PharmDr. Monika Kopřivová

Vystudovala lékárnictví, ale před lety se rozhodla, že by bylo dobré udělat něco skutečně smysluplného. Tak vznikl nápad na vytvoření vzpomínkových alb pro seniory. Jistě znáte její „Dědečku (Babičko), vyprávěj“

Více informací

 

Následovalo také založení vlastního internetového obchodu, který nabízí široký sortiment dárků pro naše babičky a dědečky. Do podnikání se vrhla skutečně s plnou vervou, a hlavně po hlavě, i když v té době měla dvě malé dcery a syna na cestě.

S podporou rodiny však nakonec svůj projekt realizovala. K sepsání své první knihy ji inspirovalo dědečkovo vyprávění. Sice vyprávěl jen obyčejné příběhy, ale vzhledem k tomu, že měl zkušenosti redaktora, dokázal i zdánlivě obyčejné věci podat velice poutavým způsobem. Jeho příběhy byly podle ní to pravé jádro života a životního bytí. Zkrátka obsahovaly ta správná moudra, které v životě potřebuje každý bez ohledu na věk.

Z osobních zkušeností se zrodilo „Dědečku vyprávěj“ – jedná se o zcela unikátní knihu, jejíž formou bude moci váš dědeček vyprávět svůj životní příběh. Autorka každého vypravěče navede na tu správnou cestu a dědeček tak pomocí zaznamenání odpovědí na předem stanovené otázky bude moci stvořit svůj příběh života. Později vyšly také podobné knihy s názvem „Babičko, vyprávěj“ a „Maminko, vyprávěj“. Sama spisovatelka tvrdí, že se jedná o opravdu originální dárek pro ty, na nichž vám z celého srdce záleží.

Sdílet 0

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery

Řazení
Filtrovat

Knihy autora

Typ knihy

Stav

Hodnocení