Poldark - Zatmění Graham Winston E-kniha

Poldark - Zatmění - Graham Winston

Poldark - Zatmění E-kniha

Graham Winston

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

249 Kč s DPH

KNÍŽKODEJ 7 PRO DĚTI Je tu další KNÍŽKODEJ, tentokrát celý věnovaný dětem! Knížkodej znamená akci 1+3 zdarma na vybrané knížky Více informací

Popis

Ross Poldark se po řadě osobních i finančních ztrát snaží zajistit svou ženu Demelzu a syna Jeremyho, ale stále naráží na svého úhlavního nepřítele, mstivého bankéře a podnikatele George Warleggana. Hluboce zakořeněná vzájemná nenávist obou mužů dostává další rozměr po Georgeově sňatku s křehkou Elizabeth, Rossovou první láskou a vdovou po jeho bratranci, která přivádí na svět dítě a zjišťuje, že její manželství s bezcharakterním, všeho schopným zbohatlíkem dostává první trhliny. Zlá krev mezi oběma rodinami zasahuje i do rodícího se vztahu mezi Demelziným bratrem Drakem, synem nuzného horníka, a Elizabethinou příbuznou Morwennou, která žije s Warlegganovými jako vychovatelka jejich syna. Jediné uklidnění nastává mezi Rossem a jeho ženou Demelzou, kteří k sobě po překonaných tragédiích a hlubokém rozkolu způsobeném Rossovou nevěrou znovu nacházejí cestu, a dokonce k sobě mají blíž než dříve. Do jejich života však zasáhne válka, když Ross zjistí, že jejich přítel doktor Dwight Enys upadl do francouzského zajetí, a vydá se ho osvobodit.

Stejně obětavě se snaží pomáhat svým zbídačelým sousedům, zasaženým krizí a chudobou, která sužovala Cornwall koncem 18. století.

Sdílet 0

Nakladatel
Baronet
datum vydání
2018
Jazyk
čeština
Počet stran
536

Bestseller v knihy Dobrovský

224948. v e-shopu | 438014. minulý týden | 81063. nejlepší dosažené 25.07.2020

563. v E-knihy - Historické romány | 658. minulý týden | 306. nejlepší dosažené 06.11.2020

Hodnocení a recenze čtenářů

4.8 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 4 z 5 hvězdiček Vendula Štěpánková

    Znova musím říct, že jsem se od knihy nechtěla odtrhnout. Dávám však o hvězdičku méně. Předchozí díly byly o něco málo poutavější.

    Kniha, Baronet, 2018, 9788026907596

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora