ženské houževnatosti a obrozující síle přírody se napříč pěti staletími splétají příběhy tří žen.

Sdílet 0

Nakladatel
Kontrast
Rozměr
130 x 200 mm
jazyk
čeština
Počet stran
368
Vydání
1
isbn
978-80-277-2252-5
Vazba
pevná vazba
datum vydání
17.07.2024
ean
9788027722525

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.9 z 5 7 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • Aneta Gierczynski registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Tato kniha mne neskutečně překvapila. Vlastně jsem netušila, co čekat, ale naprosto si mne získala. Byla to silná kniha. Nebudu kecat, několikrát mne rozbrečela. Dost! Po dočtení jsem též žasla nad tím, jak perfektně to celé do sebe zapadlo. Ještě pár dní poté jsem si ji v sobě zpracovávala a doteď se k ní v hlavě vracím. Zanechala ve mne rozhodně nějakou stopu v tom pozitivním slova smyslu. Rozhodně doporučuju! A jakmile autorce vyjde něco dalšího, určitě si to přečtu.

  Přečíst více
 • Petra Turnová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Tři ženy. Každá žije v jiném století, a přesto mají plno věcí společných. Neskutečně silný příběh o boji žen proti mužům. Muži se žen vždy báli a snažili se je podrobit. Ať už se jedná o označení za čarodějnici a následné mučení a upálení, nebo o omezení práv a vytyčení jasného chování žen, až po týrání, ovládání a celkové podrobení ženy v životě muže. Tyto tři ženy ale bojují a v boji jim pomáhá příroda s jejími obyvateli. Knihu jsem hltala od začátku do konce. Příběh všech žen byl neskutečný, prožívala jsem s nimi vše – bolest, smutek, stud, znechucení, strach, nevědomost a následný boj a objevení sama sebe, vzdor a najití síly uvnitř sebe. Skvělá kniha, ke které se určitě v budoucnu vrátím. Silný příběh se silnými ženami.

  Přečíst více
 • Ester Floriánová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  V knize se prolínají 3 příběhy třech žen, které mají mnoho společného. Každá z hrdinek měla něco do sebe, avšak nejvíc si mě získala Altha. Některé pasáže mi přišly až nudné a měla jsem pocit, že jsem podobný příběh už někde četla. Líbilo se mi tu to magické pouto mezi hrdinkami a taky jak autorka kladla důraz na pouto mezi člověkem a přírodou. Celkově se mi příběh líbil, ale měla jsem problém se začíst a příběh mi neubíhal, tak jak bych si představovala.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 279 Kč Nápověda