Exodus

Autor Kate Stewart

E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Chcete mít tento produkt za 260 Kč? Kupte ho ve výhodném balíčku Téměř dokonalá série

Dokázali byste žít ve lži?Je to město duchů. To místo, které mě pronásleduje. To místo, které mě stvořilo. Vím, že na Triple Falls nikdy nezapomenu a že si s sebou navždy ponesu všechno, co jsem tu zažila.Pořád je všechny cítím, své letní kluky. Podvolila jsem se jim, přestože jsem vycítila nebezpečí.Nedbala jsem jediného varování. Nechala jsem se… Přejít na celý popis

Rebecca Yarros: Čtvrté křídlo Spalující napětí, nelítostní draci a jejich jezdci! Romantická fantasy, která uchvátila svět, je konečně tady! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Dokázali byste žít ve lži?

Je to město duchů. To místo, které mě pronásleduje. To místo, které mě stvořilo. Vím, že na Triple Falls nikdy nezapomenu a že si s sebou navždy ponesu všechno, co jsem tu zažila.

Pořád je všechny cítím, své letní kluky. Podvolila jsem se jim, přestože jsem vycítila nebezpečí.

Nedbala jsem jediného varování. Nechala jsem se ovládnout svými city a láskou a nechala se jimi taky zničit. Hrála jsem svou roli, přestože jsem měla oči otevřené dokořán, a pokoušela osud, dokud mi to nedal sežrat.

Nikdy nebylo úniku.

Za to, co se stalo, můžeme všichni. Každý si odpykáváme vlastní trest. Byli jsme neopatrní a lehkomyslní. Mysleli jsme si, že nás naše mladí chrání a oprošťuje od hříchů, a všichni jsme za to zaplatili.

Už nebudu dál předstírat, že jsem největší kus sebe nezanechala v těchto kopcích a údolích, mezi mořem stromů, které skrývá moje tajemství. Proto jsem se vrátila zpátky. Abych se smířila se svým osudem.

A jestli během svého pobytu tady nebudu schopná truchlit natolik, abych se vyléčila, zůstanu nemocná. Takové bude moje prokletí.

Chci se teď smířit s tím, kdo jsem, bez ohledu na to, jak to dopadne.

Protože já už ve lži žít nemůžu.

Sdílet 0

série
Havraní bratrstvo 2. díl z 3
Další ze série
Téměř dokonalá série
1. Hejno havranů
2. Exodus
3. Vysněný cíl
kategorie
E-knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Erotické romány
Témata
erotika emociální
Nakladatel
Red
jazyk
čeština
Počet stran
496
datum vydání
1.01.2022

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.8 z 5 203 hodnocení čtenářů

171× 5 hvězdiček 22× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Jana Kalibánová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Dala bych 5 hvězdiček nebýt toho, ze mě tato knížka emocionálně vyčerpala. Příběh je to krásný, celá kniha je úžasně napsána a pocity jsou popisovány velmi do hloubky. Pokud hledáte ale romanticky roman, u kterého se i třeba zasmějete a celkově odlehčíte své dny, tak raději sáhněte po jiné knížce ;) Upřímně nechápu, kde vzala hlavní hrdinka sílu a pokračovat dal v životě a k tomu i hledat odpovědi. Možná pro tuto knihu nejsem dostatečně silná já, protože jsem všechno s hlavní hrdinkou prožívala, a to do poslední tečky a teď se cítím rozervana…. Ale kniha je opravdu nádherně zpracována

  Přečíst více
 • Jana Dusilová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  No tak po prvním díle nemám absolutně slov… kniha mě roztrhala srdce na milion kousků tak jako Cecílii:) od půlky knihy doporučuji kapesníky:D a teď s chutí do 3dílu …. Opravdu tuhle sérii doporučuji….:)

  Přečíst více
 • Jaroslava Čaradová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Myslím, že jsem našla novou oblíbenou autorku, od které chci přečíst všechno. První díl jsem četla 4x, než jsem ho konečně mohla přečíst bez emocí, které mě držely dlouhé dny v souznění v myšlenkách s knihou. Na druhý díl jsem čekala více jak půl roku a přečetla ho za 2 dny. Protože emocionální stránka mého já si žádala svojí potravu utrpení a pocitů, které známe každá z nás, od naprosté agónie štěští, až po dno nekonečného utrpení a pláče, kdy nám puká srdce. S každou další stránkou se nám tohle přesně dostává. Nemám knize co vytknout, hlavní hrdinka je lidská a dělá chyby jako my všichni reální lidé a tak to má být. A její muži budou navždy inspirace pro moje sny. Těším se na poslední díl a vím, že se k této trilogii budu navždy vracet a bude mít i za 20 let místo v mé knihovně.

  Přečíst více
 • Ad registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

  Potřebovala bych těch hvězdiček šest. Super jízda.

  Přečíst více
 • Barbora Zajcová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Četla se perfektně. Nemohla jsem se dočkat pokračování Hejna havranů, ale nakonec to čekání stálo za to

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 220 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora