Koruna z kostí a zlata E-kniha
Koruna z kostí a zlata - Jennifer L. Armentrout BESTSELLER

Koruna z kostí a zlata E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

Poppy by ani ve snu nenapadlo, že někdy zažije lásku, jakou našla u prince Casteela. Chce si užívat svého štěstí, ale předtím se musí rozhodnout, jestli přijme korunu z kostí a zlata. Vždy toužila po kontrole nad vlastním životem, ne nad ostatními. Jakmile však vyjdou na světlo hříchy království, povstane i dávná síla ohrožující vše, za co Poppy a… Přejít na celý popis

Jennifer L. Armentrout: Dotek jako led Vzrušující fantasy série od Jennifer L. Armentrout pokračuje. Jak bude pokračovat milostný trojúhelník Layla, Zayn a Roth? A jak si Layla poradí se svými schopnostmi, které nabývají na síle? To se dozvíte v novince Dotek jako led! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Poppy by ani ve snu nenapadlo, že někdy zažije lásku, jakou našla u prince Casteela. Chce si užívat svého štěstí, ale předtím se musí rozhodnout, jestli přijme korunu z kostí a zlata. Vždy toužila po kontrole nad vlastním životem, ne nad ostatními. Jakmile však vyjdou na světlo hříchy království, povstane i dávná síla ohrožující vše, za co Poppy a Casteel bojovali. Oba tak brzo zjistí, jak daleko jsou ochotni zajít pro svůj lid – i jeden pro druhého.

Sdílet 0

Nakladatel
Fragment
Jazyk
čeština
Počet stran
632
datum vydání
1.01.2022

Jak si vede v knihy Dobrovský?

2181. v e-shopu | 1969. minulý týden | 920. nejlepší dosažené 01.12.2022

67. v E-knihy | 55. minulý týden | 31. nejlepší dosažené 09.02.2023

 • Jennifer L. Armentrout opět dokazuje, že rozhodně má svým příznivcům ještě co nabídnout. I přesto, že se třetí kniha nese spíše v duchu objevování skryté pravdy, si ji užijete a budete žadonit o přídavek. Nechybí zde totiž zhola nic – emoce, láska, dvorské pletichy, šokující zvraty. Je to jedním slovem úžasné! V případě, že se stejně jako já řadíte mezi milovníky obšírných fantastických sérií, tak si buďte jisti, že by vám ani tento macek v podobě více než šesti set stránkového čtiva neměl uniknout!

  Více

  Anastasja Vištalová Anastasja Vištalová

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.4 z 5 39 hodnocení čtenářů

26× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

 • 3 z 5 hvězdiček Petra @literarytwins registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Třetí díl ze série byl pro mě největší oříšek. Prvních cca 30 kapitol bych shrnula do maximálně 3. Tahle kniha mě hodila celkem do čtecí deprese a musela jsem se opravdu hodně přemlouvat do toho, abych v jejím čtení pokračovala, což jsem zrovna u této autorky absolutně nečekala, tuhle sérii miluju. Naštěstí to rozsekla kapitola 32. Pak už se tam konečně začalo něco kloudného dít a nebyly to jen tisíce úvah, pocitů a myšlenkových pochodů. Další co mi vadilo, bylo neustálé opakování rádoby vtípků z předešlých dílů (bodání Casteela a vyrejpávání do toho, že má Poppy otázky). Upřímně řečeno se nedivím, že měla tolik otázek když zjistíte, že téměř nikdo tam není tím, za koho je měla, ani ona sama ne. Další věc co mi úplně dvakrát nesedí je v mých očích tlačení trojky do tohoto děje. Myslím, že by si vystačili se svým magickým poutem i s Casteelem a nemusí jim u všeho včetně styku přicmrndávat Kieran. A Casteel? O něm nevím co si úplně myslet v této knize. Jednou je mega majetnický alfasamec, jindy mu nevadí společnost a ještě popichuje? Navíc mi místy přišel jak nevybouřený puberťák s tím neustálým vyrejpáváním ohledně deníku slečny Willy. Naštěstí to v mých očích neskutečně zachránily poslední kapitoly. Byť jsem některé věci očekávala, musím říct, že vývoj děje překvapil i mě a závěr jsem si nesmírně užívala. Poppy získala neskutečné koule a v mých očích velmi stoupla! Moc se těším na další díl a pevně doufám, že nebude mít tak krkolomný nájezd, jako Koruna z kostí a zlata. P.S.: Poppy může být ráda, že neštěká, protože to tenkrát musel být solidní mejdan, když jsem tak četla její původ a kdo kde a s kým :))

  Kniha, Fragment, 2022, 9788025361160

 • 1 z 5 hvězdiček Irena Beranová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Co to bylo?? Začátek mě úplně dostal, nemohla jsem přestat číst a od půlky knihy to byla katastrofa, ještě že mám čtečku s předčítáním, jinak bych jí nedočetla. První dva díly byly tak skvělí a co bylo tohle? Další díl rozhodně kupovat nebudu. Hlavní postavy se úplně změnily z Casse se stala fňukna a z Poppy vládkyně pomsty, úplně vymizela ta její drzost pro kterou jsem ji tak zbožňovala. Za mě zklamání….

  E-kniha, Fragment, 2022,

 • 5 z 5 hvězdiček Ivana Vondráková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Je to vážně lepší a lepší a už se těším na další díl protože jsem hodně zvědavá, co ještě přijde. Nedá se od toho odtrhnout

  E-kniha, Fragment, 2022,

 • 3 z 5 hvězdiček Lea registrovaný uživatel

  Třetí díl série "Z krve a popela" od jedné z mých oblíbených autorek. Vždy se těším a odpočítávám dny, kdy u nás vyjde její další kniha. I zde pokračuje napínavý a poněkud odlišný romantický příběh Poppy a Castiela. Oba posouvají svůj vztah na jinou úroveň, kde dochází k odlivům a tokům emocí, s ošklivými, ale vtipnými momenty. Vývoj Poppy, ale i ostatních postav a jejich vzájemných vztahů, byly implementovány opravdu grandiózně. Nyní jsem mnohem lépe pochopila jejich myšlenky a činy. Také se konečně něco děje v rychlém sledu. Od začátku můžeme očekávat čisté vzrušení, které se proplétají s klidnějšími pasážemi, což se četlo příjemně. Navíc to bylo tak vtipné! Občas si JLA dělá legraci ze své vlastní postavy a opravdu jsem se musela smát víc než jednou. Poppy a Castiel se mezitím snaží co nejlépe ochránit své lidi a přátele. Což není vždy snadné .. Napínavý příběh s napínavě smyslnými scénami, ale i krutými poznatky a událostmi, které pro Poppy, Castiela a jejich přátele znamenají úplně jiné podmínky. Je to napínavé a akční. Poznali jsme několik nových postav, na které jsem stále velmi zvědavá. Autorce se opět podařilo zakomponovat odhalení, která nejen překvapí, ale rovnou rozmíchají novou vlnu zvědavosti. I když byl tento díl slabší než předchozí, tato kniha je pro mě absolutní špičkou a prostě se mi na ní líbilo všechno.

  Kniha, Fragment, 2022, 9788025361160

 • 5 z 5 hvězdiček MR registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Miluju tuto autorku a hlavně tuto sérii. Knížku jsem nejdřív četla v angličtině, ale nemohla jsem se dočkat na český překlad. Hrozně se těším na poslední díl série. Autorka nezklamala napětím, vtipem ani romantikou. Prostě typická Jennifer L. Armentrout. Mohu jen doporučit, pokud někdo nečetl.

  E-kniha, Fragment, 2022,

 • 4 z 5 hvězdiček Taminowa registrovaný uživatel

  SPOILERY—————- Po prvních dvou dílech jsem se nemohla dočkat 3. dílu a fakt jsem se těšila. Obavy z toho že se mi kniha nebude líbit ani nebyly třeba. Kniha se četla skvěle, styl J.L. Armentrout se mi líbí. Na začátku mě to celkem nudilo a já si pak říkala co všechno se v téhle knize stane… jestli jen nebudou jezdit tam a zpátky, tam a zpátky. Ale nakonec to bylo celkově stejně skvělé jako předešlé díly. Hodně lidí psalo že tam bylo až mnoho sexu. No… mně to tak nepřišlo, byl to průměr - tak akorát. Ale možná je můj úsudek ovlivněný, neboť jsem to četla s (2,3,4)denními přestávkami a kompletní přečtení mi trvalo zhruba 14 dní. Konec byl perfektní a vůbec jsem ho takhle nečekala. SPOILERY:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: Samozřejmě Casteel❤️ se obětoval pro Poppy a chudák zase skončil u té hnusné prolhané mrchy - Ileany (Isbeth) a je jasné že Poppy si pro něj půjde :) . No a teď mě dost štve že musím čekat na přeložení dalšího dílu, když vím že Casteel trpí a je u té mrchy….

  Kniha, Fragment, 2022, 9788025361160

 • 1 z 5 hvězdiček Anonym registrovaný uživatel

  Nejvíc klišé knížka. Autorka smíchala spoustu věcí dohromady a výsledkem je jakýsi neooriginální kekel, škoda mělo to potenciál.

  Kniha, Fragment, 2022, 9788025361160

 • 5 z 5 hvězdiček Alice Tiefenbachová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Knížka se čte opravdu skvěle, autorčin styl psaní se mi líbil i u jiných serií a tady vás vtáhne do děje od prvního dílu. Nemůžu se dočkat pokračování.

  Kniha, Fragment, 2022, 9788025361160

 • 5 z 5 hvězdiček MR registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Miluju tuto sérii!!!! Jennifer je skvělá autorka. Člověk se hned ponoří do světa Atlanťanů a Povznesených. Miluju vztahy mezi hlavními postavami, jak Poppy a Casteelem, tak Poppy a Kieranem. Je to kniha plná zvratů, které nikdo nečeká. Nemůžu se dočkat 4. dílu a završení série.

  Kniha, Fragment, 2022, 9788025361160

 • 4 z 5 hvězdiček Míša registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  čekalam jsem malinko víc akce, a méně těch častí, kdy se nic neděje,... každopádně, knihu mě nic nedonutilo odložit a netrpělivě budu čekat na další díl

  Kniha, Fragment, 2022, 9788025361160

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální akční cena: 399 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora