Stínová hůlka E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Chcete mít tento produkt za 126 Kč? Kupte ho ve výhodném balíčku Legendární fantasy série

Elloren Gardnerová skrývá nejmocnější z tajemství v celé Erthii – to ona je Černá čarodějka Proroctví a je předurčena k vítězství… Nebo aby ji zneužili jako nejstrašnější ničivou zbraň. Elloren, odloučená od všech, které miluje, izolovaná a pronásledovaná, se musí uchýlit k poslední osobě, které může důvěřovat – ke svému muži, veliteli Lukasi… Přejít na celý popis

Pán a kocour Připomeňte si, že láska může změnit vše. I ta zvířecí, úplně nečekaná. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Elloren Gardnerová skrývá nejmocnější z tajemství v celé Erthii – to ona je Černá čarodějka Proroctví a je předurčena k vítězství… Nebo aby ji zneužili jako nejstrašnější ničivou zbraň.

Elloren, odloučená od všech, které miluje, izolovaná a pronásledovaná, se musí uchýlit k poslední osobě, které může důvěřovat – ke svému muži, veliteli Lukasi Greyovi.
Protože se mágské síly Gardnerie chystají dobýt celou Erthii, nemá Elloren jinou možnost, než se spojit s Lukasem a sjednotit jejich sílu, aby se nedostala do rukou gardneriánského vůdce Marcuse Vogela… Držitele všemocné Stínové hůlky.

S pouhými několika týdny na to, aby se stala vycvičenou bojovnicí, a bez kontroly nad svou vlastní magií, najde Elloren nečekané spojence mezi těmi, kteří mají rozkaz ji zabít. Je čas vyjít na světlo. Je čas bojovat. A postupovat kupředu navzdory dosud nejničivějším ztrátám…

Sdílet 0

Nakladatel
King Cool
jazyk
čeština
Počet stran
528
datum vydání
1.01.2021

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 74 hodnocení čtenářů

55× 5 hvězdiček 16× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Veronika Cvingráfová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  První dva díly byly lepší, tento se mi asi do půlky četl hůř až pak to konečně zase přišlo a nemohla jsem se odtrhnout. Druhá půlka knížky už byla napínavá a bavila mě. Velké překvapení na konci, když jsem zjistila že to nekončí a bude další díl. Tohle mi nedělejte,jak dlouho teď budeme čekat na pokračování? Já chci vědět jak to všechno dopadne a skončí.. ach už ať to je přeložené.

  Přečíst více
 • Michaela Šťastná registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Super čtení

  Přečíst více
 • Alena Neškodová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Velmi čtivá, zajímavá a napínavá kniha. Četla jsem ji téměř na jeden zátah.

  Přečíst více
 • Jana Melicharová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Tento díl mě ze začátku moc nebavil je vněm spoustu detailních popisů a tím je kniha celkem dlouhá. Ale stejně mě zajímalo jak to s černou čarodějkou dopadne a co se bude dít dál. V tomto díle je více strát než nadějí, ale Elloren se nevzdává naději a stále se zlepšuje. Pomahají ji i ti od kterých by pomoc nečekala. Ale také ztratí něco a někoho kdo je pro ni moc důležitý. Elloren to nemá po celou dobu vůbec jednoduché její život je moc komplikovaný a nebezpečný. Už se těším až bude 4 díl taky v E- knize abych si ho mohla pořídit a doufám , že v dalším díle bude mít Elloren více štěstí a že se jí a ostatním podaří říši zachránit před Vogelem.

  Přečíst více
 • Lil kitty registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

  Skvělá kniha, akorát narozdíl od ostatních knih se v ní dá jednoduše ztratit, kvůli novému systému zapisování kapitol a toho, od které postavy to je POV. Děj knihy je super až na spoustu zápletek, které se až motají dohromady a je to trochu těžší na pochopení.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 289 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora