Z krve a popela E-kniha

Z krve a popela E-kniha

Součástí série: Z krve a popela 1. díl z 3

E-kniha

 • Ihned ke stažení

První díl návykové fantasy ve stylu knih Sarah J. Maasové Poppy byla už od narození vyvolena, aby svět přivedla do nové éry, a její život tak nikdy nepatřil jen jí. Na ramenou jí teď leží budoucnost celého království, sama však neví, zda o to vůbec stojí. A když do jejího života vstoupí zlatooký strážce Hawke, který má zajistit její Povznesení,… Přejít na celý popis

Březen s novou e-knihou | SLEVY AŽ 50 % NA DESÍTKY E-KNIH Nakrmte svou čtečku novým čtením! Na našem e-shopu jsme právě zlevnili desítky e-knih až o 50 %! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

První díl návykové fantasy ve stylu knih Sarah J. Maasové

Poppy byla už od narození vyvolena, aby svět přivedla do nové éry, a její život tak nikdy nepatřil jen jí. Na ramenou jí teď leží budoucnost celého království, sama však neví, zda o to vůbec stojí. A když do jejího života vstoupí zlatooký strážce Hawke, který má zajistit její Povznesení, Poppyin osud a povinnost se propletou s jejími touhami a potřebami. Poppy začne zpochybňovat vše, v co kdy věřila – a Hawke ji uvede v pokušení vyzkoušet zakázané…

Sdílet 0

série
Z krve a popela 1. díl z 3
Další ze série
1. Z krve a popela
2. Království těla a ohně
3. Koruna z kostí a zlata
kategorie
E-knihy » Beletrie » Sci-fi, Fantasy a Komiksy » Fantasy
Nakladatel
Fragment
Jazyk
čeština
Počet stran
544
datum vydání
1.01.2021

Jak si vede v knihy Dobrovský?

1917. v e-shopu | 2554. minulý týden | 403. nejlepší dosažené 10.05.2022

54. v E-knihy | 78. minulý týden | 38. nejlepší dosažené 17.02.2023

 • Autorka rozhodně umí své příznivce očarovat a vtáhnout je do víru dění, což nesčetněkrát zas a znovu dokazuje. V prvé řadě je nutno zmínit, že se jedná o extrémně čtivý počin, jenž jen tak nedáte z ruky. V tuto chvíli je vcelku jedno, jestli máte s tímto žánrem bohaté zkušenosti, nebo jste jím dosud nepolíbení. Spisovatelka si najde cestu ke každé jednotlivé dušičce. Na každého se takříkajíc dostane, uspokojeni budou jak intrikáři, tak i romantické holubičky.

  Více

  Anastasja Vištalová Anastasja Vištalová

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 85 hodnocení čtenářů

71× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

 • 4 z 5 hvězdiček AS registrovaný uživatel

  Tato kniha má velice zajímavý námět se skvělým stylem psaní. Začátek nás rovnou uvrhne do děje, ale pak mi přišlo, že se děj na víc jak 100 stran zpomalil a bylo tam spousta budovaní světa a vysvětlování celé situace. Než se věci zase trochu rozjeli, tak mi to přišlo jako věčnost. Nicméně poté, co se děj zase rozjel byla kniha naprostá jednohubka. Přijde mi, že začátek a konec byla jiná kniha. Zhruba posledních 150 stran jsem vůbec nečekala. Zakončení této knihy byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla s touto sérií pokračovat. Dle mého skromného názoru si myslím, že tato kniha má víc pozornosti, než si zaslouží, ale za přečtení stojí. Varování, série není dopsaná a v nejbližší době ani nebude, o to víc tohle platí pro český překlad. JLA má tendenci nechávat otevřené konce, takže pokud nemáte svatou trpělivost, tak bych vám radila odolat a počkat si ještě nějaký čas, než začnete. Předpokládají se ještě další tři díly a do toho píše vedlejší příběh, který má mít minimálně 3 díly, který bude ovlivňovat From Blood and Ash.

  Kniha, Fragment, 2021, 9788025353318

 • 4 z 5 hvězdiček vk registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Z mého pohledu je to velmi dobrá kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem, jediné co se mi moc nelíbilo bylo zareagování hlavní postavy na pár situací které se staly v příběhu.

  Kniha, Fragment, 2021, 9788025353318

 • 5 z 5 hvězdiček Lucie registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Tahle knížka se četla sama.. Dlouho mě nic tak nepohltilo jako tento příběh, který jsem přečetla jedním dechem a pokračování mě rozhodne nemine.

  Kniha, Fragment, 2021, 9788025353318

 • 2 z 5 hvězdiček Klára registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Na tak nahypovanou knížku se skvělými recenzemi jsem čekala mnohem víc, než 500 stránek psychoterapeutického sezení (které by hlavní hrdinka rozhodně potřebovala) - ACH BOHOVÉ. Autorka - potažmo hlavní hrdinka - se ve svých pocitech nimrá, ne jen na každé stránce, ale v jednom odstavci doslova opakovaně. A když už jsme u opakování... (příklady str 72-80) "Ty... ty jsi tu pro mě." "Já... já jsem to chtěl udělat sám,ale..." "Ridley... i jeho... i jeho pokousali." To... to bylo požehnání. To by bylo... to by bylo neuvěřitelně nerozumné. Možná bych vynechala pár teček, nakonec i pár (čti hodně) frází obsahujících slovo bohové a rázem by kniha byla o 100 stran lehčí. Celkově jsem se knihou musela prokousávat velmi dlouhé 2 týdny (čekala jsem podle recenzí, že ji maximálně na 2 dny vytáhnu z knihovny) a výsledkem mi byla dost předvídatelná dějová linka, která se krčila v záplavě emocionálních výkřiků a explicitních bojových scén. A právě kvůli těmto a dalším explicitnostem, bych knihu nezařadila k YA. Knihu bych nedoporučila těm, kteří mají rádi dějově rychlý spád a obejdou se bez vší té omáčky okolo (nejen pitvání emocí až na atomy, ale také popis scenérie do nejmenších podrobností). Právě toto mě totiž nutilo přeskakovat řádky, někdy i celý odstavec. ** proto, že posledních 100 stránek bylo více o ději - díky ach bohové - a méně o.. méně o ničem.

  Kniha, Fragment, 2021, 9788025353318

 • 5 z 5 hvězdiček J. B. registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Knihu jsem zhltla během jednoho dne, strašně rychle se člověk začte a nemůže přestat, protože se v knize pořád něco děje. Má několik plot-twistů, ale asi nic extra, co by člověk nemohl očekávat. Líbí se mi, jak se hlavní postava postupně vyvíjí, jen mi nějaké myšlenkové pochody a rozhodnutí přišla celkem nelogická, hloupá nebo zbytečná, ale když si uvědomíte kolik let je hrdince příběhu, tak to zase až tak moc nelogické není. Neřekla bych, že by tyto věci pro mě byly negativa, proto si myslím, že ***** je adekvátní. Kromě zajímavého příběhu, který vás každou chvíli dokáže něčím překvapit v knize najdete i několik spicy scén. Chápu, proč je kolem této knihy takový hype.

  E-kniha, Fragment, 2021,

 • 5 z 5 hvězdiček Ivana Vondráková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Do půlky knihy jsem si říkala "nic moc", ale potom jsem to zhltla asi za den.

  E-kniha, Fragment, 2021,

 • 5 z 5 hvězdiček Lucy registrovaný uživatel

  Kniha je skvěle napsaná, jedna z nejlepších co jsem kdy četla!

  Kniha, Fragment, 2021, 9788025353318

 • 5 z 5 hvězdiček Michaela registrovaný uživatel

  Moc hezká knížka, posledních sto stránek jsem absolutně už nevěděla čemu věřit, neskutečně napínavé, těším se, až si přečtu další díl.

  Kniha, Fragment, 2021, 9788025353318

 • 5 z 5 hvězdiček Val registrovaný uživatel

  Prepadla som tejto knihe od prvých strán a rada by som napísala, že až po poslednú vetu. Nie je tomu tak. Prepadala som príbehu vždy viac. Ku knihe som sa vracala v každú voľnú chvíľku. Uspokojila som sa aj so 4 riadkami(všetko lepšie,ako vôbec nič!). Nepovedala by som, že v knihe sú hluché miesta. Skôr pokojné časti, ktoré sľubovali riadnu búrku! A presne tak to bolo. Dej si plynul,Poppy šla po chodbe a zrazu ju niekto schmatol a na túto zápletku naväzovala ďalšia! Priznám sa, že 100 strán pred koncom mi padla sánka a povedala som si, že autorka to kľudne mohla ukončiť…takýto zvrat by nečakal nikto ani v zlom sne a na druhú časť série by sa tešil tak či tak. Aaaale to by nebola Jenny! Práve posledných 50 strán by som ani nedýchala,keby čítam rýchlejšie…no odpadnúť kyslíkovým deficitom a nevedieť čím skôr ako autorka ZKAP zaklincuje?! Nehrozi! 

  Kniha, Fragment, 2021, 9788025353318

 • 5 z 5 hvězdiček Petra registrovaný uživatel

  Miluji ten příběh, dlouho jsem zpracovávala emoce z knihy

  Kniha, Fragment, 2021, 9788025353318

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální akční cena: 319 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora