Sny v nás

Autor Anna Savas

E-kniha

Sny v nás E-kniha

Autor Anna Savas

Součástí série: V nás 2. díl z 3

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Chcete mít tento produkt za 260 Kč? Kupte ho ve výhodném balíčku Romantický hit

Po ošklivém pádu během tréninku musí Lily navždy pohřbít svůj sen o baletní kariéře. Když se navíc dozvídá, že ji její přítel podvedl s její nejlepší kamarádkou, chce z New Yorku odjet tak daleko, jak jen to je možné.Aby zjistila, jak žít dál, přihlásí se na 900 mil vzdálenou Faerfaxskou univerzitu. Nový začátek i bydlení se spolubydlícím Julianem… Přejít na celý popis

Božská erotika a romance se slevou až 40 % Čtivou erotiku a romanci od JOTY nejen na letní dovolenou jsme na našem e-shopu zlevnili až o 40 %! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Po ošklivém pádu během tréninku musí Lily navždy pohřbít svůj sen o baletní kariéře. Když se navíc dozvídá, že ji její přítel podvedl s její nejlepší kamarádkou, chce z New Yorku odjet tak daleko, jak jen to je možné.

Aby zjistila, jak žít dál, přihlásí se na 900 mil vzdálenou Faerfaxskou univerzitu. Nový začátek i bydlení se spolubydlícím Julianem si ale představovala jinak. Zdá se, že tento student fotografie střídá holky jako ponožky – což Lily připomíná všechno, na co chtěla zapomenout.

Julian je stejně tak málo nadšený ze své nové spolubydlící a její neustále špatné nálady. Celou situaci nevylepšuje, že musí pracovat na stejném univerzitním projektu! Ale čím více času spolu tráví, tím více cítí vzájemnou přitažlivost a podobnost v tom, že nechtějí nikomu dovolit, aby se k nim příliš přiblížil.

Jen sobě se dokáží pomalu otevřít, ale stačí to, aby oba znovu dokázali někomu důvěřovat z celého srdce?

Sdílet 0

série
V nás 2. díl z 3
Další ze série
Romantický hit
1. Tajemství v nás
2. Sny v nás
3. Naděje v nás
kategorie
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy
Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
464
datum vydání
1.01.2022

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 52 hodnocení čtenářů

40× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Zuzana Zusková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Lily, která po zranění utíká z New Yorku do Faerfaxu, nás přivede zpět k mé oblíbené partě. Příběh mě okamžitě pohltil a nepustil. Lily jsem si zamilovala od prvních řádků, je to silná holka co se chce po ztraceném snu postavit zase na vlastní nohy. Chce utéct jak před tancem, tak i před falešnými kamarádkami a bývalým přítelem. Nechce žádného kluka ani se s nikým přátelit. Osud to však chce jinak když ji na univerzitě nastěhují k Julianovi, který střída holky a nikdy nechce vážnou známost. Juliana již známe z předchozího dílu, stejně jako zbytek party. Tento díl se mi líbil ještě o kousek více než díl první. Kniha je moc hezky napsaná a na to, že má tolik stran mi ani nepřišla zdlouhavá, jelikož tam byla pořád nějaká akce.

  Přečíst více
 • Terezie registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Nejlepší díl ze série. :)

  Přečíst více
 • Tereza Kaluzikova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Skvělý oddechový román plný humoru, sprostých slov a ironie. Čtení mě neskutečně bavilo. U určitých konverzacích jsem se prostě musela smát. V jednu chvíli přišli na řadu i slzy. Po nehodě a ošklivé zkušenosti s klukem a svou něj kámoškou se Lily rozhodla začít studovat na škole 900 km od domova. Se svým dvojčetem Rose mají již půl roku špatný vztah. Lily a její sestra měli společné sny o stejné škole. Obě byli baleríny. Po nehodě, kdy se Lily zranila se její sen zhroutil. Měla se ubytovat na koleji se spolubydlící jménem Julia. Když se ovšem v obýváku setkala s klukem, kterému jeho "přítelkyně" řekla Julesi došlo jí, že jde vlastně k kluka který se jmenuje Julian. Jak během prvního týdne zjistila, byl to neskutečný proutník. Neustále s jinou dívkou. Lily si o něm udělala předsudky a ty dva spolu prostě nedokázali vyjít, aniž by se pohádali. Po jedné fakt ošklivé hádce se snažili sobě se navzájem vyhýbat. Lily mezitim poznává Cassidy, která se sní chce kamarádit. Ve finále se z nich stanou nejlepší přítelkyně. Julian a Lily spolu hráli jakousi tichou hru, kdy si dělali naschvály. Když měla velice silné bolesti, Julian se o ní postaral a povídali si spolu. To byl takový přelomový okamžik, kdy spolu sjednali příměří. Na jedné party Jules zjistil, že se jeho dva kamarádi vsadili, jak dlouho dokáže od Lily držet ruce pryč. Potom se o tom zmínil i přímo jí. Díky alkoholu nekoukala na jejich nevraživý vztah a vyspala se sním. Dohodli se na kamarádství s výhodami. Lily se do něj nakonec zamilovala a proto to ukončila.... Zda spolu nakonec budou nebo ne, na to už bude muset každý čtenář přijít sám...

  Přečíst více
 • Tereza Kaluzikova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Skvělý oddechový román plný humoru, sprostých slov a ironie. Čtení mě neskutečně bavilo. U určitých konverzacích jsem se prostě musela smát. V jednu chvíli přišli na řadu i slzy. Děj byl plynulý, nikde žádné prázdná bezvýznamná místa. Postavy byli skvělé, jejich pocity byli tak dobře popsané, že se tak cítí i sám čtenář. Knihu mohu vřele doporučit.

  Přečíst více
 • Klára Tomková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  První díl se mi líbil, ale druhy díl byl skvělý od začátku do konce. Příběh Lily a Juliana mě strhnul knížku jsem skoro neodložila.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 220 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora