The Crown of Gilded Bones

Kniha ( měkká vazba )

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Krásná tvář

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 329 Kč

Krásná tvář

Bow Before Your Queen Or Bleed Before Her...From #1 New York Times bestselling author Jennifer L. Armentrout comes book three in her Blood and Ash series.She's been the victim and the survivor...Poppy never dreamed she would find the love she's found with Prince Casteel. She wants to revel in her happiness but first they must free his brother and… Přejít na celý popis

Na dovolenou se čtečkou? Výběr e-knih k vodě i na hory se slevou až 50 % V létě je potřeba myslet nejen na obsah zavazadel, ale i na obsah čtečky! Naplňte tu svoji skvělým čtení se slevou až 50 %. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Bow Before Your Queen Or Bleed Before Her...
From #1 New York Times bestselling author Jennifer L. Armentrout comes book three in her Blood and Ash series.
She's been the victim and the survivor...
Poppy never dreamed she would find the love she's found with Prince Casteel. She wants to revel in her happiness but first they must free his brother and find hers. It's a dangerous mission and one with far-reaching consequences neither dreamed of. Because Poppy is the Chosen, the Blessed. The true ruler of Atlantia. She carries the blood of the King of Gods within her. By right the crown and the kingdom are hers.
The enemy and the warrior...
Poppy has only ever wanted to control her own life, not the lives of others, but now she must choose to either forsake her birthright or seize the gilded crown and become the Queen of Flesh and Fire. But as the kingdoms' dark sins and blood-drenched secrets finally unravel, a long-forgotten power rises to pose a genuine threat. And they will stop at nothing to ensure that the crown never sits upon Poppy's head.
A lover and heartmate...
But the greatest threat to them and to Atlantia is what awaits in the far west, where the Queen of Blood and Ash has her own plans, ones she has waited hundreds of years to carry out. Poppy and Casteel must consider the impossible-travel to the Lands of the Gods and wake the King himself. And as shocking secrets and the harshest betrayals come to light, and enemies emerge to threaten everything Poppy and Casteel have fought for, they will discover just how far they are willing to go for their people-and each other.
And now she will become Queen...

Sdílet 0

Nakladatel
Blue Box Press
Rozměr
153 x 228 x 40
jazyk
angličtina
Počet stran
562
Vydání
1
isbn
978-1-952457-78-4
Vazba
měkká vazba
datum vydání
1.01.2022
ean
9781952457784
 • Anastasja Vištalová Anastasja Vištalová

  Jennifer L. Armentrout opět dokazuje, že rozhodně má svým příznivcům ještě co nabídnout. I přesto, že se třetí kniha nese spíše v duchu objevování skryté pravdy, si ji užijete a budete žadonit o přídavek. Nechybí zde totiž zhola nic – emoce, láska, dvorské pletichy, šokující zvraty. Je to jedním slovem úžasné! V případě, že se stejně jako já řadíte mezi milovníky obšírných fantastických sérií, tak si buďte jisti, že by vám ani tento macek v podobě více než šesti set stránkového čtiva neměl uniknout!

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.6 z 5 188 hodnocení čtenářů

138× 5 hvězdiček 32× 4 hvězdičky 13× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

 • Kristýna Boráňová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Stále obstojná kniha, ale už se jedná o zbytečné natahování, kniha mohla být o minimálně sto stran kratší.

  Přečíst více
 • Petra @literarytwins registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Třetí díl ze série byl pro mě největší oříšek. Prvních cca 30 kapitol bych shrnula do maximálně 3. Tahle kniha mě hodila celkem do čtecí deprese a musela jsem se opravdu hodně přemlouvat do toho, abych v jejím čtení pokračovala, což jsem zrovna u této autorky absolutně nečekala, tuhle sérii miluju. Naštěstí to rozsekla kapitola 32. Pak už se tam konečně začalo něco kloudného dít a nebyly to jen tisíce úvah, pocitů a myšlenkových pochodů. Další co mi vadilo, bylo neustálé opakování rádoby vtípků z předešlých dílů (bodání Casteela a vyrejpávání do toho, že má Poppy otázky). Upřímně řečeno se nedivím, že měla tolik otázek když zjistíte, že téměř nikdo tam není tím, za koho je měla, ani ona sama ne. Další věc co mi úplně dvakrát nesedí je v mých očích tlačení trojky do tohoto děje. Myslím, že by si vystačili se svým magickým poutem i s Casteelem a nemusí jim u všeho včetně styku přicmrndávat Kieran. A Casteel? O něm nevím co si úplně myslet v této knize. Jednou je mega majetnický alfasamec, jindy mu nevadí společnost a ještě popichuje? Navíc mi místy přišel jak nevybouřený puberťák s tím neustálým vyrejpáváním ohledně deníku slečny Willy. Naštěstí to v mých očích neskutečně zachránily poslední kapitoly. Byť jsem některé věci očekávala, musím říct, že vývoj děje překvapil i mě a závěr jsem si nesmírně užívala. Poppy získala neskutečné koule a v mých očích velmi stoupla! Moc se těším na další díl a pevně doufám, že nebude mít tak krkolomný nájezd, jako Koruna z kostí a zlata. P.S.: Poppy může být ráda, že neštěká, protože to tenkrát musel být solidní mejdan, když jsem tak četla její původ a kdo kde a s kým :))

  Přečíst více
 • Majky :) registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Třetí díl byl za mě dobře sehraný s druhým dokonce se začínáme dozvídat kdo Poppy doopravdy je. Jde to sice pomalu než u ostatních knih, ale ta napínavost za to stojí. Poppy a Casteel si k sobě našli cestu zpět, a díky požehnání krále bohů Nyktose se vezmou. V knize se dokonce odehrává bitva mezi královstvími. Upíři vs vlkodlaci a Atlanťané. Poppy a Casteel chtějí mír a spravedlnost jak pro Atlantii tak pro Poppyinu říši. Podaří se jim to, ale? Knihu hodnotím velmi kladně autorka některé pasáže sice až moc rozepisuje, aby knihu natáhla, ale musím uznat, že jeji knihy a série jsou prostě dokonalé.

  Přečíst více
 • Mininka registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Hodnotila bych to spíš 3,8⭐️. Zatím pro mě nejslabší díl podle dvou předchozích. Kniha mohla byt o minimalne 100 stran klidně kratší, tentokrát se děj dosti táhl, než se vůbec něco pořádného začalo dít. Ale ten konec?! Ten mi nakonec vynahradil rozporuplné pocity a vrhám se ihned dál!

  Přečíst více
 • Kristýna registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  Knížku jsem přečetla rychle, hlavně proto, že mi chybělo odbíhání děje. Poppy se v této knize opravdu hodně zabírá pocity a myšlenkami, ČASTO se tyto myšlenky a pocity opakují. Bohužel jsem spoustu částí přeskakovala protože mi nebavilo číst vše třikrát dokola.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 626 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora