Krámek se starožitnostmi E-kniha

Krámek se starožitnostmi E-kniha

Součástí série: Starožitnosti 1. díl z 3

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Chcete mít tento produkt za 243 Kč? Kupte ho ve výhodném balíčku Starožitnosti

Xanthe a její matka Flora opouštějí Londýn, aby začaly znovu a převzaly vedení obchodu se starožitnostmi v historickém městečku Marlborough. Xanthe s některými nalezenými starožitnostmi cítí zvláštní spojení: Když se jich dotýká, dokáže vycítit jejich minulost a jejich příběhy.Když ucítí silné pouto k nádhernému stříbrnému chatelainu,… Přejít na celý popis

Léto bude čtivé! Vybav se k moři i na chatu od 19 Kč Na letišti, u bazénu nebo ráno při snídani na terase. Vyberte si dovolenkové čtení od 19 Kč Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Xanthe a její matka Flora opouštějí Londýn, aby začaly znovu a převzaly vedení obchodu se starožitnostmi v historickém městečku Marlborough. Xanthe s některými nalezenými starožitnostmi cítí zvláštní spojení: Když se jich dotýká, dokáže vycítit jejich minulost a jejich příběhy.

Když ucítí silné pouto k nádhernému stříbrnému chatelainu, viktoriánskému přívěsku na opasek, musí se dozvědět víc. Když si chatelaine prohlíží, přenese se zpět do sedmnáctého století, do doby, ze které šperk pochází. Dozví se, že v jeho minulosti došlo k nespravedlnosti. Zjeví se jí duch, který obývá její nový domov, a vyzve ji, aby zachránila život jeho dcery. Zároveň Xanthe vyhrožuje, že ublíží Floře, pokud neuspěje. Zatímco Xanthe bojuje, aby zachránila dívku v bouřlivých dnech roku 1605, setká se s architektem Samuelem Applebym. Možná to bude právě on, kdo jí pomůže děvče zachránit. A možná také bude důvodem, proč se nedokáže přimět vrátit do přítomnosti.

Sdílet 0

série
Starožitnosti 1. díl z 3
Další ze série
Starožitnosti
1. Krámek se starožitnostmi
2. Tajemství čokoládovny
3. Zahrada slibů a lží
kategorie
E-knihy » Beletrie » Sci-fi, Fantasy a Komiksy » Fantasy
Témata
Londýn
Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
408
datum vydání
1.01.2021

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 196 hodnocení čtenářů

126× 5 hvězdiček 45× 4 hvězdičky 20× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Evik Havlíků registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Děj místy zdlouhavý. Chybí mi na konci lepší vysvětlení chatelainu a jeho "ztracených" přívěscích. Abych se v knize neztratila dělala jsem si poznámky. Pro lepší čitelnost by knize prospělo proškrtat dlouhé popisy. Nápad na děj zajímavý, zajímaly mě postavy a co bude dál.

  Přečíst více
 • Jana Volná registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Ze začátku jsem nevěděla co očekávat, ale pak mě to neuvěřitelně vtáhlo a bylo těžké knihu odložit.Další díl je pro mě nutnost😉

  Přečíst více
 • Faust registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Kniha mne velmi potěšila, myslím, že je to typická soudobá fantasy literatura, nikolv pouhá romantika pro ženy. Děj je částečně posazen do reality současnosti a částečně do sedmnáctého století, vypovídající o běžném životě na anglickém venkově, těchto rozdílných dob. Kdo by nechtěl mít vlastní krámek se starožitnosmi? Já třeba ano, uním si to představit. I to, jak a co, se v takovém krámku nalezne a že to nemusí být vždy jen k užitku. Neméně zajímavý je předmět, starožitnost, kolem nějž se děj knihy točí, tzv. chatelain. U nás je tato věc poměrně neznámá, musel jsem se podívat až na aukce na e-bay, abych plně pochopil, o co se vlastně jedná a jak takový chatelain, který je v knize často zmíněn, vlastně vypadá. Pro zajímavost, Některé chatelainy jsou poměrně obyčejné, nízké hodnoty, ale jiné mohou dosáhnout, v přepočtu, přes dva miliony českých korun.

  Přečíst více
 • Romana Čachotská registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Nádherná kniha, u které si krásně odpočinete. Obvykle čtu jiný žánr, ale tato knížka mě zaujala už její obálkou, a ani její obsah nezklamal. Když jsem zjistila, že má i pokračování, hned jsem objednala další díl.. Zatím je na cestě a já se nemůžu dočkat :). Určitě doporučuji..

  Přečíst více
 • Barbora Krištofíková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Bože... můj! Tato kniha byla něco úžasného. A to se zařazuji k těm náročnějším čtenářům, jen tak mě něco nezaujme ! Ale tato kniha je pravým opakem. Vřele doporučuji všem, kteří mají rádi dobu 17. století, dobrodružství, záhadu a trochu té romantiky ! Kniha se četla jedním dechem. A určitě je u mě v Top 5 !

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 230 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora