4.1 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení Ve čtvrtek 8. 1. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
411 Kč s DPH
Běžně 459 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Ve světě lží… se pravda skrývá ve stínu. Zřícený strop, mrtvé tělo. To, co začíná jako rutinní telefonát na linku 999, nabere nečekaný spád, když detektiv šéfinspektor Erika Fosterová dorazí na místo a v prázdném bytě objeví tělo ženy a stopy kokainu. Pátrání přivede Eriku zpět tam, kam by to nikdy nečekala – dívá se do očí Jeromu… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Co jste to provedli?
-
Bestseller Křeslo vykoupení
-
Výšlap
-
Šepot smutků
-
Bestseller Tajemství všech tajemství
-
Kočky a 14 dalších povídek
-
Bestseller Na jih odnikud
-
Dům světel
-
Ptáčátko
-
Bestseller Temný úkryt
-
Vláda teroru
-
Sleva 236 Kč Váš balíček série Kate Marshallová
Výhodný balíček -
Skrytá za lží
-
Modrá hodina
-
Půlnoční hostina
-
Myslím na tebe
-
Kanibal z Nine Elms
-
Pohřešovaná
-
Nevinní andělé
-
Bestseller Král
-
Ďáblova cesta
-
Bestseller Levou zadní
-
Bestseller Případ unesených dívek
-
AKCE Osudné svědectví
Ve světě lží… se pravda skrývá ve stínu. Zřícený strop, mrtvé tělo. To, co začíná jako rutinní telefonát na linku 999, nabere nečekaný spád, když detektiv šéfinspektor Erika Fosterová dorazí na místo a v prázdném bytě objeví tělo ženy a stopy kokainu. Pátrání přivede Eriku zpět tam, kam by to nikdy nečekala – dívá se do očí Jeromu Goodmanovi, drogovému dealerovi, který před deseti lety zavraždil jejího manžela Marka. Odhalení přivedou Eriku na pokraj sil a donutí ji čelit traumatu z minulosti a pravdě o tom, co se stalo v den Markovy smrti – a kdo ze stínu tahal za nitky. Ve smrtící hře na kočku a myš se detektiv Erika Fosterová střetává se svou největší nemesis – a hranice spravedlnosti se stírají, tajemství rozplétají a z minulosti se vynořují děsivé stíny.
- série
- Inspektorka Erika Fosterová 9. díl z 9
- Další ze série
-
5.
Chladnokrevně
6. Smrtící tajnosti
7. Osudné svědectví
8. Anděl smrti
9. Stíny minulosti
- kategorie
-
Knihy »
Beletrie »
Detektivky, Thrillery a Horory »
Thrillery
- Nakladatel
- Cosmopolis
- Rozměr
- 205 x 145 x 0
- datum vydání
- 30.09.2025
- ean
- 9788027133796
- Počet stran
- 389
- Hmotnost
- 548 g
- jazyk
- čeština
- Vazba
- pevná vazba
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-271-3379-6
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.8 z 5 68 hodnocení čtenářů
55× 5 hvězdiček 11× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Bohdana Slovencikova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Skvěly další díl ,četlo se to úplně skvěle doporučuji všem kdo mají rádi Eriku a její tým
Přečíst více -
Rosvita Hanušová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
skutečně přečteno jedním dechem - Erika Fosterová v této knize odhalí vraha svého manžela a dalších policistů, kteří padli v minulosti do léčky a při akci zemřeli. Erika šetří případ vraždy a v té souvislosti odhalí, co se tehdy stalo a prokáže svoji nevinu - byla totiž obviněna že za smrt lidí ze svého týmu odpovídá ona, špatným rozhodnutím. Bryndza opět nezklamal
Přečíst více -
Niki Florčíková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Jedna z nejlepších knih od spisovatele .
Přečíst více -
Věra Reňáková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Tak do tohoto příběhu jsem se na začátku musela nutit. Přiznám se, až do čtvrtiny knihy, než chytla ten správný spád. Chyběla mi ta Bryndzova klasická akce hned na prvních stránkách, jak většinou v ostatních dílech má. Naštěstí se tempo postupně zvedlo, když Erika dostala dovolenou. Absolutně nejlepší část je konečně rozřešení záhad z minulosti! Bylo neskutečně uspokojivé zjistit, jak to vlastně bylo se zabitím Marka a dalších policistů. Ten příběh v pozadí byl opravdu silný a propracovaný. Jenže ke konci jsem byla zklamaná. Vrahova odpověď na klíčovou otázku, proč to udělal, mě neuvěřitelně naštvala a zkazila mi celý dojem z knihy. "Jen protože můžu?" Vážně? Po tolika dílech, tolika spekulacích a tak detailně popsaném vyšetřování z minulosti jsem čekala daleko lepší, propracovanější a psychologicky hlubší motivaci. Místo toho jsem dostala tuhle prázdnou frázi. Proto srážím hodnocení o jednu hvězdičku dolu, což mě neskonale mrzí.
Přečíst více -
Michaela To. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Na pokračování Eriky Fosterové jsme se těšila. Robert Bryndza opět nezklamal. Kniha přečtená jedním dechem. Jsem zvědavá na další knihy a co s Erikou pan spisovatel vymyslí dál. Doporučuji všem.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Darujte pod stromeček deskovou hru! | Vánoce voní knihou
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Těchto 5 knih potěší každého fanouška napínavých příběhů | Vánoce voní knihou
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
Pirueta - když se hokej potká s baletem: Pohádka, které nejde odolat | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
Láska na spadnutí: Román plný pořádného jiskření a lehkého humoru | RECENZE